Skok

GOPR3791~1

Já se tady k tomu nebudu dlouze rozepisovat, protože o skákání z mostu na laně tady toho bylo mnoho, salta, šipky, někteří dokonce jen za ruku bez jištění a mnohem, mnohem víc.

 

Já jsem ale taky musel, musel jsem to zkusit na vlastní kůži s vlastníma cajkama. Takže nedělního rána o velikonocích volám s Cyrilem, že bych šel vymýšlet nějaké blbosti, co třeba skočit z mostu? No jasně, jsem pro všechno, sežeň lidi a vyzjisti víc, odpoledne jedeme. Zvedám telefon, volám Andymu, od kterého dostávám instrukce. Přeci jen kluci tam párkrát byli. Jandy, ale chci článek a vídeo, jo? Jasně vše bude, když přežijeme. Sedáme teda 4 kumpáni do felicie, bereme všechny věci, co máme a radši si ještě nějakou smyci půjčíme, radši to nepodcenit. Dorážíme na místo, vcelku zima, vypadá to i na déšť. Nevadí, Cyril vzal neoprén, čekáme vodu ledovou. Když všichni vidí jaká to je vejška, tak dvá měknou. Stejně to natahujeme, zdvojujeme, zkoušíme batohem a nakonec si skáčeme já i Cyril, každej dvakrát. Druhý pilíř skoro lízáme zadkama. Slaňujeme vždy do vody, která je fakt studená. Chvilku i kape, ale velká bouřka nás obchází. To je vše co bych k tomu řekl, snad jen, bál jsem se, bál jsem se dost. Proto všem co skočili jinak než po nohách respekt, ale my si na ten pocit taky zvykneme.

 

Jandy

 

 

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

 

 

6 komentářů pod “Skok”

 1. Čárys

  d.o.b.ř.e. v.y.
  Je třeba blbnout…a vy blbnete fakt značně !!!

 2. Ross

  ja chci taky…..

 3. Ross

  vezmete me pliiis nekdy sebou….

 4. Milda

  Taky bych si to chtěl zkusit, ja se bojím voe i na štaflích :D

 5. Barell

  Kdo chce tak 31.5.2014 skáčeme ze Stropešínského mostu(Jihomoravský kraj, kousek od Náměště nad Oslavou). Budeme tam mít navázány 4 skákací lajny a dole Vás bude nabírat člun.večer, grilovačka a party….více info na mailu..sebevrahům zdar =). Barell

 6. Barell

  Aha, mail nebude zveřejněn…Tak soudeklukas@gmail.com

Komentář: