Sausage and Mustard Se04 episode 5

DT5-01

Další díl evidentně kontroverzního seriálu je zde a co k němu poví sám autor se nedočtete venku, ale uvnitř..

 

 

Sausage and Mustard je tady po cca 2 mesíční pauze. V tomto díle uvidíte hodně záběrů z ježdění v bikeparku Geisskopf, dále něco málo z downtownu v Rakovníku a na konec poslední rovinku z pohárové trati v Koutech nad Deštnou.

Tento díl je tak trochu “vařený z vody” bohužel mi odešla karta v druhém GoPru, takže jsem přišel o dost záběrů. To se ale nedá nic dělat.

Přesto doufám že se tento díl bude líbit.

 

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

 

 

6 komentářů pod “Sausage and Mustard Se04 episode 5”

 1. Andy

  Pravej bratwurst! Jaja.. :D

 2. Pedro

  1:46-2:06 je Geiss…?

 3. Jonas Stehlik

  Jojo zacatek je geiss

 4. Andy

  Tam jsou nový prkna, že jo? Já tam letos ještě nebyl.. a snad ani nevím jestli pojedu.. nějak mě to tam už neláká..
  Nějaký novinky?

 5. Jonas Stehlik

  Bohuzel nic extra. Ja tam byl cca 4 roky zpet a krome flow country od shora jsem nepoznal zadny rozdil. Spis ty lavky ktere byly zabavne driv byly zavrene nebo zbourane.

 6. CERW

  Co jsem tam viděl, tak evil eye se opravuje, you go first má nový lávky, jinak flow odshora dolu a další novinky nejsou. Nicméně pro mě pořád asi nej park poblíž. Samozřejmě po Monínu ;-) Ale už aby na Monínu byl nějakej lávkovej trail. To pak bude teprve pecička :-)

Komentář: