Monínec víkend check

IMG_1401~1

Tak jsem to byl otestovat na vlastní gumy. Klucí se do toho pustili vlastníma silama a jak jim to šlo od ruky bylo potřeba nejen slyšet od ostatních, ale i vidět a vlastním bikem otestovat. Tak klik na jedno video z trati uvnitř..

Dorážím v neděli ráno asi hodinu před otvíračkou a ač parkoviště zeje prázdnoutou já se těším jak malej. Zas jsem na tom asi měsíc pořídně nedseděl a vůbec letos tady na Monínu jestli já byl jen párkrát, tak je to moc. Na desítku se ale lano rozjíždí a tak zasedávám první sedačku a vezu si prdel nahoru. Je po vydatnym dešti a klucí na to pár dnů sice nesáhli, ale už jen z pohladu z lana to vypadá jetelně. Tak klik na pár záběrů..

(Jo a jsem tatar a to goučko si musim příště nastavit víc nahoru – jsem poprvé testoval tu vychytávku na hrudník a nutno podotknou, že na mojem propdlém hrudníčku se mě ten obraz nějak zkroutil pod nohy. Tak alespon detailní studie trati pod nohama..)

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

-a-

4 komentářů pod “Monínec víkend check”

 1. Čárys

  ty můj propadý hrudníčku…škoda že si tohle pustím až v CR…welcome to hell wifi BALI ! :)

  Děkuju

 2. Čárys

  NEchal jsem to dvě hodiny načítat a zkoukl to.
  vypadá to velice, velice dobře….
  Děkuju, Andíku.

 3. Andy

  Propadlý hrudníček na sobě pracuje.. pije kafe a sedí na prdeli.. :)
  Klucí luxusně opravili klopky a halvně navozili hlínu, což je pecka! ..a ty odvodňováky.. pěkně klády, stružka, pecka! :)

 4. Denisa

  A: Pěkný tkaničky! :)

Komentář: