Streetfighters tréning

1346.jpgTak než jsem začal jezdit na kole, ovládal můj život skejtboarding, snowboarding a motorky. Nejdřiv jsme jen tak lítali po silnicích, pak se ale začalo čím dál tím víc blbnout, až z toho vzniklo streetový ježdění s trikama a samostatnejma závodama.. Brácha u toho zůstal, a kde je dnes, zčekujte uvnitř…

 

Při cestě z nedělního motocrossu, jsme se zastavili nad Kámenem, bylo hezky a tak piknik na střeše dodávky na nejvyšším místě holého kopce. Ticho, jen vzdálený řvaní pacovského propadu, a do toho slyším už na dálku nezaměnitelnej zvuk vomezovače. 

Skáčem do dodávky, a protože letiště v Kámeni, kam jsme jezdili trénovat, je odsud coby kámenem dohodil, jedem tam.

Tady nacházím hodně rozjetou párty. Asi 7 motorek, lítaj sem a zpátky, řev, smrad gumy. Je tu i brácha, trénuje na novám fároši, má ho tejden. 160 koní, lehkej, motoX rajdy, hrazdičku, padáky, a dává. Teď se vrátil z mistrovství světa, byl pátej, respeckt. Ukazuje nějaký nový triky, nechápu nic.

1261.jpg

Klasiku už má zmáklou, votočky o 180, gumovačky na hrazdě, bomba. Má novej trik. Normálně jí složí na zem, na bok, stoupne si na ní, a dá plnej kotel. To ho roztočí jak káču dokolečka, furt jí drží, a pak za ní vezme, a zvedne to normálně do stoje a vodjede. To jsem tak moc nepochopil až sem zapoměl fotit.

857.jpg

No a co dodat. Jde to nahoru, jako ostatně všechno. Víc spálené gumy všem ! 

768.jpg

953.jpg

681.jpg

1052.jpg

11123.jpg

5104.jpg

4 komentářů pod “Streetfighters tréning”

 1. tomaass

  mazec, velkej mazec

 2. Manas

  Schrasti kameru a ten trik chci videt. To sem zvedavej! :-)

 3. Pettas

  Teda to čumim a tleskám!

 4. sad

  to je hodne slusny

Komentář: