Mizím prýýýč – Mallorca

rock_climbing_mallorca_02.jpgHej hola, děti moje, počasí je tu obludně zimní, proto jsem se rozhodl opět zmizet. A tak tu je pár infos o tom co se bude dít ! Léto volá, letím za ním

 Takže jsem se vrátil z Tenerife, a bylo mi jasný, že musím zase brzy pryč. Tak jsem naplánoval hned další vejlet, začal jsem tím, že jsem se plazil před prodavači po zemi a žadonil at za me vezmou služby. Naštěstí je Rakouskej trip tak vysál, že žerou chleba a nemaj ani vorla. Což já teda dle tržeb nemám taky, ale co naplat – přejdu na chlebovej režim a nějak na ně vydělám – ušetřím.

Po 14 ti dnech sockování jsem měl v kupě částku na letenku a prodavače a mohl jsem to nějak vošéfnout. Jezdit jsem letos už byl, ahlavně, co je víc než Tenerife, nic, takže jsem se rozhodl že v rámci vypunkování nákladů udělám lezeckej trip. Ozval jsem se známýmu na Mallorku, očeknul letenky a když se cena zpáteční dostala na 45OO tak jsem to vodbouch. 

Přidal se ke mě František, kterej má jarní prázdniny ve školství, a byl najednou trip jasnej.

Půjčovna auta za 500 kč na tejden, domluvit odjezd a půjčit si batoh. Nic netřeba, máme to v kupě během hodiny. A trip je tady a já letím pryč. 

 rock_climbing_mallorca2.JPG

Takže, sebou jen spacák, lano, lezky a lajnu, spaní venku (snad nebude lejt, stan nevlastníme) a hurá na to. A 8 března naviděnou !

Po dobu mé nepřítomnosti tu bude Jandy a Šárka, takže v případě jakejchkoliv dotazů volejte jim na tel 721675459 (jandy) a nebo Šárce na 728162356. Já snad budu na příjmu taky. Po večerech.

Video vám udělám, článek vám napíšu, a reporty na pondělí – středu – pátek jsou nastaveny. 

aloha přítelé. 

THX 2 JANDY a Šárka !

rock_climbing_mallorca_02.jpg

8 komentářů pod “Mizím prýýýč – Mallorca”

 1. The Skreth

  Máš štěstí, že tam jedeš bez kola, jinak bych byl fakt namíchnutej ;-)

 2. tichucko

  tady si někdo umí zařídit život… závist! :))

 3. coolo

  vsak on se mu ten spacak nacuca http://www.yr.no/place/Spain/Baleares/Mallorca~6453300/long.html :D

 4. Wlk

  coolo: tys to rozštíp :-) Nebude tam mít moc hezky, jen co je pravda. To asi panáček moc nekontroloval před výběrem termínu. Ale snad to nebude tak hrozný nebo se bouřka lokálně vyhne :-)

 5. Čárys

  4: coolo : Jojo, taky to s hrůzou v očích sleduju. Myslím že to bude ještě nětší punk, než jsem myslel. Dnes jsem se definitivně rozhodl, že šusťákovku vyměním za SNB bundu – myslím že bude….ZIMA.

  O vlhku nemluvě.

  4: Wlk : čoveče, to není o termínu, do teďka tam byl měsíc plech (slunce, modro) a nehledě na to, že na Norech (yr.no) maj opět svoje varování – trojuhelník s vykřičníkem a text : “OBS-varsel I dag lokalt vanskelige kjøreforhold og lokalt stor snøskredfare i Troms. I dag full storm i Øst-Finnmark. I dag og lørdag lokalt vanskelige kjøreforhold, lokalt stor snøskredfare og fare for ising på fartøyer i Finnmark. Økende snøskredfare i vestlige og nordlige fjellstrøk i Sør-Norge. Lokalt vanskelige kjøreforhold i lavlandet” což v překladu znamená, že věděj hovno a klidně to tam napíšou.

  Tak snad tu bude ok.

 6. ddd - andy

  Čárys: Jak jsi to věděl..? :)

 7. dusan

  to kolo jsi prokaucoval kamo, protoze kdyz se zeptas kteryhokoli bajkera na mallorce, tak te protahne takovejma trailama, ze ti spadne celist. jezdeni na ostrove je luxus, gps mapy co jsme loni zaznamenali s mistnim bikovym silencem, ma Vasek Uher na hotelu Ayron a pujceni kola taky zajisti – sice meridu, ale zato 140.
  tak se mu klidne ozvi, za report to stoji. my jich loni projeli 8 a vsechny jsme je zaznamenali, a je to pecka.

  vasek:
  00420 731 999 777
  tamni mobil
  0034 620 181 839
  a vaclav.uher@nacesty.cz

  myslim ze to tady bude zajimat kazdyho kdo si umi zaridit zivot a vyjet v unoru breznu do tepla.
  tady mate report co mi vysel (silne zkracenej) na xmanu:
  http://xman.idnes.cz/mallorca-je-pro-bikera-jako-droga-dor-/xman-adrenalin.aspx?c=A100330_190628_xman-adrenalin_fro

 8. Čárys

  Pěkně pěkně – jenže narovinu, jako na tenerife by to nebylo, a ja chtěl lezt…ne jezdit na kole. :) Ale díky za vyčerpávající infos, ukládám si to !

Komentář: