Sausage and Mustard Se04 episode 6

FormatFactoryJested 2

Ahoj, mám tu pro Vás 6. díl S&M. Za poslední dobu se mi toho naschromáždilo opravdu hodně, takže tento díl je po delší době opět obsahově trochu živější.

 

 

Vezmeme to ale postupně. Začínáme na Ještědu kde se konalo MČR ve sjezdu. Nějak dál se o tom ani rozepisovat nechci, tato akce mě uplně neoslovila.

Dále tu máme Downtown v Karlových Varech, který se konal minulý víkend. Akce to byla v celku vydařená, když se nepočítají nějaké organizační problémy, ale byl to první ročník na tomto místě, tak uvidíme příští rok. Dráha byla jinak příjemná, pekelně dlouhá, takže v tempu byla opravdu náročná a kdyby na ní nebyla jedna vrchařská prémie tak by měla 9 z 10.

V další sekci jsem pro zpestření přihodil pár záběrů z golfového odpaliště.

Na konci se podíváme do Rokytnice, kde se konal nějaký DH závod. Nějaký protože nebyl součástí žádného poháru nebo něčeho takového a oficiální název závodu nevím. Dráha v Rokytnici je víceméně stále stejná jako x let zpátky. Jen mi přišla hodně vyhlazená a dost částí zjednodušených, přibylo i pár opravdu čerstvých věcí postaveých asi tak den před závodem, které při závodě na dešti nebyly uplně zadarmo.

V celém díle hraje hudba od interpreta Justina Lucase, který se jmenuje Justin Bogle. Fanouškům SX a MX by toto jméno mělo něco říkat. Je to jezdec který dokázal vyhrát i celou SX sezonu předloni minulý rok byl druhý. Teď je bohužel zraněný a zpestřuje si čas hudbou, která mě hodně oslovila a myslím že si zaslouží respekt a i proto jsem jí použil.


Asi takhle bych popsal Sausage 6. Tak neváhejte a pouštějte. Předem se omlouvám za chyby. Píšu mail narychlo z mobilu abych vše poslal a ve středu mohlo být vše vydáno.

 

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

 

4 komentářů pod “Sausage and Mustard Se04 episode 6”

 1. Andy

  Teda v Rokytce jsme nebyl několik let.. skoro bych tam zas mrknul, i přes to že to vypadá pořád stejně.. :)
  jonáši – Děkujeme.. :)

 2. semir

  Jonáš: Nevíš jak se tomu Dejvovi nebo jak se jmenuje jezdí na Big Hitovi?

 3. Jonas Stehlik

  Tak jak jezdi… To je vzdy tezka otazka. Vim jen ze treba na nekterych rozbitejsich mistech rika ze by mozna potreboval aby to vic papkalo. Pristi rok chce uz jine kolo. Nevim jestli tato informace pomohla. Zkus se zeptat Davida treba na FB: David Liska

 4. semir

  Díky :-)

Komentář: