Chorvatský kurzy a freediving training

IMG_9487

Ahoj lidičkové,

Takže se zase mění věci a já budu za pár měsíců na cestě do Evropy, za jediným jedním účelem, nebo teda dvěma, a z nich jeden je – udělat pro vás kurz freedivngu, neboť se mi naskytla přiležitost, udělat to lépe než je normální – a já rád přinášim určité benefity k benefitům výuky freedivingu – takže jak vám zní tohle ?

Ostrov Vir…
Ubytko za 10 euro…
Motorový člun na vožení na lokace…
Kurz Freedive level 1, training session na bojce…
Grilovačky, promítání filmů o oceánu, povídání o Indonesii, kde pracuji…
14 dní nekonečnejch možnosti ?

Potom klikejte na více.
Kapacita jen 1O lidí.

Takže, jak už jsem nastínil, jedná se především o Freedive kurz F.I.I. LEvel 1 a jeho aplikaci na otevřené vodě, opět do hloubek do 20 ti metrů. Nicméně, po kurzu bude skills training session, a já vám mohu bez problemů udělat safety pro hloubky i větší…kdyby někdo měl ty schopnosti. Takže ale, časový a celkový plán je tenhle.

Lokalita se nachází v Chorvatsku na ostrově VIR, což je kousek od Zadaru, v severní části zadarského souostroví…není to z ČR nikterak daleko, cca 800 km od mého baráku a to není děs. Na Pulu jezdíme 770km.

 

 

Máme tam k dispozici pro vás vilu, který obsahuje dva pokoje dvoulůžáky, jednu společenskou místnost kde se daj dát dvě místa na spaní taky, a pak karavan venku na naší zahradě, kde je možnost ubytovat čtyři lidičky – samo na přespání, jinak zázemí je samozřejmostí na vile.

Cena za ubytko se neodvíjí od ceny kurzu, je to 10 euro za karavan na osobu a 15 euo za osobu na pokoj. Karavan  – když pojedu v jednom autě čtyři kusy lidí, tak máte za 4O na noc, a to včetně všeho na vile – sprch, toalet, atd. Levněji už to nešlo, je to láce.

Jídlo vlastní, samo. Voda není problém.

Dále máme k dispozici motorový člun, na jehož provoz se bude muset něco přispět (je to v ceně kurzů), a kapitánku, co ho bude vodit a nás doprovázet na místa topení. Kapacita není moc velká, takže půjde především o tréning hloubek, a převoz na místa, kde to bude k topení nádherné.

Tak a co se bude dít, a jaký je časový plán a ceny ?

Já doletím do ČR nějak…těsně před. Vyzvednu značky na obytňáka z depozitu, namontuju baterie, připravím vše od Bójek přes lana až po závaží a kompletní výukový materiály a odjedem s Mi tam, vše připravit na vile cca 26 srpna v pondělí. Vy by jste mohli dorazit od 27. srpna v úterý na tyhle možnosti :

První Turnus

27 úterý – nájezd na Vilu, welcome grilovačka.
28 středa – kurz Freedivingu LEVEL 1
29 čtvrtek – kurz Freedivingu LEVEL 1
30 pátek – kurz Freedivingu LEVEL 1 – skills training na bojce
31  sobota – kurz Freediving LEVEL 1 – freediving

 

To je první turnus.
Cena za tenhle kompletní turnus včetně ubytování, vybavení (bojky, lana, vyukove materiály, můj dohled, přejezdy člunem na lokality atd) je 6800,- sakum prdum, včetně všech certifikací atd.

Pak si dáme den rest dej s Mi, abychom se taky zatopili my dva, a ve čtvrtek to může vypuknout znova.

Druhý turnus
Skills training session.

Pro lidi, kteří již byli u mě na kurzu, ale chtějí se posouvat dál, ale i pro jiné „hotové kurzanty level 1,2 freediver“  mám připravené toto.

Protože jsem napotápěl mnoho v indonesii, byl jsem v JAR, a mám za sebou cca 4000 ponorů tak se mohu považovat za poměrně zkušeného freedivera. Hloubky bez lana jsem v komfortu fouknul přes 7O m a jsem schopen se potápět do hloubky 30m a zůstat tam  4: 30 pod vodou v pohybu.

Vím hodně o tréningu a jeho aplikaci na freedive, hodně o tréningu dechu, spoustu vlastních zkušeností, i nastudovených materiálů.  Jsem ochoten vám spoustu z těhle zkušeností předat a posunout vaše tréningové metody směrem do efektivity, kterou tak potřebujeme, my všichni.

Tudíž tento druhý kurz bude :

1. Září neděle – příjezd na Vilu, welcome grilovačka
2. Září pondělí – Uvod do trainingových metod, jógy, odpoledne Freediving.
3. Září úterý – dynamické apnoe, safety statik, safety na otevřené vodě na bojce, joga.
4. Září středa – freediving sessions na krásnejch místech, statiky, joga pro freediving.
5. Září čtvrtek  – aplikace znalostí pod dohledem, freediving.

Cena za tuhle skills training session a tréningy pro posunutí vašich hranic na dynamikách plus výlety člunem každý den, freediving na bojce pod dohledem instruktora VČETNĚ UBYTOVÁNÍ a člunu je 4900,- kč.

Od 6. Září pátek – odjezd, nebo zůstat, od téhle chvíle volná session pro každého. My zůstáváme na vile až do víkendu 7.9 a není problém si individuálně prodloužit ubytování za cenu 15 nebo 10 euro, jak je libo, až do víkendu. Volná zábava, samozřejmě freediving, běhání, totální výcvikovej kemp US Army hadr, může samozřejmě pokračovat.

 

 

Důležité informace.

- Pro potápěče jsem pojištěn a vás pojistím u DANu, ale doporučiji si zařídit ještě vlastní pojištění každého z vás.
- Jídlo se na místě dá samo nakoupit, stejně tak cokoliv na gril, vínko, rakiji, vše.
- Ad ubytování – skrz omezenou kapacitu prosím se nezlobte, ale na první turnus beru především KURZANTY, na druhý turnus také, až pak to budem obsazovat lidmi, co si chtějí jen tak přijet propotápět dny a potkat se.
- Pokud někdo dorazí vlastním autem na kurz, není problém, cena za ubytování mu bude samozřejmě odečtena. (1500,- na čtyři noci)

Už teď mám pár lidí přihlášených, (prosím, stejně se přihlašte znovu na F.I.I. a i ke mě na maila, nebo sem pod článek…) tak prosím, moc se nerozmýšlejte, rád bych vás tam samo viděl, ale s tím, že mi to řeknete co nejdříve, nikoliv pak tam. Když budu mít práci, nebudu se vám moci věnovat, tak jak bych chtěl, a jak by jste si zasloužili.

Tak to je vše. Pro přihlášení do kurzu prosím volte stránky F.I.I. pod tímto linkem, pro přihlášení na skills training session také pod tímhle linkem.

Nebo samozřejmě tady, ale budu raději, když to uděláte tam, ať vás pak nemusím vypisovat já.

Těším se na vás, propotápíme dny, prokecáme noci, a bude pohoda, jako dycky, když je člověk u vody…

Ma a Mi.
S pozdravem,

Martin,
Freediving Instructors International

eMail : seven20@volny.cz
Freedive web : www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG : www.720.cz
Skype : carys720
Mobile :  +628 776 267 2094  (bali tel.number)
phone :  +420 777 266 305  (czech tel.number)

a minulé tripy na videích :

chorvatsko 1 + 2

16 komentářů pod “Chorvatský kurzy a freediving training”

 1. Carlos Nejdek

  A kurna, zni to fajne, ovsem pokud chci jet za Tebou na Bali, tak to nepujde, jinak ten skills by Me zajimal opravdu dost, nu holt to snad proberem na Bali. Cao Carlos

 2. Čárys

  Jestli přijedeš na Bali, tak to si kuř, že to probereme určitě…pokud konkrétně ty bys chtěl za náma do Chorvatska, tak tam jede asi Andy i Petr se Zuz, stačí to vzít za naftu a pojed se proste jen potkat a zatopit…

  Martin

 3. carlos Nejdek

  hm, nu lakava nabidka, ovsem myslim, ze to budu mit napnuty a to Bali vyjde jen taktak, samozrejme, kdybych vydel ze to nevyjde(Bali), krz cash, tak bych to zrejme zkusil poladit s PH, evemtuelne s Andym, nebot, ja s Tebou ve vode moc casto nebyvam :), zatim pa Carlos

 4. Čárys

  A bali bys asi dorazil kdy ?
  Letím zpět 23. září, nepoletíme rovnou společně ?
  M.

 5. Carlos Nejdek

  Mno v zari asi jeste nebude dost penez, puvodne jsem myslel, jak jsme se bavili u 100kladu, vychazelo to nejak kolem pulky listopadu tam, zpet nejak s Tebou, pokud si to dobre pamatuju, rikal jsi, ze na vanoce se vracis. Takze asi tak bych to videl, stejne bychom jeste museli doladi podrobnosti, ohledne bydleni etc.

 6. Čárys

  jasnačka, pohoda, detaily bych domluvil nějak až budu v chorvatsku, best by bylo se tam zjevit, a probrat to osobně…

  Well, ještě počkám do pondělka, a pak to rozjedu přes Facebook.
  Letenec zpět mám na 20 prosince, pane, jen pro info…
  Už se těším, až se zatopíme společne, ty stará vojno !!!

 7. Carlos Tlustá Boyka

  Tak doufám, že to bude i za rok, dal bych si oboje, letos to bohužel ještě nejde :). I když jedničku mám za sebou, ale rád si ji zopakuju :)

 8. Carlos Nejdek

  JJ neco kolem 20. si rikal, nu doufejme, ze se zadari a eventuelne bych dal i to chorvatsko, budu se snazit, hlavne doufam, ze v Francii nic nerozjebu, abych nemusel zas solit do kola

 9. Čárys

  Tk si Frencii užijte, a snad se potkáme – kdyžtak si mě chytni na stránách, bro…
  Martin

 10. Raf

  Martine, to zni zatracene zajimave… Zeptam se doma :-) zitra dam vedet pokud bude jeste flek…

 11. Raf

  …. A nebo, pokud tam bude i Zuz s malou, tak bych vzal taky rodinku… Jee to by bylo dobry.. Stara garda. Jak jsem psa,l zitra urcite dam vedet F.

 12. Čárys

  Dokonalé, dej vědět bro…
  S malejma to nějak vymyslíme. Callni Petrovi, jak to vidí on časově, nějak mi psal, že není problém..
  Supééér !
  Martin

 13. Zaba

  To zní dobre, more je more a dej kurzantúm porádne do tela:o) Já jsem v srpnu v Anglii, ale na zimu bych rád odtáhnul na Bali do démonických hlubin…

 14. Čárys

  Sounds good to me… :)

 15. perry

  Čau, prosim tě, trošku z jinýho soudku. Chceme začátkem srpna na nějakou klasickou povalovací dovolenou do Chorvatska (já budu mít – doufám – po Ironmanovi, takže pár dní nicnedělání jsem schopnej kousnout). Bude nás banda asi deseti lidí. Nemáš tip na nějaký místa, kde by nebyly pláže hlava na hlavě? Normálně si tam najdem nějakej penzion, spíš mi jde o tip na oblast. A ideálně hned nahoře kolem Istrie, ať to neni daleko. Dík.

 16. Čárys

  Neexistuje v chorvatsku místo, kde by nebyly v tomto datumu hlava na hlavě, really. I když vlastně znám byl jsem tam před 5 ti lety s holkou, ale nepamatuju se, kde to bylo, a pak ještě samo tam, kde jsme měli kurz s lidma s PYL – ale je to poměrně těžké najít…

  A je to per huba domluvený se mnou s místníma.
  Takže člověče, hehe, hodně štěstí : )

Komentář: