Author Archives: Dr.Zack

Local Freeride Cup 2011

Je již zažitou tradicí, že se na kopečku Plachta v Třebohosticích každoročně konají punkové freeridové závody Local Freeride Cup. Nebylo tomu jinak ani tento rok a jednoho krásného srpnového víkendu jsme se zde opět sešli.

Posted in reporty, video | 7 Comments

Suspended Animation – studentský film

Dámy a pánové dovolte mi, abych Vám jménem IN SANE crew představil projekt, krátký studentský film Suspended Animation.

Posted in reporty, video | 14 Comments

PROJEKT 15 – VIDEO

Věc na kterou všichni velice dlouho (2dny, haha) a nedočkavě čekáte je právě teď a je právě tady ! Videodokument, dokládající kterak Máára hranice posunul. Z dílny Dr.Zacka. Inside. Klick klack.

Posted in reporty, video | 62 Comments

Klánov krů opět zasahuje

Chystá se nový projekt z dílen kontroverzního umělce Dr.Zacka, jež je dílem milována dílem nenáviděn, v přímé uměře k obsahu jeho tvorby…děste sečia těšte se, přichází dalšídílko, již brzy…inside

Posted in reporty | 6 Comments

Burton Špindl spring session 2011

Na přelomu března a dubna se ve Špindlu konala akce, kterou banda snowboarďáků a lyžařů zakončovala zimní sezónu. Máme pro Vás exkluzivní materiál v podobě několika málo vět a krátkého videa. 720 crew prague division opět v akci. Klik na … Continue reading

Posted in reporty, video | 7 Comments

DOWNMALL 2011 – video

Profi materiál z profi kamer, ač prvotina tohoto člověka, tak výsledek opravdu stojí za to. K dokreslení dokládáme výběr parádních fotek a tudíž v souhrnu – kvalitní práce je vevnitř – DOWNMALL 2011 VIDEO

Posted in reporty, video | 20 Comments

Downmall 2011

Dámy a pánové, prostřednictvím všemocného mediálního serveru 720.cz, kterej to oproti misionářům z…pííp pííp…nedělá zadax, ale za těžký love, se dozvíte prostřednictvím pár slov o závodě, kterého jsem se jako divák/média mohl zůčastnit. More from dr.zack inside…

Posted in reporty | 23 Comments

Omluva – Maara a Dr.Zack !

Jelikož nám byla již přednedávnem vyslovena důvěra a máme tudíž možnost samostatně vydávat na 720 články, hodláme tuto výsadu využít k omluvě ohledně článku "Samurajem v Čerčanech " více uvnitř !

Posted in reporty, video | 56 Comments

Samuraj v Čerčanech

Někdo o víkendech lozí a pumpuje v pumpotrekách, někdo sjíždí kopce, dokud na ně nepadne pravej kolumbijskej kokeš. Pár slov a videjko o podzimním ježdění v Čerčanech inside….

Posted in reporty, video | 123 Comments

Black Pes Extrém Jam

Holky a klucí, máme tu pozvánku na jednu vypečenou akcičku v režiji Maary a Dr.Zacka v rodném Kláánově. Více uvnitř…

Posted in reporty | 10 Comments

720 roadtrip2010 – část 5. (Dr.Zacks story – Francie končí)

Ok ladies, mám tu pokračování vyprávění o našem skromném výletu za poznáním jedné z nejkrásnějších bikefriendly lokalit v Evropě. Dr.Zack inside !

Posted in reporty | 10 Comments

poetické odpoledne v Kláánovicích

Co dělat v neděli odpoledne když v Praze napadne sníh? Maara a DR.Zack uvádí – poetické odpoledne v Klánovicích.

Posted in reporty | 42 Comments

Shibak contest V. – očima a prsty Dr.Zacka

5.září se v Lysý nad Labem jel již pátý ročník tradičního závodu Shibak contest. Já dr.zack, se Vám pokusim dát nějaký elementární info z týhle akce.

Posted in reporty | 10 Comments