Otvíračka Monínce – přeloženo na 7.května

moninec2011brigadka-12.JPGAhoj kluci a holky, z technických důvodů (nezvládání termínu namontování sedaček po revizi lana) musíme přesunout Monínec otvíračku na 7.května. Více info a fotky z upgradu tratě inside.

Hele, vada není na našem přijímači. Prstě se musely nějaký věci udělat, a prostě se to nestihlo. Snažili jsme se všichni moc, ale prostě to nejde. Trať teda mám kompletně připravenou, opravenou v rámci možností, ale…ale to lano, prostě ještě tenhle víkend nepojede. Takže prostě až za tejden. Ale kdo by chtěl jezdit, at mi zavolá, nějak se domluvíme s károu…na vývozu. Infos dále. 

Na Monínci jsem byl párkrát v tejdnu, ladit nějaký detaily, a na sobotu jsme domulivi přemístnění nějaký hlíny, aby se doházela nejrozsekanější část tratě.Takže když tam dovalíme, vidíme jednu velou, a dvě obrovský hromady hlíny. Jsme 4. Máme co dělat. 

 moninec2011brigadka-12.JPG

Začínáme u boudy, kde jsme doladili sjezd na FR trati, a pak nějaký části kde byly až zbytečný lochny, pro normální lidi. Moc jsme se s tím nemazali, protože nás termín tlačil. Andy a Vlčák ještě dopoledne udělali superširoký přejezdy odvodňováků a šlo se dál.

Uznávám, že občas to je tam pěkná mrdačka. 

moninec2011brigadka-9.JPG

No a nastoupili jsme na spodní úsek. Makání s lopatama a kolečkem už nám jde fakt od ruky, škoda jen, že nemáme nějaký ty stroje, protože takhle to dělat, to je vomrd. Když vidíš, že mít tam UNCčko, tak je to hotový za 2O minut, a ty se s tím dřeš 3 hodiny, to bys brečel. Okej, dost bolo keců.

Stejně se ale nestihnout dát ty sedačky zpět na lano, a lano s půlkou sedaček jet prostě nesmí. Takže jsme byli nuceni dneska s panem Krejčím termín otvíračky přesunout. Tudíž, poslední info je teda :

OTVÍRAČKA Lanovky – 7.května (sobota) od 9 do 18h. Pojede to nonstop, a stejně tak i v neděli. Od tohoto termínu už bude sedačka jezdit každej víkend, před závodama pak i v pátek. Cena zůstává na lonských 25O,- lč za celodeňku, 2OO za 4 hodiny, 15O za 5 jízd. Takže tohle je snad v okeji. 

No a to je asik tak vše. Ještě vám sem dám videjko ze staronové opravené tratě – a fakt nekecám, je to rychlý jak dítě po prvním kari. 

Takže nakonec se omlouvám, leč za to nemohu – a doufám, že i přesto že je Mezák, někdo k nám dorazí. A když ne, taky nevadí – aspoň nám to nikdo nerozjezdí a my budem mít stále krásně opravenou trať, haha. 

Tak aloha, třeba, za tejden. PS: V neděli, kdyby někdo chtěl, tak tam asik budu – cca od 14h – a mužem se třeba svézt. Ha. 777 266 305. Thats me. Haj haj. 

-Čárys-

PS: Nakonec jsme se z toho šlo oběsit. Díky Jardovi za půjčení lanového centra : )

moninec2011brigadka-22.JPG

moninec2011brigadka (1).JPG moninec2011brigadka (10).JPG moninec2011brigadka (11).JPG
moninec2011brigadka (12).JPG moninec2011brigadka (13).JPG moninec2011brigadka (14).JPG
moninec2011brigadka (15).JPG moninec2011brigadka (16).JPG moninec2011brigadka (17).JPG
moninec2011brigadka (18).JPG moninec2011brigadka (19).JPG moninec2011brigadka (2).JPG
moninec2011brigadka (20).JPG moninec2011brigadka (21).JPG moninec2011brigadka (22).JPG
moninec2011brigadka (23).JPG moninec2011brigadka (24).JPG moninec2011brigadka (3).JPG
moninec2011brigadka (4).JPG moninec2011brigadka (5).JPG moninec2011brigadka (6).JPG
moninec2011brigadka (7).JPG moninec2011brigadka (8).JPG moninec2011brigadka (9).JPG
moninec2011brigadka.JPG    

26 komentářů pod “Otvíračka Monínce – přeloženo na 7.května”

 1. lutte

  Dobrá práce, vypadá to super.Vždycky si na vás vzpomenu, když v jednom člověku stavim svůj trail v lese.Je to hrozná drbačka a bolí z toho záda.Velkej respekt!:)

 2. Ovar

  Myslim že až po porejpání v lese za Berounen dokážu docenit tohle http://720.cz/foto/moninec2011brigada2/imagepages/image7.html To musel bejt asi milion koleček hliny… Už jenom aby tam platila GC :-(

 3. greenmad

  To je jako naschvál… 7. je 3DH meziboří.. Hoši hoši,takhle konkurovat…

 4. tomaass

  loni taky otvíračka, když byl Mezák, to je nějakej protest proti em rudénkovi

 5. PePPee

  Carys ty neco proti Mezaku mas ?? To uz je podruhy :-(( (terminy 3DH Cupu jsou vyveseny uz dlouho)

 6. ddd - andy

  Stejně je to všechno kvůli sponzorům a hlavně pro ty prachy! :D

  PePPee: Přečti si prosím článek! Děkuji.

 7. Čárys

  4: greenmad, tomaass, Peppee :

  Ne, není. Co mám asi tak dělat ? Chtěl jsem to 1. No jasně, 3O a 1 otvírá Lipno. Tak to uděláme 7. To zase má Schwara na Lipně závody, a je Mezák. Tak to uděláme 14týho. Ani hovno, areál už bude v provozu, lanovka jede prostě od 7mýho., tak co budeš otvírat 14týho když 7mýho už jede areál. Tak mužete mi někdo poradit ?

  Tak pojďte, tak mi poraďte, co mám asi dělat. Už mi z toho fakt mrdá, a ještě si tady číst tyhle “vtipný” rádoby konspirační teorie. Nic proti Mezáku nemám, nic nemám proti eM rudenkovi, nic nemám proti Schwarovým závodům na Lipně, jenže prostě tohle není na mě.

  Boha.

  Kdybyste raději četli článek, než jen nadpis. Byl bych fakt rád. Díky…

 8. Alexio

  Naprosto chápu a rejpat bez toho, aniž by se člověk něčím pro druhý přičinil je fakt frajeřina. Na Monínci jsem byl v neděli a je tam neskutečně odvedený práce a když uvážím, že to odmakala jen malá partička tak prostě smekám a jsem vděčnej, že vůbec Monínec pro bikery funguje a je mi naprosto u prdele, kdy otevře. Takže Čárysovi a spol by jsme měli jen děkovat, že vůbec a ne plkat a nadávat kdy, jak, proč! U slušnejch lidí platí, že než začnou něco kritizovat, předkládají svý činy tak se rejpálci nejdřív předveďte sami…

 9. PePPee

  Ja to myslel dobre a i z tvoji strany samozrejme, tak ze si pretahujeme zbytecne navzajem lidi, ktery by radi prijeli na vsechny (tri) akce.

  Rozumim tomu, ze vybrat termin je problem, sami jsem cekali na terminy CP – no nic, ted uz to nevymyslime :-/
  (clanek jsem cet)

  http://3dhcup.com/

 10. Čárys

  je to prostě složitý, něco naladit ke spokojenosti všech…. ale za ty prachy – proč tomu nevěnovat všechen volnej čas :)

 11. PePPee

  … asi tak ;-)

 12. Michal.O

  Dobrá práce! ted to vypadá ideální na celoodpruženej pevnák:) (oproti konci minulý sezony)

 13. T.H.O.mas

  tak to my se asi ukážeme. Aspoň na kukačku a třeba něco pofotit

 14. Kachna

  Ty vogy, to je škoda no. Ale tak možná v neděli by to šlo, jestli nebude Mezák, nebo následující večer moc náročnej :)

 15. Čárys

  Je to škoda, ale jak už jsem psal, nenadělám s tím nic. Když mi prostě šéf řekne, že to nestihnou, co mužu dělat. Já tě tam chci, Kachno ! knedlíky budou : ) http://720.cz/foto/chainlessrace2O1O/imagepages/image60.html

 16. Los tomanos

  Pecka, takhle mi to vyhovuje, přijedem pojezdit….
  T.H.O.mas: doma dvě kola a chceš jet fotit?

 17. T.H.O.mas

  Los tomanos: asi si mě s někym pleteš :-D … bohužel teď neni ani jedno kolo a nějakej čas ani nebude. Jinak bych se svezl rád, to jó

 18. jendas84

  nevím, ale jelikož mám mezoboří blíž, tak jedu tam, ale pokud bych bydlel ku Praze blíž, tak jedu na Monínec.a žádný konkurenční boj bych v tomhle nehledal. a po loňské zkušenosti bych radeji volil monínec. jen ta vzdálenost :-( takže asi tak.

 19. Jr.

  kakejte na mezák ludia! mačkat se ve frontě na pomičku…že Vám to zato stojí

 20. HansCV

  mno rek bych ze na mezaku stihnu 2 jizdy pri 3dh nez na moninci vubec vyjedu nahoru pri poharu :)

 21. Martin

  Co to všichni řešíte, jestli Monínec nebo 3DHcup, ať si každý jede tam kde si víc zajezdí… sezona je nabitá, né každýmu se člověk zavděčí.

 22. Kachna

  Čárys: zrovna včera sem na tu fotku intenzivně myslel, zkusim to volako zařídit :) Bude teda tenhle víkend nějakej vývoz, nebo všichni jedou jižnějc? :)

 23. Čárys

  no já domlouvám vývoz na 14h. Snad to klapne. Na neděli

 24. Schwara

  Aby nedošlo k nedorozumění ohledně toho Lipna, 7.-8. května tam děláme FRbikes výkend, což je sranda akce a otvíračka parku pro naši partu, jinak Lipno jede už tento víkend.

  Sjezdový závody na Lipně budou až 7. srpna.

 25. dr.zack

  PePPe: kdyz sme u tech terminu, tak nevim kdo posouval uplne debilne termin lonskyho rijnovyho 3DHcka tejden pred zavodama…to podle me bylo dementni…

 26. Los tomanos

  T.H.O.mas: je to možný, sry

Komentář: