Sol sračky..

uncle

Je to tak. Po chvílích, kdy schránka mailboxu přetejkala žádostma o publikování článků a my dle ratingu vybírali jen to nejlepší, nastalo období sucha. Jestli si jako myslíte, že vám sem totiž budem publikovat furt samý nádhery, tak to jste na omylu. A proč ne? Protože my můžeme. Můžeme si publikovat co chceme..

Proč?

Protože my na to máme!

Je to nějakej pátek, kdy se mě Čárys zeptal, jestli bych to tu nevzal. Jako že budu publikovat a starat se o stránky. Já na to kejvul, že jo, protože netucha co vše se skrývá za tím, publikovat 5krát v týdnu a částečně zaslepen tím, že když vyplodím jeden článek za měsíc (což jsem dělal do tý doby), tak to nebude taková rachota. Měl jsem dojem, že ten zbytek přeci nějak doplácám a že lidí co přispívají je furt dost. Navíc mě Čárys napsal desatero a tak jasnej návod na to, jak web pojede byl přeci vždycky k ruce.

Takže si takhle třeba v dubnu sedím doma, po denním nášupu 12ti hodinovýho mindfucku zpoza kancelářský židle a přemýšlím, čím vás nakrmím zítra k snídani. Legrace z víkendu mě došly v úterý a přes týden toho venku moc nevymyslím. Po měsící publikování mám pocit, že si to hodim. Když už něco vymyslim, sledovanost klesá jak důchodcovo péro, když ho stará chytí při sledování mexickýho porna. Jediný co koho zajímá, je zkorumpovanej českej pohár, kde si honí prachy pár ladičů a stejně já dostanu pojeb za to, že trať není připravená a že se vyjely koleje. I když s touhle srandou nemám co do činění – Vole – baví mě to, asi jak zahradníka práce v uranovym dole. Ale co, tak jsem si to přeci sám odhlasoval, že? Úplně si pamatuju, jak mě to Čárys tenkrát v hospodě povídá a s takovym šibalskym úsměvem dodává: „Neděkuj.. nevíš co jsi zdědil..“

A tak po dalších pár měsících začínám opravdu děkovat. Mám toho dost. Kolotoč je ale rozjetej jak zimní kampaň na slevy a zabalit to jak dvanáctka při zrušenym koncertě Lunetiků, to se mi nechce. Nutim se teda něco dělat,  aby jste VY měli co číst, protože jsem vlastně děsně línej parchant. Jo, jasně že je to zábava a tahat sebou furt goučko je sice sranda, ale s foťákem už to taková legrace neni. Nicméně tahám sebou ty cajky ve víře dobrýho snímku, ve víře, že to někdo ocení, ale hlavně s vědomím, že – PYČO MÁM CO PUBLIKOVAT!

Legrace z psaní deníčku se teda mění na boj o přežití. V práci jedu hell, doma se se mnou nebaví, rodina neví jak vypadám a já si jedu svůj vlastní Speed of life. Přes den full gas, v noci padám do komatu. Jen aby byl matroš a mutatni měli co číst.

Je teda pak super, když mě pošle k publikování článek Skautík, kterej nás pravidelně zásobuje (za což mu patří nehynoucí dík!) a když Čárys vyšvihne fotku na dýkej a tam se jako první koment se obejví nějakej “lipolyp” s polemikou o češtině, o překladu a podobný kecy, místo ocenění podstaty věci.

Je ještě víc super když celej den běhám s fotákem po kopci – cvakám fotky z toho úžasnýho Českýho poháru a samo velký mtbs, potom co vydám článek a galerii, si sebere moje fotky a bez jedinýho zeptání si je flákne k sobě na stránky.

Jojo, baví nás to.

 

Vždycky rád zakončuju články nějakou polemikou, nebo zamyšlením – prostě kecy na závěr.

A co teda z toho všeho výše vyplývá?

 

Hovno – protože když solíš sračky, nic jinýho z toho vyplynout nemůže.

 

-a-

 

 

8 komentářů pod “Sol sračky..”

 1. xup

  Slušnej výlev srdce. Začal sem čumět na tyhle stránky tak 5 – 6 let zpátky a od tý doby je čekuju pořád, je to jeden z mála webů, kde fanatik do bajku, snb a motocrossu má co číst. Pak mě poslední dobou baví číst komentáře pod článkama na idnesu, těch lidí co tam píšou je mi fakt líto. Ne vole, fakt dík za tenhle web, jste dobrý. Až sleze sníh, přijeďte se odreagovat na Točnou, pořád to tam šejpujem do maxima. Ještě jednou dík a nevyserte se na to :)

 2. čelkis

  xup : naprostej souhlas
  PS : koukej makat dál, ať mám co číst :))))

 3. Čárys

  B.o.ž.í. !
  Překvapils, Dejvide…
  Mno, každopádně já velice děkuju, žes to po mě vzal…
  Teď jsem tady v pozici posílání článků tobě, haha, takže jsem tu tedka řadovej dopisovat aka Duchna, což já rád – zmizel mi ten tlak, publogovat.

  Víš ty co, mám teď ještě PYL projekt – nestíhám obojí ale jen co se udělá trochu hezčeji, jsem zpět s tunou materiálu – protože již nepracuju, mám času tři tuny.

  Jen do té doby vydrž, pionýre !

  A všem co píší, co mají chuť se podělit o svou radost, patří mé obrovské díky. Inspirujeme sami sebe. Vy nás, my vás.
  DĚKUJEME.

  “Radost je opravdová, když je sdílená.”
  Into the wild…

 4. Kachna

  Carys, jak uz nepracujes, to si vole v duchodu vid?

 5. Shopak

  Na “Lolypopa” se z vysoka vys…. Publikum si člověk nevybírá a v česku to platí dvojnásob. V každém případě, je tady pořád spousta lidí, kteří tenhle web s “láskou” checkují!

  Mimochodem, řekl bych, že plodit dennodenně články zde bylo takové danájské dědictví. :D

  Ať se dílo daří!
  Shopak

 6. Pádlista

  … jak se na dědka sluší ;-)

 7. Čárys

  4: Kachna : Vyhrál jsem životní jackpot…tak už nemusím. Tak to prostě je…

  NEhledě na to, že jsem nikdy nepracoval…já jsem se dycky bavil. Práce byla dycky zábava…

 8. coolo

  sedmsetdvacítka je nejlepší web co znám..spousta lidí se bez něj v práci ani nenasnídá, nevypije svou ranní kávu, nepřežije, jak píšeš ..12ti hodinovej mindfuck..

  DÍÍÍKY všem přispěvovatelům.)

Komentář: