Dirtový Modřany

FormatFactoryDSC_0336

Stará Modřanská bikroska, kde to postupem času ze závodních ambicí přerostlo ve výbornej dirtovej spot, byla opět třeba navštívit. Vždyť to bylo kdysi v pohodě..

 

A tak i nyní po pár zprávách s Pólem dáváme sraz v Modřenech. Já se ještě od Póla ujišťuju, že tam něco půjde zaskočit i na velkym kole a pak už jen pln odhodlání po práci skáču do auta a jedu vstříc výškám dirtovým. Cestou nahoru akorát potkávám někoho z lokálů jak to na BMXu valí už dom. Zjišťuju, že tam už někdo je a tak už jen aspoň nějaký ty kolena na sebe a helmu a jdu to omrknout.

Po příjezdu vidím akorát dva bikery, přičemž v jednom z nich poznávám Frenka, oba ale striktně dirťáky a klidný tempo, když jdou k rozjezdu. On teda i následně ten jejich pomalej příjezd k prvnímu narychlováku je pro mě nějak podezřelej, ale pak v rádiusu prvního dirtu se něco stane a klucí lítaj vejš než Dave Mirra nad koping v rampě. Velká lajna je sice celá nejetelná, neb je to trochu poměklý, ale pořád jsou tu dva dirty s narychlovákem zakončený kvótrem.

Přijíždí Pól a já tak konečně dostávám odvahu se teda s tim mym čistě dirtovym speciálem o něco pokoušet. No je to komedie, ale mě to baví. Jen když vidím jak klucí lítaj vysoko, dostávám strach z vejšek a tak radši beru foťák a v rychlsti něco cvakám. Pravda byla už tma, ale duo blesků ještě na něco postačilo.

 

Tak pár ilustračních fotek zde a já jdu šetřit na dirťáka, protože ten pocit když lítáš, jeděsně návykovej..

 

-a-

 

3 komentářů pod “Dirtový Modřany”

  1. Manas TL

    Jj. Dirt je dirt. Budu muset naskocit ten zbytek. Kazdopadne vcera jsem jen zkousel ten najezd a narychlovak … na druhy pokus na narychlovaku jsem skocil skoro az dolu na green. Takze na pevnaku – jeste musis brzdit :-D

  2. Baboon

    Což brzdit bych ani ne, jen není potřeba šlapat :) Každopádně první velkej (v té krátké lajně) je super, druhej je šejplej tak nahoru, že se mi vůbec nedařilo dolítnout, tudíž jsem se jednou málem a jednou úplně nažral prachu :D

  3. Manas TL

    Ja od zhora ani jednou neslapnu, sotva se prehoupnu pres prvni bouli .. jen to sakra jede :-)

Komentář: