Chainless race – last info

poster_chainless_final.jpg Ahoj zabíjácí, tak tu máme poslední ifno před chainless race, kterej vypukne už tuhle neděli 31 října.

Tož more infos je inside.

Bla bla bla, omáčku všichni znáte. Ti, kdož jí neznáte, tak vězte že jsme se s Petrem Heiníků rozhodli udělat první závody ve sjezdu bez řetězu – chainless race. Kde jinde, než na Monínci, v Rb bikeparku. A už tenhle víkend to vypukne.

Táákže. Nějaký důležitý informace. Lanovku jsme vám dohodli tak, že pojede už od čtvrtečního rána až do neděle – NONSTOP. Žádný intervaly po půl hodině, prostě furt.

Tady jsou rozpisy provozu lanovky :

Čtvrtek : 10 – 17

Pátek : 13 – 17

Sobota : 10 – 17

Neděle : 9:30 – 17

Ceny jsme stanovili klasický monínecký – 2OO,- 4hodinovka, 25O,- celodenní. Po všechny dny. Jdou samo koupit i jízdy, jde koupil dvouhodinovka, jde všechno – infos na kase. 

poster_chainless_final.jpg
 

Kategorie budou dvě – Muži a Ženy. Jediný co se musí, je v neděli vyrazit na trať už jen bez řetězu. Jinak si tam můžete blbnout do aleluja. Pravidla jsou takový, že vymlíkujeme vršek tratě až k boudě, od boudy mužete volit Fr nebo Dh trať dle libosti, až k silnici, kde bude opět vymlíkován (FR track) až do cíle. Jasný jako facka.

Na start závodu prosím již bez řetězu – budu na to nahoře sám, tak prostě nebudu mít možnost se tam ještě starat o něco dalšího, než pouštění stopek. Start bude dle tohoto rozpisu pro závodní den.

9 – 10h – presentace v restauračce

10 – 11:30 – tréningy.

12 – start prvního kola. Start druhého kola hned po
dojetí prvního kola, haha. 

16h – cirka konec akce ? Asi tak.

V sobotu večer bude preparty v restauračce – přivezeme promítačku, pusíme bikový videa a do cca půlnoci, nebo 1h máme možnost bejt (lejt, blejt) v teple a v rodinném kruhu, haha. Pivo maj a rum taky. Ceny lidový.

Vapka bude, parking je free, je tam WiFi čistý záchody. Jídlo v restauračce do kila komplet, vybrané pochoutky jsou i za 7O,- :)

Celou šou děláme sami s PH, takže o záseky nebude nouze. Slíbil nám pomoct Duchna, Bůh mu žehnej, a ještě snad někdo bude hlídat silnici. Určitě. Sanitka je, paní doktorka taky, pískači samo nejsou a protože vás nebude varovat mlácení řetězů, zařvěte si až budete dodřepovávat klikujícího soupeře před vámi..

Listí (páč stále ještě padá) vyhrabeme až v sobotu ráno, na 1Oh sobotní by mělo bejt vše ready.

Na spořádaný průběh akce bude dohlížet Kuba Nepraš z Českého Svazu Cyglistiky, který se sice maskoval za svou ochotu nezištně pomoci, ale všichni víme, že ho SVAZ vyslal očekovat, jak by šly udělat závody českého poháru levněji, lépe a zbylo tak víc do kapsy. Je nám to jasné. I jeho požadavky a připomínky ve stylu "35O startovný, parking za kilo, vole podoj je" u nás ale nepadly na úrodnou půdu a proto bude vše free. : ) Zdravím zástupce Svazu a už se na něj těšíme. PS: Oběd pro tebe schválen, dostaneš prej ale jen polívku s max jedním rohlíčkem..

Tak a to je snad vše. Kdyby někdo něco nevěděl, budeme tam nějak k dispozici. Petr dole u cíle, já nahoře na startu.

Případné dotazy sem.

Vidíme byznys za vším : The Firm and me.

2826mc.jpg

8 komentářů pod “Chainless race – last info”

 1. Kuba Nepraš

  Čárys ty jsi takovej kecal, to se jen tak nevidí!!!! Polívku nejím, prosím něco jiného…….

 2. MichalM

  Nebejt takovéch kecalů tak je na světě nuda Kubešu :P.

 3. Čárys

  4: Kuba : Muhahahááá ! Samo děkujeme za pomoc a bude flákota, neboj.

 4. jiricipra

  hodil jsem info na etbikez.com
  dík ;-)

 5. Čárys

  děkujeme !!!

 6. Michal Ondrášek

  dneska sem tam byl prvně, na mě s mím tr bottlerocket(160/140mm) je to místama dost hard, ale ke konci dne sem to měl už slušně najetý máte to dam dost dobrý!

 7. Čárys

  tak doraž i v sobotu, lano jede…a v neděli kdyžtak race, kdybys chtěl…

  My tam budeme. A v sobotu večer promítnem nějaký filmy, pivko, pohoda…
  Dobrou noc všici.

 8. Michal Ondrášek

  na sobotu už bohužel něco mám, vono taky z krumlova to neni zrovna za barákem ale příští rok se snad zučasnim..

Komentář: