Rok 2016 se 720

2016

Další rok v trvání tohodle našeho plátku je za náma. Poslední dobou sice s občasnýma dírama ve vysílání, ale když se na ten souhrn kouknu stejně to je pořád mazec kolk těch vejletů a legrací jsme zažili, tak klik na celý rok 2016 dovnitř..

 

Leden

Protže zima byla mírná bylo možný lítat na Točný, stejně jako se třeba podívat zpět na Silvestrovský Kocourov bez sněhu. Nejen na bikách šlo ale orat zrmzlou zem a tak trocha toho MX v dohledu Spolany nebylo na škodu, pak mrknout na hýbací obrázky z Kocourova až konečně přišla Z.I.MA., ale Kocourov o sobě dal ještě jednou vědět. Mrkli jsme se na 720 backstage a zjistili že plány jsou fain, ale že Není posvícení každý den, ale i přes tu temnotu je možno si cestu pěkně posvítit, protže Black side of the sun se neptá a bílá tma je mocná. Konečně jsme se pak ale mohli jít houpat z mostu na laně a pak se na to ještě mrknout na videu.

Únor

Zima začla alespoň na Monínci naplno a tak bylo třeba ten kopec pěkně vojet a pak se podívat kolik těch pár hodin světla nabízí možností a ukázalo se že jich je snad opravdu Milion, ale vždy to bude pouze o úhlu pohledu, třeba na Nekonečný kopce stejně jako na Humanův Monínec a těch Milion možností na videu. Na videu se pak ještě podíváme na takový valentinský ježdění, Klínoveský spaní v autě a pak s nečekanou peckou přichází Martin, se spuštěním webu s produktama PIMPYOURLIFE a 720 na což já řákám JA, ale třeba Jandymu říkaj v Rakousku NEIN a tak musí spát venku na sněhu. Venku na sněhu se odvíjí i další repec a to Chinese downhill, oproti cestičce k domovu kterou hledá cestou z práce v lese Honzin oproti mě když hledám betonový spoty.

Březen

Na Zimní trek si na začátku března vyšlápnul Kája a Human se s náma podělil o Night ride Špindlem, já Vám napsal, že máme naskaldněný sámošky a jógabůky a nechal Vás podívat na další z 720 backstage hraček a taky mrknout jak si dát Monínec na Switch. Zatímco Jonáš dotáčí další díl Sausage, Hornet se toulá venku na kole s báglem, my dáváme info o první letošní brigádě na Monínu a Michla Kosík si jede DH na svý 4kolce ve Špindlu na videu.

Duben

Na začátku dubna hned článek o ježdění na hlíně od Jeníka na Monínu, kdy hned navazujeme infem o brigáďě co proběhla a malým reportem z výstavy v Letňanech. Na malý Točný to fakt roste a aby to rostlo i na Monínu vypisujeme další brigádu, hned vám ukazujeme jak se bagr zakousnul do prvních metrů trati, ale je třeba i vaší pomoci na další brigádě. Mezitím se jezdí třeba na mokru ve Všenorech a vypisujeme další šanci máknout na Monínu před otvíračkou, což střídá repec ze zimní Francie následovanej poslední Moníneckou brigádou, před infem o otvíračce.

Květen

Je to tu a otevřeli jsme letošní letní Monínec, po který nám zas Jonáš ukázal svýho párka a zpětně jsme se podívali ještě na galérku z Monínu a aby jste si nemysleli že spíme na vavřínech přišli info o dalším ladění Monínce. Jak rána z nebes pak přišla zpráva o zrušení ČPDH, následovaná zjištěním že vůbec neumím na lajně, aby sme se podívali zas na kola a to v podobě reportu z IXS Dirt masters a reportu z prvního endůra v Koutech a Jonášovým dalším párkem a nutnou zprávou, že musíme o víkendu na Monínu zavřít. A ke konci měsíce pak vyšla ještě galérka z Koutů.

Červen

Léto začlo a tak jsem neváhal a napnul lajnu o trochu výš a protože otevřel Špičák bylo třeba ho navštívit, stejně jako mrknout na fotky, a dám vám info o ukončení easy lajny na Monínu, nebo se mrknout na skok na WC DH do Leogangu v reportu a následně na videu. Já pak propadnul dalšímu RB a pěkně ho pro vás popsal a nafotil, před tím, než jsem se vrhnul zase do vody v Chorvatsku k vrakům a hloubkám.

Červenec

Velkej, nebo spíš největší svátek cyklistiky v Česku v podobě UCI WC XCO, tak u toho jsem prostě nemohl chybět a napsat report a nacvakat fotky, když jsme měl ještě takovou laskominu na zádech jako Boblebee Vortex, mohl jsem si klidně rukama nad hlavou houpat při skákání z mostu. Další díl Jonášovo Sausage nás chytnul uprostřed měsíce, ale i přes létní sezonu v plném proudu bylo třeba zas vypsat brigádu na Monínu a ukázat vám jak tam vypadá novej trail na fotkách těsně před koncem měsíce, kdy si Michal Kosík na svěťáček vyrazil a napsal zase a opět parádní report.

Srpen

V srpnu se s mladým Zelím se zajedeme podívat k sousedům do bikeparku Winterberg, abysme poslali zprávu do světa, že na Monínu je opět otevřená easy line a je pěkně pocukrovaná štěrkem, skoro jako na trailech v Trutnově, po kterých se vlastně ještě cestou stavíme v Jablonci na stěně a nalákáme vás na Rychlebský Endůro závody. Mrknem se pak jak vypadá novej bikepark na Lipně, nebo jak pořádně trénuje Jonáš Nedvěd se svojí MX a zpátky mrknem na fotky z Lipna, po kterých si střihnu takovaou jako recenzi na Gianta a mrknem na videu od Losse na Rakouska.

Září

Začínáme podzim a s ním je tu parádní video od Pedra z Cvičenka trailu, plnýho technickýho šutrování, po kterým přichází první z videí z bikování po Švajcu od Pospiho, následovaný třešínkou v podobě prvního infa o Moníneckým Chainlessu a protže už jen z tý představy je mě úzko jdu si to hodit z mostu. Pospi to naštěstí zachraňuje dalším článkem ze Švajcu, do čehože se mu vkládá Jonáš s dalším párkem, ale Pospi drtí další článek včetně selfíčka s Athertonkou, aby tomu nasadil korunu slušnou náloží ve video podobě. Já už jen dodávám k dobru video z houpání se na laně.

Říjen

Hned na začátku října, jak se začíná už dřív smrákat mám takový tunelový vidění a abych ten pocit depresí ještě umocnil jdu se podívat na bubáka a když si teda sáhnu na dno, dávám odraz a vydáváme plágo k Chinlessu. S Honzinem si ještě na skok zajezdíme na Božáku a už je last info k Chainlessu na Monínci, aby hned po dojetí, když ještě šáňo teče proudem po stupních vítězů vydali jsme report z Chainlessu 2016. A protože všichni jste dychtivý po fotkách je tu jedna galerie od Dušánka, pak další luksusní galerie od MadMossáků a pak ještě jedna výborná galérka od Ice-ho a protže informací ale není nikdy málo a tak vydáváme ještě dlouho očekávané výsledky. Nejen dospěláci si ale v lednu zazávodili a tak je tu ještě ke konci měsíce jedno video ze závodů co pořádá pro děcka Tomáš Slavata.

Listopad

Tenhel měsíc začal tím, že to Špičák zabalil a protože byla mlha jak pes, já otestoval techniku a udělal nejen report ze zavíračky, ale i video. Pak se tu vyskytla další taková jako recenze, tentokrát na malou kameru, po který následoval rozbor Moníneckýho sněhu co se vyrábí v tamní SNOW factory a taky jsem se tam pokoušel najít nějakej další rozměr. Měsíc to na články byl fakt bídnej protže pak už vyšlo jen info o tom, že posílám do světa svýho žluťáka, následovanej dalšíma tentokráte Točnovskýma rozměrama a tím byl listopad u konce.

Prosinec

Zima je opět mírná a tak alespoň na Pražským rallysprintu bylo fain, stějně jako fain byly i záběry z léta od Jonáše v dalším vydání jeho luksusní párkové série ale trošku prazvláštně pak vyzníval článek co vrtěl sám sebou.

Komentář: