JČR – jedna obyčejná neděle

kluk-z-plagatu.jpgByl tuAndy, to jste určitě nevěděli. Byl tu na návštěvě s Alicí, a tak jsme si prostě museli dát pojezd, však ? Takže i přes lehkou nepřízeň počasí, tu mám kratičkej repot ode mne…

Ráno sluníčko rozhání mlhu, a tžy dva jsou hrozný lemry, a nechtěj vůbec vylézt z pelechu. A to už je kolem 10h dopoledne ! 

Nicméně nakonec se mi  je daří přesvědčit, že je třeba žít, a jdem teda na akci dne. Snídani jim zamítám, chtěl bych jít jezdit, kor když je takhle nádherně. Mizíme teda na Harachovku, kde necháváme Alici v hospodě, neboť je třeba holky udržovat v teplte a napapané, jinak maj ty svoje neovladatelné stavy a propady nálad.  :) Něco jako třeba má Kaschtan, hehe.

Takže my jdeme nahoru,  tlačíme to vlhkým lesem, ale po skoro suché zemi, tekže to slibuje celkem kvalitní pojezd. Nahoře jsme hnedka, a trošku se protahujeme, a vybíráme si co pojedem. Je to jak už asi víte, na výběr několik tratí, který se daj různě navazovat, a křížit, takže o zábavu není nouze. Všechno je od listí vyčištěný, dělali to mlaďasové, takže díky jim ! 

snimek-099.jpg

Dáváme si především tu tratičku se skokem do rokle, a jdem se podívat ještě o kus níž. Tady největší překvápko ! Mladý klucí, cca 12 let, vzali doma motorovku, a ty záškodnický naprosto zdravý stromy, který někdo schválně skácel do trati a nechal je tam ležet (ač všude jinde bylo dávno dřevo staháno) klucí pořezali, a odtahali z trati !! A to bylo třeba taky 30 cm macatej kmen. Díky moc, jste boží. Respekt.

Takže trať na TANX ožívá. Brzy tam vlítnu s krumpáčem, jen co mi přijde DHčko..

 snimek-102.jpg

Blbneme tu asi hodinku, zkoušíme něco i fotit, ale je to na pytel, je tu těžko vymyslet nějakou pěknou fotku. Po chvíli přijíždí Alice na krosáku, a tak jí vedeme nahoru na TANX, kde je to plocha velká jak 20 fotbalovejch hřišť, a tam vládne léto a Aly jede na vyjížďku. Samozřejmě to tu není ouplně easy, a tak se pěkně ztrácí. Naštěstí nás asi za hodinu nachází…

Dole si dáváme polívku, a jedem dál, je stále krásně, a my chceme ještě Bechyni lávky. 

V Bechyni po příjezdu na lávky je to ale bohužel velmi, tzn VELMI oslizlé, a hlína je skoro lepivá. To asi nemá cenu, a tak si to jen prohlížíme. Klucí tu zas předělali nějaký věci, i když ta jedna je skoro blbost, ta po step downu dolů – lávka s dopadem jak na vápenku. No nevím, tohle je blbost, bych to zmenšil. Předtím to bylo tak akorát vysoký, a do rychlosti…Taky jeden dopad má dole VVV zlom "vyráběč vidlicových vaklů"ale proti gustu…

No není on kluk z plagátu ? 

 kluk-z-plagatu.jpg

No takže mizíme dál, směrem dirty v Dráchově. Ty jsou dycky suchý, i když leje, takže se jedem vyblbnout tam. 

Po příjezdu vidíme, že je to celkem tlupa známejch – Sojer z CK, Cruzo, Jiřina, a místní partička. Nakonec přijíždí i Skříp s VW Multivan WR6, no ty se vyznáš. 

Cruzo je prostě démon. Takhle nalítat ty bestie na praseti (Dragster FR se Shiverem) to jsem ještě neviděl. Mě většinou vystaví stopkutřetí dirt, tam už prostě nemám speed, a abych si mezi nima šlápnuj, na to zase nemám morál – je to na jedno protočení klik, tak max.

rozjezd-drachov.jpg

Malá lajna doznala velkých změn. Už není malá. Už je celkem velká. To jsem zvědavej, jak se na to bude tvářit Ross, až sem zajede. Malou miloval :) A na konci přibyl supersviňák z aivy, kterej je opravdovej vystřelovák do nebe, však pohleďte namaličkáho, jak je vysoko… Ach jo.

do-nebes.jpg

No sluníčko začalo zapadat a zima se začala hlásit o slovo. A tak jsme to pomalu zabalili, a odjeli do tábora – a Andy a Alice dom.

Jak už jsem se tuhle zamýšlel, nevím proč jezdím jinam, když tu máme takový pecky, a takovej kousek od baráku. Asi přes podzim budu prostě tady, protože jet někam 150 km, a dát si tam 3 skoky, je dle mě demagogie. Však je taky na vás, aby jste někdy přijeli za mnou. Já za váma jezdím neustále. 

So, thats all.

PS: Přiště máme v plánu trasu z Bechyně do Tábora na XC, je to pecka, posázavská hadr. Kdo by chtěl, ať přijede. Jedny gatě nezůstanou suchý. Dám vědět. 

PPS: Díky za milou společnost, A+A ! 

Snímek 098.jpg Snímek 099.jpg Snímek 100.jpg
Snímek 101.jpg Snímek 102.jpg Snímek 104.jpg
Snímek 106.jpg Snímek 107.jpg Snímek 108.jpg
Snímek 109.jpg Snímek 110.jpg Snímek 111.jpg
Snímek 112.jpg Snímek 113.jpg Snímek 115.jpg
Snímek 116.jpg Snímek 117.jpg Snímek 118.jpg
Snímek 119.jpg Snímek 120.jpg Snímek 121.jpg
Snímek 122.jpg Snímek 123.jpg Snímek 124.jpg
Snímek 125.jpg Snímek 128.jpg Snímek 129.jpg
Snímek 130.jpg Snímek 131.jpg Snímek 132.jpg
Snímek 133.jpg Snímek 134.jpg Snímek 135.jpg

45 komentářů pod “JČR – jedna obyčejná neděle”

 1. cibrut

  luskus, diky za kazdy bodry rano :)

 2. Los tomanos

  Uz si ty rana bez reportu nedokazu ani predstavit, ses proste klasik, hlavne po ranu :)

 3. tomaass

  taky nevim, proč bydlim tady v tom tupodementodebilnim městě, jsem holt hloupý..

 4. eMTý

  tomaass: mě se v tomhle tupodebilnim městě docela líbí, všude je to kousek, ženskejch spousta a na kolo? no považ, sobota transbrdy xc závod, neděle strašnice sk8 park na malym a neděle celej den freeriding. a na všech spotech jsem byl do 20 min…co můžu chtít víc?

 5. dr.zack

  tomaass: tak to odvolas…

 6. tomaass

  eMTý: včera bylo pondělí, u nás je líp a všude to mam jeste mensi kousek, btw nejezdi vetsina prazaku v zime na ty hory, jak tam na ne koukam z okna doma???

 7. Čárys

  4: EmTý : Praha – všude kousek ? No to snad nemyslíš vážně. Možná tak do 20 ti minut autem. Byl jsem v Praze asi tak na 6 ti spotech, a všechny jsou od sebe daleko jak prase. Nedej bože, že bys chtěl někam na pojezd víc z kopce…a ta zima…a vůbec, ty lidi, jak se nikdo nezná, ne, nechtěl bych tam žít, ani za tu piču.

  4: tomaass : to turnov, ten by se mi naopak líbil. taková vesnice o velikosti Tábora. to je ono. Liberec kousek, dirty u baráku, a Kozákov. A bratši Halamové.

 8. Los tomanos

  čárys: Já myslím že eMTymu se tady libi prave diky ti anonimite velkomesta… Vis kolik je tu zakladnich skol? A kolik vnich musi bejt kocicek v 7,8 a 9te tride? Tady je to eMTyho raj….

 9. Čárys

  A teď mu ještě snížili věkovou hranici na 14 let. Ten bude řádit v řadách školaček jako černá ruka !
  Jak píše v MF dnes doktor Zvěřina : Devianti už se můžou těšit na to mladé masíčko !

 10. Grifter

  nejlepsi sou naplavy co na Prahu nadavaj kde muzou, ale stejne se sem furt cpou :)

 11. milhaus

  Los tomanos: tys na to kápnul, v menším městě by se všechny MTho holky znali :D

 12. Radek - etbikez.com

  “Všude blízko” hehe, nejrozšíženější pražskej mýtus – ač bydlím v takové střední vesnici, kdekoliv v 15 km vzdálené větší vesnici (KV) jsem rychleji, než mi trvalo dostat se prakicky kamkoliv v Pze. Možnosti bikingu pramalé.

  Jestli čárys ani za tu pí…, tak já ani za dvě. Ale je to každýho volba.

 13. Los tomanos

  Radek: praha je super :) A cestovat vni je prdel, tedy pokavad ji alespon trosku znas…

 14. Schwara

  Devianti už se můžou těšit na to mladé masíčko !:))) Jinak na to xc bych docela zajel!

 15. Čárys

  4: Schwara : fakt ? Tak to já dám určitě vědět, jen jak to s kamarády domluvíme, nějak, na někdy. dám vedět s předstihem.

  Mimochodem, oni tuhle interpretaci opravdu otiskli. Hrozně jsem se u toho řezal. mudr. Zvěřina je dost.

  4: Radek : Přesně tak.

 16. Los tomanos

  Čárys, Radek a spol: Podle mě se velkoměsta bojíte, žijete ve svejch vesnicích a říkate jak je to u Vás supr…

 17. Vlcak

  Super. XC pojezd podel reky smer Tabor. Good, tak pak dej vedet.

 18. Manas TL

  2 Tomaass: aby se ti tady nelibilo kdyz zabloudis i kdyz mas jet jen 5km v Praze :-)

 19. Grifter

  Zivot vesnicanu je podobny zivotu ostatnich obycejnych lidi. I oni maji sve zajmy, zaliby, konicky, starosti a problemy, i kdyz ponekud odlisne jejich mestskym protejskum. Mezi nejoblibenejsi zabavy na vesnici patri bezesporu postavani na autobusove zastavce. Tam se schazi skupinky mladeze ve veku od 9 do cca 23 let. Na zastavce potom spolecne resi vsechny problemy. Prvni prijdou holky (Alice, Luba, Qveta, Stana, popripade Jarca) a sednou si na lavicku. Po nich se zacnou trousit ostatni. Napred mladsi kluci (Ruda, Lubos, Libor, Jarda a Venca), protoze starsi (Tonda, Dusan, Ivos, Mila, Fanda…) zatim sedi na parkovisti za vesnici a jezdi na masinach. Vsichni maji pionyra, babetu, nebo dokonce simsona a jejich dopoledni cinnost je nasledujici. Vsichni sedi na zemi, kouri startky, plivou na zem a obcas nekdo sedne na masinu, ujede 50m, otoci, hodi smyka, vrati se, zastavi, plivne na zem, postavi masinu a zase se posadi a da si cigaro. Tak jim utece odpoledne a po obede jdou za ostatnimi na zastavku. Tam uz je zabava v plnem proudu. Vsichni sedi, kouri startky, plivou na zem (pokud je u zastavky na navsi rybnik,tak plivou do vody) a obcas nekdo vstane a predvede nekoho ze serialu, nebo muzikanta. Stredem pozornosti je nejhezci holka Verka, ktera ma walkmana a za kterou pali vsichni kluci, vcetne motorkaru. Ti souperi, kdo ji hodi domu (cca 60m). Verka ma mladsiho brachu, ktery zastavku neustale objizdi na starem kole, pokrikuje na segru, ze se to rekne a ona ho cas od casu pozada, aby odprejsknul ci neoxidoval. Prichodem motorkaru je uz jasne videt rozdil veku. Ortodoksni zastavkari jako mladsi chodi v teplakach, mokasinach po brachovi nebo keckach, tricku a s sebou svetr s veckem. Holky maji vetsinou dzinovou bundu, nebo mikinu od vietnamcu z trhu. Starsi motorkari maji pohodlne, co nejtesnejsi dziny, kotnikove ciny a trika s hudebnimi motivy, ktera jim vsichni zavidi. Nejcasteji se vyskytuje motiv Guns ‘n’ Roses, Bon Jovi, Argema, Brutus a ti nejlepsi nosi dokonce tricko Kiss nebo Premier. K tomu dzinovou bundu s opranou nasivkou Iron Maiden, nebo dlouhy svetr se zaplatami na loktech.Rozdil je videt i v ucesu. Vsechny holky maji dlouhe vlasy s melirovymi pruhy, mladsi kluci ofinu za usi a motorkari dlouhou repu, casto do gumicky. Pomerne castou ozdobou je knir.

 20. Čárys

  4: grifter : Panebože. To přesně sedí na mě. :)

  Odkud jsi to opsal ? :)

 21. Grifter

  Carys: to napsal sam zivot :) Dam sem jeste zbytek

 22. Grifter

  Na kazde vesnici se vyskytuji dva az tri mestske typy, vetsinou kluci, kterymi zastavkari a motorkari opovrhuji, ale vsichni jim zavidi. Tyto typy se naprosto odlisuji. Schazeji se zasadne na dvorku pred garazi, kde sedi, kouri camelky, plivou do anglickeho travniku a obcas vstanou a jdou nalit whisku s ledem, popripade gin s tonikem. Obleceni jsou do nejdrazsi teplakove nebo sustakove soupravy adidas, nike, umbro, ci diadora, na nohach boty teze znacky a stejne je tomu i s xsiltovkou. Vlasy maji kratsi, napatlane pomadou, vsichni voni a nosi zlate slunecni bryle, nausnice, retizky, prsteny a aspon jeden z nich ma mobilni telefon. Pokud se vyskytuje mestsky typ v podobe holky, schazi se s nimi nebo je nesnasi, oblecena je stejne, pouze na nohach ma elastaky. Slysi na jmeno Slavka ci Sona, zatimco kluci jsou Radim, Roman nebo David. Slavka se Sonou by chtely studovat nebo delat modelku, ve volnem case jezdi na horskem kole a rady poznavaji zajimave lidi. Zboznuji merunkovou marmeladu a Backstreet Boys a jejich zivotnim snem je, aby lide na celem svete zili v miru. Zivot bez zvejkacky v puse si nedovedou predstavit. Oproti tomu Radim, Roman a David by chteli mit obchod se sportovnimi potrebami nebo fit centrum, aspon jeden by chtel byt automobilovym zavodnikem, vsichni hraji na kulecnik, maji radi pizzu a jednou by se chteli setkat s Jeanem-Claudem Van Dammem.
  Je jasne videt, ze ortodoksni vesnicane jsou stastnejsi, protoze si nekladou nemozne cile a spokoji se s tim, co delaji. Obe skupiny vsak nemaji radi opravdove mestaky. Mestske typy jim zavidi zivot ve meste a zastavkari trika.
  Vecer a v noci se napln obou predstavenych skupin naprosto zmeni. Mestske typy sednou do auta (pochopitelne vlastniho) a jedou do 5 km vzdaleneho mestecka, kde se posadi do vinarny, hraji kulecnik, piji campari a planuji podnikatelskou budoucnost. Holky se bavi o mode. Domu jezdi kolem pulnoci a divaji se na video (kung-fu, Vietnam…).
  Zastavkari spolecne s motorkari vyrazeji na zabavu, ktera je v hospode nebo venku na tenisovych kurtech. Tam se posadi, kouri startky a stridave chodi pro pivo. Pivo nosi nejcasteji nejmladsi. Na zabave se vsichni oslovuji prezdivkami typu Mulen, Kolombo, Indos nebo Maradona. Zastavkari chodi trsat na Dzexna, Madonnu, Kelly Familly nebo Backstreet Boys, motorkari se utrpne sklebi a vyrazi zasadne na Metallicu, AC/DC a Kabat. Obcas se obe skupiny sejdou pri Landovi, Maksimum Turbulenc nebo Chaozz. Spat chodi vsichni pohromade kolem 23:00 – 23:30. Zastavkari musi byt brzo doma a motorkari jsou ozrali.
  Zvyky vsech skupin se po dobu jejich zivota mladeze nijak nemeni, pouze v zime se schazi u nekoho v garazi nebo na pude, mestske typy v hale nebo na verande. Tolik z tajuplneho zivota z vesnice …..

 23. eMTý

  grifter: boží, prostě boží!
  čárys, broz, tomaass a další vesničané: kolik toho teda máte tak blízko, že nemusíte brát auto?
  do 10-15 minut na kole mám hostivař, krčák, chodovec, modřany, betonovej park ve strašnicích, velkou minošku v hostivaři a asi tři další menší sk8parky. půl hoďky na kole a jsem na točný. metrem do pul hodiny na štváně, bohnicích, prokopáku, čerňáku, hloubětíně…
  a za hodinu na horách…ano, taky bych radši bydlel mimo Prahu, ale to, že jsou tu velký možnosti nemůžete popřít.
  a k těm holčičkám: teď jsem měl ve škole návštěvu asi 30ti německejch studentů a diskutovali jsme o snížení věkové hranice trestní odpovědnosti. věřte nebo ne, já jsem PROTI!!! tenhle stát a systém na to prostě neni připravenej.

 24. LíLa

  2Grifter:Tak dneska si mě pobavil nejvíc! :D:D:D:D:D Chtělo by to rozhovor s Netrem, ten by tě zasvětil do dalších tajů!! :D:D

 25. Grifter

  jinak aby nedoslo k mylce, tahle vyzivna sociologicka studie zivota na vesnici je dilem neznameho mistra a ne mym, putuje to po netu uz nejakej patek, vyvoj tehle diskuze mi dal vzpomenout na tento klenot, tak sem vas s nim chtel seznamit, jak se zda byl to dobrej napad :)

 26. markéta

  eMTý: Jes!

 27. tomaass

  treba dneska jsem jel hodinu pres prahu a hodinu z prahy a byl jsem domaa proste se mi doma libi vic a nikdo mi nevymluvi, ze je to tu o dost lepsi
  eMTý: ja si myslim, ze komunisti na to pripraveny byli o tom zadna..

 28. Los tomanos

  Grifter: Hodne dobry :)
  Emty: souhlas s tebou, vse v rychlem dosahu akorat cas tak do 30minut

 29. kotleta

  emty:tenhle stát a systém na to prostě neni připravenej. pche ale holcicky jsou pripraveny to je dulezity:-D

 30. The Skreth

  Tomaass: To, že se ti doma líbí víc, je zcela normální. Jsi na to zvyklý už mnoho let a takový ty kecy. Když jsem byl ve Vancouveru a Whistleru dva měsíce, tak se mi, věř nebo ne, chtělo celkem zpátky do ČR, a Evropy obecně. Když jsem to tam viděl, tak jsem si říkal, že sakra aspoň v tý Francii to musí být podobné jako ve Whistleru a že by nebyl takový problém tady vybudovat něco jako tam. Ale moment, zpátky k hlavní myšlence. Prostě přesto, že to tam bylo super, těšil jsem se domů :-P

  P.S. Letos jsem tu něco projezdil, včetně tý Francie, a zjistil, že v Kanadě je to opravdu o dost lepší. Nechápu to, protože například v Alpách by byl ohromnej potenciál vybudovat lepší bikeparky, ale to je problém Frantíků. Do tý doby, je Kanada jasnej cíl.

 31. Manas TL

  2 Tomaass to je tim ze nejsi zvykly na Prahu. Ja si dycky myslel ze se mi tady nebude libit ale zaclo se mi. Hlavne proto ze tu vsechno je :-) (A tim nemyslim jen kolo – kultura, sport, koncerty a tak.)

  A za hodinu to musis dat pres celou Prahu, to neni problem :-)

 32. Čárys

  4: eMTý : Situace kolem Prahy. Takže.

  No, kamaráde, tak já ti to povím.

  Vylezu z baráku, ujdu 50 metrů, a jsem v přírodě. Sjedu kopec, a jsem na TANX. Tam můžu blbnout na tratích, končících u hospody. Jsem tam asi tak za 5 minut.

  Oukej. Vyjdu z baráku, ujedu 300 metrů, a jsem u mostu. Ten přejdu, jsem na pintovce, kde klucí mají lávky a skoky. Ehm. Odtud např super Fr prasečinou přejedu k řece na již zmiňovaný tanx (TZN nešlápneš.)

  No nic, taky mohu třeba jít lézt, nechce se mi na kolo. Oukej. Vyjdu z baráku, skočím na kolo, ujedu 400 m z kopce prasečím štreetem, a jsem u skal. Hned vedle je stánek s občerstvením kolem se line řeka. Zalezu si.

  Počkej, že je hnusně ? Aha. Dobře. Vyjdu z baráku, ujdu 200 metrů, a jsem na umělé lezecké stěně, která je přez půl tělocvičny. Nu dobrá.

  Chceš si jít skočit z letadla ? Aha, no dobře. Skočím na kolo, ujedu 2km a jsem na letišti. Jdu si skočit. Samo bych to mohl vzít mrdkou přes skejtpark omlátit tam pár kopingů, ale to je zábava pro děti.

  Jo, nebo bych si šel zaplavat? Aha. No dobře. Vyjdu z baráku, ujdu asi 400 metrů, a jsem u bazénu. Vstup 35 kč a permice litr. Hned vedle je obrovskej rybník, v centru města (to mám asi 2OOm)

  Cože, chceš něco víc ? Dobře, teda. Vápenka 15 minut autem (za cenu asi jako do hloubětína tam a zpátky metrem) Bechyně 20 km nádhernou stezkou kolem vody, tam prasečí freeride. Soběslav 15 km, to dojedeš i na kole (defakto je to méně, než jsme s tebou jeli na oné památeční vyjíždce v Praze a okolí http://720.cz/?p=3338

  No nevím. Myslím, že aby jsi objel 3 spoty za den, strávíš minimálně 2 hodiny přesunováním. Myslím že Praha není prostě vše.

  A jestli myslíš "horama" ledovej špindl s štrůdlem německo-ruskejch rozinek za 700,- na den, tak to potom jo. Cestou tam to hodinu nejedeš ani v létě, natož v zimě, a už vůbec ne zpátky, na konci víkendu.

  Praha je prostě na pytel, na pytel.

  Vesnice navždy !

 33. blue

  jo, trail z Bechyně do Tábora je fakt super, jeden z nejlepších, co se dá v Čechách jet…

 34. eMTý

  nechceš se se mnou ještě dohadovat, kolik tu mám tělocvičen, stěn a bazénů, viď? myslim, že ti to nevysvětlim, ani jsi to dobře nepochopil, takže jo, vesnice navždy, hehe

 35. Jr.

  bydlení v Praze? vzásadě jako velkej plus i velkej minus,coz znamena, ze kdyz se nekde neco kona, jeto vsude stejne dlouho…obvykle tak akorát…ale zase nemá člověk nic za barákem no…myslim že to tu ještě de…chtělo by to lepší sjezd, jinak tu najde člověk všechno

 36. Radek - etbikez.com

  LT, MT: Ale nebojíme, já tam poměrně dlouho byl, myslim, že můžu srovna a mně to prostě nesedí. Žili vy jste někde jinde? Já vás nemínim přesvědčovat, každýmu sedí něco jinýho, jen si myslim, že to ani vlatně nemůžete pořádně posoudit. Nemínim tu argumentovat, co mám blíž, čeho mám víc, čeho míň – já to mám prostě srovnaný a jsem spokojenej. Jen uznejte, že ne pro každýho je terno bydlet ve středu vesmíru na Vltavě.

 37. Manas TL

  2 Radek: Myslim ze srovnavat muzu :-) 10 let malomesto, 10 let vesnice, 7 let Liberec, 3 roky Praha :-)

  Jasny ze kady ma neco pro a proti ale bohuzel to co ja v Praze vyuzivam se velmi tezko hleda jinde. Jasne ze pokud me zajima jenom kolo a sport tak najdu tisic lepsich mist – konkretne podle me je nejlepsi mesto Liberec, ale treba kultura a tak, tak proste jina varianta skoro neni.

  I kdyz nejradsi bych bydlel v Orlandu na FL a nebo Brisbane :-)

 38. eMTý

  radek: já taky nejsem zrovna pražák, takže ano, srovnávat můžu. a pokud byste si líp přečetli moje příspěvky, tak byste pochopili, že tu stoprocentně neprosazuju Prahu! jen jsem zmínil některá pro. nejsem zaujatý, což si u tebe ani u čáryse nejsem jistej…

 39. Čárys

  4: Emtý : ty jsi zase evidentně nepochopil, na co reaguju já. Např na toto :

  “čárys, broz, tomaass a další vesničané: kolik toho teda máte tak blízko, že nemusíte brát auto?”

  Zeptal jsi se. Tak jsem ti to napsal. Je mi jedno kolik máte tělocvičen, atd, reagoval jsem na to, že ne všude to máte tak super, blízko, a parádní.

  Toť vše. Reagoval jsem na tvůj komment, neboť se mi zdálo, že jsi se moc pěkně chytil.. Ty jsi tu debatu rozvířil jako první.

 40. Manas TL

  2 Carys: Takze ted budeme za trest jezdit my k tobe. My ti dame! Co vikend se tam nekdo objevi, nedame ti odpocinout! :-)

 41. Čárys

  4: Maňas TL : To píšeš, protože díky svému přechodnému bydlení v mimopražských lokalitách, nemáš vypracovaný ten pravý pragocentrický pohled na komplexní problematiku cestování do jiných lokalit :)

  Jinak by jsi ani nevzdechl :)))

  V sobotu se uvidíme, připrav si plíce ! PS: Víš kdo ještě přijde na večeři ? Tomáš Nádor ! To bude tulení akce…

  PS: A odpoledne localblock, a večer vínko v Corleone, a v neděli zřejmě Točná, a pak tohle : http://www.fireshow.cz

  Naplánoval jsem ti víkend, neboť ty bys jinak nevěděl, co máš dělat. Chápu, když Praha poskytuje tolik lákadel, člověk neví kam ( a na koho) dřív skočit.

  Muhahahááá, už toho nechám.
  Muhahaáááá.
  háháhááá

 42. ddd - andy

  eMTý: ja tam byl (Tábor) a na to že vlasntě bydlim na vesnici co je v centru Prahy, se mi tam fakt libi..
  PS: hory za hodinu? Jaky? ;-)

 43. Radek - etbikez.com

  andy: Brdy voe! :D

 44. eMTý

  chytáte se vy a každýho slova a stále potřebujete o něčem přesvědčovat…mě je dobře všude, vy ale tvrdíte, že je praha úplně na píču, což jsem se vám snažil vyvrátit.
  a ty hory? liberec, rejdice…ano, zas řeknete, že to nejsou hory, hehe

 45. Radek - etbikez.com

  úplně ne, ale dost, Tomáši, dost!:o) Ne, samozřejmě je tam spousta věcí objektivně lepších, ale když si to sečtu, mně osobně plusy převážej tady. Ale je fakt, že tak z dvaceti kámošů z VŠ jsme tam nechtěl zůstat jako jedinej – dost lidem to zjevně vyhovuje, nic proti nim.

Komentář: