Co teď – a nový webovky PIMPYOURLIFE.CZ

ty

Tááákže, mno, byl jsem na ČP a mluvil s mnoha lídma, o tom, kam teď já a co budu dělati. Jedu do JAR, odlítám zítra, udělali jsme nový webovky. Takže poslední trocha slov z jinýho soudku – jak se ten život má tendenci motat… UVnitř.

Takže ještě na chvilinku trochu obecně.

720.cz jakožto komunitní web což je myšleno že tu publikuje cca 50 lidí a 1O sportovních odvětví, již funguje skoro 9 let. Nyní jsem ale skrz svojí novou cestu za oceánem založil ještě jeden web, kterej bude zaměřenej jen na hrátky kolem oceánu. Je to proto, abych tu při všech těch kolech, lítání, motocrossu, a lezení nezahlcoval obsah krátkými výkřiky do tmy aka : “brigáda na wraku”.

Samo co bude stát za to, bud vycházet souběžně, samozřejmě, slibuji.

Nicméně s T.h.o.masem jsme dali dohromady nový webovky, já mu řekl, jak to chci, udělal jsem design a on to celý rozchodil a připravil. Webovky jsou pod adresou PIMPYOURLIFE.CZ a jsou ve zkušebním neustále se ladcím provozu.

A co se bude dít teď ?

Inu, poté, co jsem odjel na Bali, jsem se seznámil se super lidičkama, abyl jsem osloven, jestli bych se nechtěl podílet na natáčení podvodního „dokumentu“ s velkejma rybičkama – NA NÁDECH. Inu, co se na tohle dá říct jinýho než jo ?

A když ty lidi jsou ještě moje krew, tak už bylo vše tak nějak nalajnovaný a přirozený. Jen co jsem se vrátil do ČR, a odletěl do Egypta, začalo se to celý dávat do kupy a poslední den v Egyptě mi přišel mail : „ JAR platí, jedem 15.5.“

Tááákže, nyní jsem pomalu na cestě do Prahy, letiště Vašikovo. Zalepenej neopren, kterej jsem rozerval na posledním kurzu na Mělníku, snad bude držet. Dutiny snad budou šlapat, a COdvojka bude milosrdná a nebude moc zlobit, ať odvedeme dobrou práci.

Natáčení bude probíhat na nádherný lokalitě, rybičky se kterejma si budeme na nádech hrát (snad ne ony s náma) budou Žraloci tygří (dorůstaj až 7,5 m délky, ve vztahu k člověku je považován za jednoho z nejagresívnější žraloků, podle statistik ISAF má na svědomí 12% všech útoků na potápěče, je zodpovědný za víc fatálních útoků na člověka, než kterýkoliv jiný druh žraloka včetně žraloka bílého.) a na kameru bude vše zaznamenávat Steve Lichtag, což je už samo o sobě pecka, protože to bude ve 3D.

Takže, po tom všem, co jsem si za poslední dva měsíce dal, se teď ubírám cestou do JAR, točit “film”. Těším se, velice, kdo by se netěšil…

—————————————

Účastníci zájezdu jsou :
František Brabec (kamera, režie : Kytice, Kajínek, Obecná škola, Čas sluhů, Akumulátor…)
Steve Lichtag (the last hunters, Prisoners of white God, Dance of the blue angels…)
Jindřich Soukal (relax Bali, Aldabra 3D movie..)
Daniel Landa
Olga Lounová
Mirka Pytlounová
Vojtech Nedvěd
Jaroslava Brabcová

a pár lidí bude již na místě.

Informovat budu, snad z cest, nebo až se vrátím.
Zatím se tu mějte krásně, a zejtra vás čeká Kanada a Máára….

Svět je nám pomalu malej !

: )

Aloha.
Carys.

19 komentářů pod “Co teď – a nový webovky PIMPYOURLIFE.CZ”

 1. Pól bulva

  Enjoooy your more and more pimped life!!! Ať všechno klapne tak jak to klapnout má… Budu se těšit někdy někde zase naviděnou :)

 2. coolo

  JO… JO… JO!!!

  Drzim pesti Mato, a bud opatrnej, at nejsi krmenim.)

  PS.: Melnik….verynajsbjutifl:))

 3. KRAJIC

  No není to pěkné – jak jsi na sobě zapracoval, učinil odvážná rozhodnutí a kroky a tvůj život se tím posunul někam úplně jinam – je to moc jak z filmu Čárys – kápni božskou kurva – beztak sedíš v nějakém smradlavém panelákovém bytě a vytváříš umělou realitu.

 4. Honzáno

  Nářez!!! s Mistry Brabcem a Lichtagem to bude je paradni filmovej počin

 5. Carlos Tlustá Boyka

  Za extra stránky děkuji, moc se těším na obsah…ale mohu se zeptat co tam bude dělat Olga Lounová? :-O Ona taky na nádech?

 6. Čárys

  4: Carlos TLB : Olga taky, je to čarodějka, bys koukal…
  Oni jsou všichni moc šikovní, fakt.

  4 : Pol Bulwa : Pokud mě tam něco nesežere, tak si piš do deníčku pátek 31.května – párty v Maringotce, kolo sebou, sobota a neděle biking tady – a v neděli večer jedu na Bali.

  4: Coolo : Si koukal, co ? Sem se smál, když jsem to psal : )

  4: KRAJIC : Je to prostě tak, bejbe : )

  4: Honzáno : Jsem si tím zcela jist. Minimálně natočej moc krásnej podvodní průser, aka : “bestie z hlubin útočí 4.”

  :)

 7. Carlos Tlustá Boyka

  Čárys: Čumim, absolutně jsem to netušil ;-) tak teď už se jen těšit na dokument ;-)

 8. tomaass

  Já bych na Olgu taky rád koukal a nechal bych se u toho klidně začarovat. kolo červen dal bych s váma klucí!

 9. čelkis

  Svět je nám pomalu malej !

  – ci brďo, aby jsi ještě příští rok neletěl se potápět do kosmu :))

 10. Barell

  žito44?!?!?!? =) Ty voe..

 11. Čárys

  4 Barell : Předsudky ? Bulwár tě ovládl ? Skutečnost je zcela jiná, kamaráde, věř mi… Rovnějšího a čestnějšího člověka, abys pohledal…

  4: Tomass : A to jsi ještě neviděl a nepoznal sestří (Mirku Pytlounovou). Jsem zamilovanej, nevím do které víc, hehe : ) Jsou to moc fine lidi, fakt.

 12. Barell

  Čárys: Nemam na něj právě udělaný zatím žádný názor.. Pravdou ale je že jakékoli info o něm pochází z bulváru…Jen mě jeho jméno v crew překvapilo …Nic víc =)

 13. Miloush

  No tvl, F.A.B. a Zito mi stačil a dost udivil, ale ze ted ty s nima a navíc cos ted o nem v komentu napsal mě prekvapilo jeste vic….ale sto lidí sto chutí (názorů)….

  Olga Pytlounová už taky neví co by dřív dělala, heh.

  Každopádně ti fandím :-) a přeji hodně zdaru u oceánu.

 14. Carlos Tlustá Boyka

  Jako když jsem našel video s Danem, překvapilo mě to…i když od něj člověk může čekat ledacos, ale Olga Lounová mě celkem šokovala, tam bych to nečekal. Btw mediální masáž mě nechává naprosto klidným, naprostá většina dnešních novin/e-novin je více či méně bulvár. Nic víc, nic méně. Každopádně na reporty se těším a fotky také (hlavně Olgy v neoprenu ;-) )

 15. Čárys

  4 : trochu Barell a především Miloush :

  Je to na osobní debatu, ale myslím že mě znáš a že snadno ovlivnitelný nejsem, většinou jsem to já, kdo ovlivňuje ostatní….a Dan je člověk, co má fakt hloubku. Můžeme diskutovat o formě, jakou volí, nicméně myšlenky, které za tím jsou, jsou čistý a hluboký a čestný.

  Víc takovejch lidí.

  Stejně tak mě zasáhly osobní debaty a akce s “protikorupčníkem” Karlem Janečkem s kerým jsem strávil poslední dobou taky poměrně hodně času. To je další člověk, kterýho jsem hledal roky…a ejhle, on byl hned za rohem. To, co je za tím vším, ta čistota charakteru, je až neuvěřitelná. Mohl bych vyprávět mnoho situací, co jsme zažili, ale je to zbytečný – víš že nelžu, nemám tu potřebu, a tak když napíšu : “Jsou to čestný a mravní lidé s chutí dětí poznávat nové a s morálkou, podle níž by se mohla wikipedie psát.” tak mi budeš věřit, viď…

  BULWÁR táhne.
  Nicméně do pekel.

 16. yeaaah

  Landa pod vodou muze byt i fajn, protoze nemuze zpivat ;-) :-)

 17. tomaass

  Jo vona se jmenuje Pytlounová a udělala zebe Lounovou, už jsem to pochopil :-D

 18. Miloush

  Bravo tomaass :-)
  Ale taky mě to před lety překvapilo, když byla na závodech v autokrose se svým malým bráchou, Pytlounem.
  Viz Landa… zasažen bulvárem ohledně jeho nejsem, ale mám na něj svůj názor, který sdílí i mý známí, který ho jeden čas znali dobře…jinak co se akce Zito týče, tak nám to dost nastínil na rally závodech, když jsme s ním pomerne dlouho mluvili, ale já v tom tu čistotu nevidím.

  Ale svůj názor samozřejmě nikomu nevnucuji.
  A pokud je to tak, jak ty píšeš, tak je to jedině dobře.

  Dost o něm :-)

  Good luck

 19. greywolf

  Pozitivní evoluce a Karel Janeček-Ano!
  Dan Landa alias Žito44-Ano!
  Sleduju to velice pozorně a bez předsudků,včetně DL minulosti, kterou spousta lidí nedokáže přejít…
  Asi to vnímám z vlastní zkušenosti,člověk se mění…a néé že ne.
  Strašně moc se těším na finálku…Všem,co se na tomto projektu podílí držím pěsti.G.

  Edit-Pytlounová-Lounová je prostě sexy…..o tom žádná:-)

Komentář: