Ilustračně :)

ttt.jpgTak se zas po delší době hlásim. Začla nám zima, což je boží, ale není to uplně tak v pohodě zima, jak bychom si my, vyznavači zimních sportů přáli..

První lyžovačka byla na otvíračce ve špindlu, což bylo vážně jen tak pro pocit, abych se dostal na sníh a moh otestovat nový lyže, který mi za krásnou cenu vyladil Robin Holub. Takže zimu jsem začal se setupem K2 Sight 2012 + MarkerJester. Ve špindlu jsem se trochu rozštíp, takže měsíc bez sněhu. Stejně žádnej nebyl. No a během toho měsíce jsem si zasoutěžil na frírajdu a voila, vyhrál jsem další lyže – snad můžu timhle způsobem poděkovat www.snowpanic.cz za pohodovej přístup a rychlý řešení všeho. Jestli potřebujete něco na freeski, klidně tam koukněte :)

Po vánocích jsem se vydal na 14 dní do Krkonoš. Tejden jsem učil lyžovat malý klacky ve Velký Úpě, což byla celkem sranda a hlavně tou dobou začal připadávat pořádnej prašan, takže ježdění excluzive. Postavili jsme si tam jeden hop, takže jsem aspoň poprvé v zimě potrénoval beko, 360, nějaký graby. Pak tejden v harrachově, kam nikdo nejezděte, protože větší koncentraci nejezdičů už nemáte šanci vidět nikde na světě. Kdyby zas nenakydalo a nedalo se jezdit pod lanem, tak nevim co bych tam dělal. Cestou domu jsem prodal K2 a tenhle víkend na Klínovci už jsem testoval nový pecky – CoreUpt Yard 2012, který mi teda sedly poměrně víc než K2 od první chvíle. Nějaký recenze tady rozepisovat nebudu, stejně si každej koupí co chce:)

No a na klínovci celou neděli probíhal K2 Jam, což značilo božsky šejplej park a lidi z K2, který tam celej den koučovali nás lamy, jak na prkně, tak na lyžích a bylo kjásný. Kdo chtěl, moh si tam půjčit prkno, nebo lyže z nový K2 kolekce, čehoš nakonec využil kámoš Adam, protože všimněte si – asi první 3 jibby z videa si jede na carvovejch střelách, což tam lidi náležitě oceňovali, ale není to ono no. :D Pak se tam jel K2 pop itcontest. Což je jam o největší ollie na prkně, přes laťku. Winnerdal mám dojem 97cm a odnes si hodinky. Ještě budou asi 4 zastávky týhleakce a kdo dá nejvíc z celýho státu, pojede za odměnu do států, takže sleduje kalendáře akcí a skákejte o dovolenou. No a tady mini video. Jak sem říkal, letos poprvé park, takže jsme gopro moc netrápili.

Spíš tak ilustračně :)

-shampon-

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

Link na stažení

1 komentář pod “Ilustračně :)”

  1. kuba

    málo akce:)

Komentář: