Pelmel na svátek

rodeo.jpgHele, je svátek, jo a já prostě držím svátek a nepracuju, a tak vám ani nenapíšu žádnej velkej objevnej článek – ale vydám vám takovej malej pelmel, co a jak se děje ve světě. Inside more…

První fotka se vztahuje k našemu dobrému známému Bobovi Brnkovi. Bob Brnka, se toho vůbec nebojí, a do všeho jde prostě po hlavě. Do ježdění, do fotografování, do stromů, do vztahů se ženami, tam se toho fakt nebojí… "Neboj se holšiško, sem tu já" ? Teď nevím. Každopádně aspoň zčekujte jeho blogísek :)

bob_brnkapohlave.jpg

Radek Broz, mediální magnát, kterej začínal jako občejnej pobledlej IT, se vzmohl ! Jeho znalost trhu, technologií, byznysu, a fleše mu vynesly velké jmění. A tak není divu, že obletován kráskami neví na kterou dřív skočit. A levobočků zplodil již tolik, že si z nich založil vlastní vesnici. 

brozanky_cedule.jpg

Rodeo na DH trati. Opravdové rodeo na DH trati předvádí poslední dobou Schwed. Nestačí že je rychlej jako prasoň, ale on do toho prostě musí nadrtit some tricks. Mirra je se skákáním do žíněnek dávno mrtvej, teď přichází král. A hned zvostra. On to BS rodeo jednou otočí…

rodeo.jpg

Tereza Votavová ukázala kozu ! Už to tu dlouho nebylo, ale Terka se toho opět nebojí. Od oněch památečnejch fotek na punkbike uplynula nějaká ta doba, a Terka je tu zpátky se sérií odvážných fotek. Jedna z připravovaného katalogu je tady. 

tereza-votavova.jpg

Další katalog fotí Tom Nádr se svým dlouholetým přítelem Mlaďákem. Tentokrát myslí na 4 procenta populace, neboť homosexuální podtext fotky je více než zřejmý. Gájové a lesbiens se mají na co těšit. Ten Freeride.cz už fakt neví, jak se zviditelnit. Co nadělám já, obyčejný publogátor…

a_jedna_s_mladakem.jpg

Emtýmu je smutno. Emtý, kluk s vážnými emocionálními problémy v otázkách vztahu, života, má problémy. Díky našemu plátku si vypracoval opravdu pěknou stáj klidniček, a nestačí je všechny obskakovat. Taky udržet to tempo po několik minulých let, je práce na plnej úvazek. A Tom to nezvládá. Tak bývá občas naměkko. Jsme s tebou, příteli.

tom_serka3.jpg

A materiálu mám ještě dost. Ale říkáme dost. Na žalobu je tu materiálu až až. 

Muhahhaáá. 

Více recese všem.

Za poskytnutý materiál děkuji.

17 komentářů pod “Pelmel na svátek”

 1. Manas TL

  Gay Tom je ale uplne nejvic :-)

 2. Radek - etbikez.com

  A sakra, to jsem ani nevěděl:o)

 3. KUbajsz

  No do prdele :D Jeden z mála článku, kde mi není smutno z toho, žes o mě nenapsal :D
  Terka V. je boží…zdá se mi, že prsa ji od té doby i vyrostly? Chodí do posilky?

 4. Schwed

  jeeejeeej

 5. Ludan

  Terka ma docela milana ne?

 6. Los tomanos

  Chcem jeste vic a vic bulvaru, o hodne vic :)

 7. LíLa

  Rob Trnka a jeho fotky z Dachu jsou boží!!

 8. Camel

  Taky jsem na ty Robovy fotky koukal s otevrenou hubou.Absolutni parada!!!

 9. Jr.

  terka má hlavně krásně chlupatej pupík

 10. Radek - etbikez.com

  Schwed: Sorry, že jsme tam nainstalovali tu kládu :D Já tvrdil, že v ní nikdo skončit nemůže – holt jsem tě podcenil:) Ono když vyznačíš trať jen mlíkem, lidi si jí předělaj, aby byla lehká. Teda hlavně Němci:o) Je třeba být zlý a nandat jim tam něco, co neprojedou.

 11. perry

  ty vole ta téra … to už je snad fake…

 12. Schwed

  ta klada byla prave super, musel sem ji vyuzit… vzal sem ji naschval, se podivej jak se tomu smeju…

 13. tomaass

  perry: snad ne

 14. eMTý

  jo, dobře votavová!

 15. ice

  Tom Nádr-mlaďák boy? http://www.youtube.com/watch?v=Sdr9CtkAkm8

 16. Jiri Cipra

  proč už nejde fotka Terezy? chci jí taky vidět…

 17. Čárys

  Mě jde. tobě nejde ? Mas to rozbity…

Komentář: