Sausage and Mustard Se04 episode 4

winterberg 2

Sausage and Mustard 4. díl je tu. Poslední 2 týdny byly hodně nabité ježděním, proto je tu čtyřka už takhle brzy. Hlavním obsahem tohoto dílu je festival Dirt Masters ve Wintebergu. Co říct k Německu? No byla to skvělá akce klasicky.

 

 

 

Na náš trip vyrážíme ve čtvrtek večer s Pencikem a Faistíkem. Jedeme stříbrným Šípem, který je už taková klasika na Sausage tripy, takže luxus v podobě spaní v autě nás neminul, což byla veliká paráda. Je to klasická dodávka, takže jsme se trochu mačkali, ale už jsme vymýšleli jak by šla udělat postel, takže by to mohla být absolutní pecka jednou.

Jak už jsem psal, na trip vyrážíme ve čtvrtek večer. Cesta probíhala dobře, po chvíli jsme dali pauzu a přespali na jednom německém odpočívadle a ráno v Pátek pokračovali dál. Při tomto festivalu je super to, že když jsme zaplatili startovné na 4x dostali jsme startovní čísla a mohli zdarma jezdit v bikeparku, takže plán byl jasný. Jezdili jsme do mrtva v bikeparku. Ve Winterbergu staví jak o život, takže zde vyrostl nový lávkový trail který se dal i na pevném kole. Je to tam velmi zábavné o tom svědčí i to, že jsme na trati potkali i takové jezdce jako je například Sam Pilgrim a Mike Jones. Po hodně jízdách jsme si šli dát trénink na 4x. Dráha zde není nijak náročná proto dáváme asi 6 jízd a balíme se a jdeme na klobásu. Večer probíhá klasický chill u auta.

Sobota se nesla v duchu tréninku a kvalifikace na 4x Pro Tour. Vše proběhlo v pohodě. Výsledky teda plíseň, ale co se dá dělat. Po kvalifikaci jsme se šli kouknout na best trick slopestylu. Což je hodně hezká podívaná. Po slopestylu jsme udělali nějaký ten servis kol, připravili spaní a šli se podívat na koncert který byl v rámci festivalu. Řeknu jedno. Němci jsou neskutečný prasata a ničeho si neváží ale ví jak udělat show. Na začátek zahrál DJ What. Takovýdle styl hudby poslouchám jen když trénuji, jinak to moc nemusím ale musím říct, že toto znělo fakt dobře. Poté nastoupila skupina Disco Dogs což byla absolutní pecka. Nic podobného jsem v životě nezažil. Je to skupina ve složení 1 basa 1 bubeník 1DJ a 2 kluci co do toho rapují. A řeknu Vám slyšet rap a do toho třeba sólo na basu je hodně zajímavé. Po tomto skvělém zážitku jdeme spát.

Neděle je závodní den, který probíhal už od nějakých 12 hodin, vše šlapalo jak má a my jsme díky tomu mohli kolem 4 vyrazit zpět domů.

Sečteno podtrženo. Festival Dirt Masters mohu všem jen a jen doporučit. Stojí to za to.

Na konci Sausage ještě naleznete pár záběrů z bikeparku na Špičáku. Co k tomu říct? Víceméně je to tam furt stejné jen nějaké novinky. Po 3 letech mám zase sjezďáka takže si to ale užiju všude. Teď už se snad co nejdříve podívám i na Monínec.

Asi takhle bych shrnul Sausage 4. Teď už neváhejte a pouštějte.

 

 

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

4 komentářů pod “Sausage and Mustard Se04 episode 4”

 1. Andy

  Repec jak má bejt!
  A muhahaaa… ty longy na 4xsce? To chci!
  Všaky my ten Monínec jednou celej vyasfaltujeme! :D

 2. lutte

  Pěkný report!

  Andy, zajeď někdy na bikrosku do Benátek, nedávno se tam konalo RedBull Feel the Wheel, byl jsem tam a větší prdel sem nezažil. Startovací gate, 6 lidí na trati a 50 boulí. :)

 3. Čárys

  Voe, hoši, prostě bomba.
  Díkys moc !!
  Vy tím žijete…cítím spřízněnou krew.

 4. Jonas Stehlik

  Feel the wheel se jel právě ve stejný víkend jako bylo to Německo tak jsme to taky zkusili :D Jinak snažíme se. Díky moc! :)

Komentář: