Spoke DownTown a Dual Rakovník 2014 – pozvánka

03

Tak se rok sešel s rokem a máme tu další díl Rakovnického cyklování. Info je dost pozdní, ale alespoň nebudete mít čas dlouze přemýšlet a jednoduše se přihlásíte a pojedete si užít závody, na které se jen tak nedostanete.

A co na Vás všechny Čerw připravil se dozvíte inside..

 

 

Co se tedy děje? Rakovnické cyklování. Jde o festival všech příznivců cyklistiky. Od malých dětí až po ostřílené sjezdaře. Od silničáře po sjezdaře. Info najdete na stránce www.rakovnickecyklovani.cz Tam najdete inforace o všech závodech i doprovodných akcích. A teď trochu konkrétně k disciplínám, které vás asi zajímají nejvíc. Jde o Dual a hlavně Downtown. Tak si počtěte, koukněte na fotky a pak registrujte na stránce www.sport-reg.cz  A nezapomeňte zkouknout facebook stránku https://www.facebook.com/events/518005168299100/?ref=73&source=1 kde se můžete ptát, na co chcete a čekovat novinky.

 

Spoke Dual Rakovník

Letos již potřetí se jako první závod celého Rakovnického cyklování pojede Dual neboli paralelní slalom. Trať závodu povede údolím lesoparku Jamka. Bude tak vytvořena přírodní tribuna a tedy pěkný výhled na trať. Závod se pojede klasickým způsobem. Z kvalifikace postupuje 64 jezdců. Při menším počtu přihlášených, než 64, postupuje z kvalifikace 32 jezdců. Trať povede po travnatém povrchu, dokud se nevyjede hlína.

Povinná výbava:              – Přilba
- Rukavice
- Kolo s alespoň jednou funkční brzdou

Spoke Dual Rakovník 2014

Datum:                18.7.2014

Časy:                     registrace           14:00 – 15:00

Trénink                14:00 – 15:30

Kvalifikace          15:45 – 17:15

Start                      17:30

Systém závodu:
64 postupujících z kvalifikace
2 vítězné jízdy znamenají postup

Kategorie:          jediná kategorie

Startovné:          50,- (registrace na místě)

Mapa závodu a parkování pro dual:        http://www.mapy.cz/s/4pJH

 

 

Spoke DownTown Rakovník

Tradiční součástí rakovnického cyklování je Spoke DownTown. Letos se jedná již o šestý ročník. Pro ty, co byli, nemusíme představovat, pro ty, kteří nebyli, nějaké info. Jedná se o sjezd městem Rakovník. Trať vede od obchodního domu Tesco až na náměstí. Důležité body najdete v mapě, na kterou je odkaz níže. Pro letošek máme, stejně jako každý rok, připravené nějaké novinky na trati. Nemusíte se ale bát, nepřijdete o žádné známé a oblíbené překážky. Bude přejezd auta, přejezd po střechách tržnice, tradiční travnatý start, klouzavý štěrk, bolestivé dlažební kostky. Všechno bude a hlavně bude zábava. Tak koukejte dorazit.

Z časových důvodů jsme přinuceni k omezení maximálního počtu startujích na 110 kusů celkově. Důležitá je tedy registrace. Na registraci se dostanete přes stránky celé akce www.rakovnickecyklovani.cz zde pod položkou závody najdete na posledním místě drobné info s odkazem na registraci. Startovné je možné zaplatit převodem, v tom případě vás vyjde na příjemných 150,-, za které dostanete den zábavy na trati, kterou si jen tak neprojedete, plus poukaz na pití a oběd ve stáncích v cílovém prostoru. Pokud zaplatíte až na místě, vyjde vás stejný setup na 200,-. Chtěl bych vás tímto požádat, pokud máte možnost zaplatit převodem, udělejte tak. Usnadníte tak práci nám i sobě! Registrace bude uzavřena ve středu 16.7.2012. Případné další detaily k registraci a závodu budeme uveřejňovat na FB stránce akce

Závod se jede nejklasičtějším možným způsobem. Dvě závodní jízdy a počítá se lepší čas. Kvalifikace se nejede.

Povinná výbava:              – Přilba (nejlépe fullface)
- Chrániče kolen
- Rukavice
- Kolo se dvěma funkčními brzdami

 

 

Spoke DownTown Rakovník 2014

Datum:                19.7.2014

Časy:                     registrace           8:30 – 9:30

Trénink                9:00 – 12:30

Start 1. Kolo       13:00 – 14:00

Start 2. Kolo       15:00 – 16:00

Vyhlášení            16:30

Kategorie:          Pevné rámy
Odpružené rámy
Ženy (pokud dorazí)

Startovné:          150,- online platba
200,- platba na místě

Mapa závodu a parkování pro DownTown: http://www.mapy.cz/s/4pMO

Případné dotazy směřujte na facebook stránku akce, do komentářů pod článkem, na mail stepan.cerveny@gmail.com, nebo na telefon 608866280

 

Komentář: