Tomaass: Byl jsem offline

IMG_5008

Nedávno jsem se předsevzal, že si vezmu na 72lebkách čtvrteční reporty nastarost já, ale poslední dva tejdny jsem to nějak nezvládnul.

Stalo se plno věcí, jsem stále bez auta v kterým jsem doposavad bydlel. Vyhodil jsem si rameno a rovnou se objednal na svojí první operaci. Takže po pěti letech snad konečně vyřeším tenhle svůj velkej problém.

Taky jsem teď poslední skoro měsíc trávil na jihu kolem Francie, Itálie a pak hlavně v Toskánsku, kde jsem skoro neměl net.

Teď právě sedím v obytňáku s partou kámošů a kodrcáme se zase tou cestou, kterou už znám za poslední rok snad nazpaměť. Za třema kopcema bude Plzeň, pak to bude chvíli pěkná nuda u Mnichovskýho stadiónu zahnout doleva a konečně zase v horách.

Jedeme na Kaunertal opening a není tam sníh. Takže vlastně nevím, co budeme a nebudeme dělat a jak zas tenhle další výlet dopadne.

Na výletu jsem tenhle rok snad pořád. Doma už nikde nemám. Ale je to sranda a já vám o tom chci psát. Díky 720 a Čárysovi, kterej mě inspiroval žiju tehle cikánskej život. Tak doufám, že to zas budu moct předat někam dál.

Jestli teda chcete.

Chcete?

Jestli jo, tak čekejte příští čtvrtek report o tom, jak dopadnul náš první výlet za sněhem tuhle sezónu. Já si jdu na chvíli lehnout, protože je nás v autě trochu víc než v techničáku a tuhle noc budu přes ten Garmiš řídit já.

tomaass 

7 komentářů pod “Tomaass: Byl jsem offline”

 1. Andy

  Superpimppunklifestyle!
  To my chceme!

  Díky Tome.

  -a-

 2. Čárys

  Čoveče, abys nedopadl jak já – mě už byla republika a Evropa malá. : )

  Každopádně, jsem moc rád, že mám aspon jednoho následovníka ! Další kamarádi jedou jen práci, děti, dovolené v chorvatsku a benefity a pozitiva : )

  Děkuji ! : )

 3. Pítr

  Tak a teď Tomaaasi raď! Co mám dělat za práci, abych měl 365 dní dovolený, prachy se jen sypaly a já mohl lítat po světě tak jako ty???!!!! :)

 4. Čárys

  Vyhrát ve sportce, jako já… já už nemusím pracovat : )Já pracovat chci.

 5. Pádlista

  Práce je poslední zoufalý pokus jak získat peníze!

 6. Pítr

  S mojim štěstim sportka opravdu nepřipadá v úvahu! :D
  Pádlisto, jaký jsou ty předchozí pokusy před prací, jak získat prachy? :)

 7. Benďák

  Like that. Jsem rád že vejletníci ještě nevymřeli. Drž to pod krkem a já se budu snažit o to samý :D

Komentář: