Pojď si zalezbit !

stena-tri.jpgTak je podzim, a všude začíná bejt hnusně, kromě jihu, samo, a vy nemáte co dělat, že jo. Tak si pojďte zalézt na umělou lezeckou stěnu – pojďte si prostě zalezbit !

Takže, lezecká stěna, kdo zná, ví, kdo nezná je pitomec. Prostě umělá stěna, simulující lezení na skále. Máme v Táboře, a chodíme. 

Stěnu provozuje náš Táta, Víťa Novák , známý to horský svůdce rakouských turistek, přičemž pole jeho působnosti zasahuje do všechn germánských národností. Vítek má se stavěním stěnek bohaté zkušenosti, neboť na to má firmu, kterou tuneluje jak může. Staví stěny, dělá tunely. Klasika.

img00001jop.jpg

A protože je to letos teprve chvilka, tak mu tady dělám reklamu, za kterou se mi doufám odvděčí nějakou tou permanentkou zdrama ! Prostě zatím o tom moc lidí neví, a nebo se pořád věnují outdoorovým aktivitám, a proto jsme na stěně většinou sami. A to je blbý, protože jedinej hezkej zadek, na kterej se tam dá koukat, má Teta, a my chceme nový čerstvý masíčko alá sezöna 2006, kdy tam chodilo poupátek nesčetně. Že, chlapci ?

Nu a tedy, kdy je nábor. Nábor probíhá každej pátek u mě doma, poupátka ! 

 stenadve.jpg

No dobře, prostě ne, prostě přijdete na stěnu, v době otvíračky, to je v úterý a ve čtvrtek od 18 do 21h, na první základní škole (deváťačky můžou zůstat po škole a přijít rovnou) a tam si pak pěkně zablbneme na žíněnkách.  Stěna je celkem velká, defakto přes půl tělocvičny, a není vysoká, jen do stropu. Skáče / padá se dolů do žíněnek. Občas si tam někdo něco udělá, a na žalobách škole pak trhne celý jmění. Je to byznys, vám povídám.

stena-tri.jpg

 

No a kdyby jste se nechtěli jen pohybovat po stropě tělocvičny alá pavouk, můžete se projít po lajně a nechat se vyplatit přes prdel v případě pádu na týhle 8 mi metrový slack lajně. Což je prostě lano, natažený mezi stěnama tělocvičny, a poskytující mnoho zábavy při chození sem a tam. Velká comedy.

Tak, a to je asi vše. Jo a ještě vstupný. Vstupný je 60 kč a nebo 510 za 10 vstupů s permanentkou. Vybírá to buď takovej ošklivej maldej kluk Martin, a nebo ošklivej starej kluk Víťa. Taky někdy Slaboch, ten je ze všech nejhorší. 

Nu, k poslechu zde hraje většinou malá radiopřijímač s chlapci z rádia BEAT, a po stěně bývají obvykle čajové dýchánky v Havaně. My s tetou se chodíme ještě po stěně koupat do bazénu. Takže to je taky možný. Holky.

Tak vás tam chci ve čtvrtek všecky vidět. 

Recenze končí. 

Pááp !

20 komentářů pod “Pojď si zalezbit !”

 1. mart

  stena je pro holky a buzeranty

 2. Čárys

  Tak to tě rádi uvidíme…

 3. 100klada

  Sahl sem na boulder ted po 3 mesicich lezeni na skalach a udelala se mi vyrazka! :) Ale musi to byt, sila je nutna! jak proti ciganum tak pro oslneni nezneho pohlavi, muhahehi !

 4. Jr.

  pane 100klada, vy kdyz naberete svaly, tak uz pak neni premozitele ne?

 5. sterbis

  no to jsem stejneho nazoru :-)

 6. Los tomanos

  mart: hra na buzeranty se provozuje az po lezeni v satnach, takze muzes bejt v klidu…staci kdyz vemes roha vcas….

 7. Manas TL

  No voe, ja byl vcera sam na hodku na boulderu a za tu hodinu jsem se zrubal tak ze jsem neudrzel v ruce ani pivo. Boulder/Stenu vsem!
  a Marta nekdy vezmem sebou, uvidime komu prvnimu upadne mejdlo :-)

 8. CERW

  ty jova že bych si někdy zajel do tábora zalest na zeď? vezmeš mě matine? plosííím…..

 9. Luba Brňák

  to Čárys: tak snad příští tejden.

 10. Čárys

  4: CERW : Jasně ! Přijed na víkend. Dáme bechyni, milevskou Bikrosku, tankáč, dirty v Dráchově. Slibuju že si to užiješ, a pak si pujcime klíče od steny a pujdeme lézt. Návdavkem přihodíme bazén, a domu tě pošlu v pondělí profi balíkem, protože nebudeš moc chodit.

  Přijed !

  4: Luba brňák : Budu tam, vyhlížet tě směle… PS: Prej jsi pohubnul asi 40 kilo, jo ?

 11. Luba Brňák

  4 dědek: Jasně, když si mydlim břicho, tak mi pěněj záda

 12. Marcus

  pěkná boulderovka ale malá :D

 13. CERW

  2 Čárys: neni vůbec špatnej nápad…to by se dalo poladit tadyz plzně…a odvezeš mě všude když nebudu mít autíčko?:D

 14. CERW

  2 Čárys: btw: ber to ale že berš začínajícího lezce a cyklistu…a ve škole sem byl klasifikován jako neplavec myslim:D:D

 15. Čárys

  4: Cerw : No jasně, to není problém. S jezděním v pohodě, a s lezením též…
  Prostě přijed. Po sport life…

 16. CERW

  2Čárys: no tak když si mě tak žádáš tak já teda přijedu..nějak to vymyslim a jeden víkend se mě nezbavíš…muháááá :mrk: :D

 17. Čárys

  Super, domluvíme termín. Tak za 14 dní ale nejdřív… Teď je sportlife, a pak se uvidí…

 18. Jen!K

  Že bych šel ukázat svůj talent??:D

 19. Čárys

  tak pojď.

 20. Jen!K

  Do kdy se poleze???

Komentář: