Sausage and Mustard díl Eleven

FormatFactory69-4

Ahoj, 11 díl Sausage and Mustard je tu. Tento díl jsme pojmuli formou day in life.

Pokud ale čekáte, že uvidíte záběry z brzkého vstávání, z koupelny, posilovny atd…, tak jste na omylu. Celý díl se natáčel v sobotu, takže…

 

 

…těžká víkendová pohodička strávená v Rakovníku a jeho okolí.

Celá naše sobota začala tím, že jsem se s banánem sešli v garáži. Tam jsme natočili nějaké starty, ať tam je aspoň nějaký ten trenink.

Následoval přesun na jedno lokální parkoviště, kde jsme dotočili jeden z posledních záběrů do banánova dlouho připravovaného projektu, který tady na 720 uvidíte brzy.

Poté, co jsme vše natočili tak bylo odpoledne a byli jsme na cestě do Plas. Zde jsme na trati, která se jmenuje Melounovka natočili ještě nějaké to ježdění na této zábavně trati.

To by bylo všechno co bych Vám řekl o 11. díle. Teď už si ho jen pusťte.

Za měsíc jsme zpět s finálovým dílem SM v roce 2014, máme na něj velké plány, tak se snad vše povede zrealizovat a Vy uvidíte tu největší parádu v tomto roce.

 

 

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

2 komentářů pod “Sausage and Mustard díl Eleven”

  1. Andy

    Tak na Banánovo projekt jsme fakt zvědavej. :D
    Jinak musím uznat, že kolem Rakovinovníka máte těch trailů docela dost.. že bych se někdy stavil na pojezd..? :)

  2. Čárys

    Pecička !

Komentář: