Stěna Smíchov

smichac.jpgKubajsz dře v posilce, Brozák dře v posilce, každej dře v posilce…my radši dřeme a ještě se u toho bavíme…ak jsme tuhle byli zase na stěnce na Smíchově. 

Andy, Petr, já, skoro až klasické složení, i když Andy teď občas vynechá, skrz nutnost starat se o malého fotbalistu. Po ránu je tam sice zima jako prase, ale zase tam není moc lidí – takže OK.

Cajky mám, jdem dolů. Vybíráme obvykle nějakou těžší cestu, teda já ty kluky odpočívat v 5 tkách nenechám, to ne. Petr se většinou trochu kroutí, když má něco vytáhnout, ale když zavelím leze. Děsně se bojím, jak se mi v létě pomstí na kole, už teď vyhrožuje. 

Andy překonává své strachy z výšek, a až ještě přestane podvádět ve chvílích, kdy si myslí, že ho nevidíme, bude to dobré. Na prvního to ale obvykle musím odriskovat já. 

smichac.jpg

S Petrem zništujeme, že děláme definitivně špatnej sport. Budeme dělat lezení, neboť kolik tady je krásnejch holek, to jsem neviděl. To není jako ve sjezdu, kde je žen maximálně osm, a obalené chráničema že kousek kůže nevidíš. Ach ne. Tady sličné ztepilé laňky lákají upnutými tepláčkami oko nejednoho znalce…a za ty my se opravdu považujeme ! 

Když pak zahlédnu i mistryni české republiky ve shybování a je mě jasné, že tady bych byl pečenej vařenej, bydlet v Praze. 

Obsluha na Smíchově je taková typicky pražská. Na dobrý den ti nikdo neodpoví, koukaj na tebe jak když je sereš uplně nejvíc, a to jsem tu třeba po desátý – fakt zlatý maloměsto, děsnej bubákov, ta Praha. Ale stěna noblesní.

smichac-7.jpg

Po 2h toho maj klucí většinou dost, a tak obvykle končíme. 

Takže až zase nebudete vědět, jestli v zimě zvedat železo, nebo ne, tak je tu alternativa – stěnka. Zábava veliká, posílíš celý tělo a ještě se něco naučíš, a v kráse žen kolem tebe najde zalíbení i největší zarytej homoposilkovej želez zvedač.

Tak do stěn, mládeži ! 

smichac (1).jpg smichac (10).jpg smichac (11).jpg
smichac (12).jpg smichac (2).jpg smichac (3).jpg
smichac (4).jpg smichac (5).jpg smichac (6).jpg
smichac (7).jpg smichac (8).jpg smichac (9).jpg
smichac.jpg    

32 komentářů pod “Stěna Smíchov”

 1. Páník

  mno na fotkach zadny ztepily lanky nevidim, tak to radsi zustanu u tvrdokovu…copak to je za bulvar tohle – priste chci videt i nejaky stehynka a prsicka!;)

 2. perry

  jó minulou zimu to jsem byl ještě Plzeňák, to jsem byl na boulderu a stěně pečenej vařenej … teď po návratu do Krušnejch už je ze mě zase homoposilkovej želez zvedač..

  jo a přidávám se k Páníkovi .. chceme fotky dívčích prdýlek v upnutejch elasťákách nacpanejch do sedáků..

 3. Los Tomanos

  I v LokalBloku je občas krásně….:)

 4. The Skreth

  U nás jsou všichni hrozně vyměklý a nikdo nechce se mnou jet :-/

 5. Krotitel

  Pánové nelezou převisy ani spáry?? co to?? :)

  Btw je tam luxusní 8 po červenejch páskách v tom velkym převisu na pravý straně, která má jedno hnusný místo tak v půlce který školí. Je tam takovej hrnec na přebrání jinak je to vytrvalostní cesta po madlech. a je jednodušší než jedna 7+ ka kterou jsem ani nedolezl. :))
  velice doporučuju!!!

 6. Duchna

  Teda láká na kočičky a místo toho se z každý fotky chechtá chlap :(

 7. Čárys

  4: krotitel : Ale lezou, ale lezou. Velkej převis na pravý straně maj přelezlý 3 cesty, jednu nějakou 7+ taky.

  Jen nejsou fotky.
  Tak je to.

  4: Los Tomanos: A kdo říkal ? Nepovídej že ty taky někdy páchneš na stenku :)
  4: Perry : hamba !
  4: The skreth : my jsme obvykle 3…
  4: Duchna : Jen slovně nalákat, to byl můj cíl ! Vždyť kdybych vám k oku fotografii přiložil, chtěli by jste video, kdybych dodal video, chtěli by jste detaily a nakonec by stejně nikdo z posilovny nevylezl. Neboť v obrazcích praskajících pupínků na napínajících se kulturistových zádech je cosi doslova uměleckého, co žádný obyčejný pohled na ženu nemůže nahradit…o kreatinovejch prdech vábících i další smysly ani nemluvě…prostě chápu krásy posiloven.

  Tak.

 8. Duchna

  4: Čárys: V posilce jsem byl všeho všudy 4x kámoš zničil tak že jsem nemohl chodit a nějak jsem celkově k tomuto trýznění pojal odpor a hlavně je to strašná nuda.

 9. Čárys

  4: duchna : amen !

 10. Manas TL

  Az nebudu mit berle tak vas zase budu votravovat ;-)

 11. Šárka Maňasová

  Máš recht, na Smíchově je to nejlepší. Zítra tam jdu s tátou. S tím zdravením je to asi kus od kusu, zobecňovat to na celou Prahu, nevim nevim.

 12. 100klada

  Bezky, lezeni, plavani… nejlepsi priprava na cokoliv! At si rika kdo chce co chce, temahle sportama se dostanes o kus dal ;) Zvedani litinovych kotoucu SUCKS!

 13. Jen!K

  Máš-li sílu chytit vola,tak lez skálu na sokola. :D

 14. Radek - etbikez.com

  Taky bych radši dřel na stěně, ale do Phy kvůli tomu opravdu jezdit nebudu;)

 15. Čárys

  4: radek – etbikez : Což to je jasný…ale zase těch skal co tam máte, a neříkej že teď nejsou nateklý ledy…nevěřím !

  Maňastl : to už budeš fakt tlustej :) Momochodem, zejtra tam jedu, tak se tam mužeme potkat, aspon na pokec třeba…

  4: sarka Manasova : Hele, jasně že to zobecňuju, ale jsem myslím tady ze všech lidí největší českej cestovatel, a v praze je to prostě tak – největší koncentryce studenejch čumáků co jsem kdy viděl. Smíchovská stěna je v tom skoro nejhorší, co se týče obsluhy…

 16. Radek - etbikez.com

  Na skály je ukrutná zima – vždyť jsi to viděl. To bylo spíš na 100kládovo stěna vs. posilka. BTW: Do posilky taky choděj;)

 17. Čárys

  4: radek : no nekecej ! Lumpové, jak zapírali, teda spíš zamlčovali ! :)

  4: Praha : tak co zítra na Smíchově ? V patnáct hodin ? CCA ?

 18. Krotitel

  dyk je zítra sjezd v nákupních košících přece !?!
  co neděle ruzyň???

 19. Čárys

  No to je no !
  ale já na to mám lidi !!!

  :)

  A neděle – MS cyklokros v Táboře !

 20. Krotitel

  Tak to asi nic tedá.
  co v týdnu? bo příští víkend krom soboty to dáváme expedici sněžka. pojeď taky jestli chceš ale musíš mít sáňky to je podmínka!!! z výrovky do pece se fakt projedeš:))

 21. Čárys

  v příštím týdnu už budu v Monacu :)

 22. Krotitel

  no jó vlastně, bych zapoměl já vůl :)
  tak at tam máte lepčí póčo než bylo minule!!!

 23. tomaass

  jeee tady jsem málem zabil Fandu, když jsem poprvé někoho jistil :-D

 24. Los tomanos

  Čarys:no občas se tam zajdu mrknout (už jsem tam dlouho nebyl) jak to buchtičkám leze, pak odcházím s pláčem. Buď si vemu mop a uklízím tam, nebo jdu nahoru na jedno…. Moc toho nenalezu, i bílá je dost často hell… Před touhle zimou jsem si říkal že budu chodit dvakrát týdne a jednou plavat. Ve finále chodím plavat jednou za 14 dnů a ani kolikrát ne pořádně. Tak jsem začal chodit za železem…

 25. Davidrb

  většinou řikám…díky bohu ,že nebydlim v prahe….když vidim tyhle fotky řikám si proč nemůžu bydlet v prahe

 26. Čárys

  4: david RB : Hele, v Dubnu bude hotová stěna v písku. Bude to velký rozlohou jako smíchov, a vejška někde ještě víc. A z Tábora 45 km. Tam budu pečenej vařenej…

  4: Los Tomanos : Flákači ! :)

 27. Los Tomanos

  Čárys: To jsem ale taky je to náročný časově, krátkej dlouhej tejden, občas si chceš přispat, občas musíš něco zařídit a tak…

 28. Čárys

  4: Los Tomanos : Hele, nemáš bejt náhodou v Liberci a nafocovat nám kvalitní materiál ? :)

 29. Duchna

  BTW komu mám fandit v Liberci ???? Je tam 720cet team rider ???? Koukal jsem do propozic a svítí tam Kubajscz.

 30. Čárys

  Je tam Mááára z Kláááhovic !

 31. 100klada

  Jsme byli odhaleni! Taky sem uz parkrat v zivote v posilce byl, priznavam… Jen je to na posledni pricce mych zajmu, ale mam to na koleji 100 metru, tak proc ne, kdyz uz nejde nic jinyho. (mame tam i boulder, vertisnou davam oboji )
  PS: Bude se divit ale ledy jsou “az” v nemecku cca 40km. U nas nic moc…. a ani na to nemame vybavu.

 32. darja

  right on!

Komentář: