720 team riders 07

2234.jpgTakže, rok se s rokem sešel, a já dal dohromady 720 team na příští rok. Tentokrát je to rozdělené na dvě části. Team a Support… O složení teamu se dočtete uvnitř…

Ha, v čem se to liší?

Team riders jsou lidi, dostávající zdarma oblečení 720, a slevy kolem 50ti procent na věci ze 720 krámu – kompletní sortiment. Boty, hadry, hardware, snb, vše.

Support riders jsou mladý nadějný objevy a nebo lidi, který jsou vidět, ať už na snb, biku, nebo na kalbě. Prostě živelnost či punk, stojící za podporu. Zde jsou slevy v individuálním rozsahu, složení teamu se může během roku rozrůstat…

1292.jpg

Dobrou podporou a reklamou nás se letos do TEAM riders dostali :

Matěj Šabatka – skateboarding.

Tenhle mladej nadějnej 13-ti letej kluk je fakt v klidu, a hlavně hrozně zandavá. Spousta dobrejch umístnění letos po všech možnejch závodech na jihu české republiky, i dál.

1091.jpg

Natočil i vlastní video, 15ti minutovej vopravdu kvalitní materiál, kterej je k dostání u mě na krámě. Celkově dobrou presentací a rovným přístupem sme to na příští rok dolmuvili znova. Jen tak dál, mladej. Rozhovor s Matějem zde .

Lukáš Vojtěch – snowboarding 

Vojta. Člověk se kterým jsem od 3 let vyváděl všemožné kraviny. Rozbíjeli jsme autíčka, vařili na kompu, stříleli holuby, surfovali, skejtovali, snowboardovali, jezdili na motorkách, chlastali a punkovali.

2601.jpg

Vojta jezdí snowboarding, surfuje. Ve snowboardingu se řadí mezi lidi s nejlepším stylem, dává závody, když už je jede tak končívá na bedně. Např. Kramolín big air – 2 flek, rozjede to i v boardercrossu, zná. I přes hnusný zranění, který ho na rok a půl odstavilo z prkna, zůstává v TEAM riders a těším se na další posun vejš, brácho. Rozhovor s vojtou zde.

Cruzo – extreme, freeride. 

Cruzo, soběslavská ikona snad všech sportů co se daj dělat. Leze, jezdí na bruslích, skejtoval, bikuje, dává parkůr. Jeho beko z 5ti m na rovinu zem se stává pomalu legendou.

9421.jpg

Vše co tenhle člověk dělá, či dělal, ve všem byl kurevsky dobrej. Nyní přibyl do TEAMu především díky svejm bike hrotům. Pohodovej přístup, žádnej stres, netřeba výsledků – tenhle člověk se nemusí presentovat. Jeho posunování hranic mluví za vše. 

Kaschtan, bike.

Novým členem TEAM riders je Kaschtam. Mladej kluk, kterej letos šel hodně nahoru. Na to, že letos jezdí první rok na Fullu, zajíždí v DH časy na bednu a i ve freeridu se neztratí.

9411.jpg

Letos na Kozzy style mu uniklo vítězství jen o kousek, je stylovej a fakt umí. Triky má vyhrocený do motocrossu, točí beko na sjezďáku a celkově myslím že má před sebou velkou budoucnost. 

Support riders :  

Zde je lidí několik. Je to tu víc o kamarádství, o starejch časech, ale samozřejmě i o výkonech. Především je tu Hubajz, díky superkonskému stylu, Schwara, kterej za nás dřív taky jezdil, v plánu je i víc dalších lidí, záleží na tom jak moc půjdou nahoru. 

A já, šéf týmu, 720 boss tomu budu šéfovat. Doufám že vám budu moc vyjít v hodně věcech vstříc, snad seženem co si budete přát, a doufám že naše spolupráce bude vzkvétat k oboustrané spokojenosti. 

Má osobní filozofie : 

Podporou lidí, kteří tvoří kult, posouvají hranice, jsou individualitami v šedi mas, a mají co říct, čím oslovit svoje okolí, podporujou konkrétní sport jako takový. Kašlu jako boss své firmy na cpaní peněz do kapes časákákům či reklamkám a rádiím. Radši těmihle ušetřenými pěnězi podpořím lidi. 

Pro letošek jsou to tihle.

Live a freeride life ! 

26 komentářů pod “720 team riders 07”

 1. shimano

  *thumbs up*

 2. SPYKE (XSTREAM)

  To Čárys: GOOD IDEA ! :-) btw: chystám do Xstreamu rozhovory s bossy takovýchto firem = spácháme něco do lednovýho čísla?

 3. Manas

  Dobra prace dedo! Drzim palce at byznys slape jak po masle.

 4. Tůra

  jo spravny lidi v tymu…

 5. Ali

  paráda dyby byli šecí bossové jako ty ……………….

 6. Kaštan

  Mockrát díky čárysi…moc si mi tim všechno ulehčil!!! ooo velký bossi

 7. Radek / etbikez.com

  Na rozhovor s Carysem uz si taky brousim zuby… koukam, ze bych to mel stihnout driv;-)

 8. manas tomek

  držim všem v týmu palce v další sezoně! a rozhovorů s čárysem neni nikdy dost:-)

 9. ueeeeee

  fylozofie zní docela fylozoficky :D

 10. Havrosh

  Je to dojemny… Jdu zatlacit slzu.

 11. Čárys

  4: Havroš : Počkej co chystáme s MT na tebe – se rozbrečíš.
  4: Dan Spyke : Myslíš že mám co říct? Nevím, aby se lidi nenudili…
  4: Radek : Dyt si povídáme každej den na ICQ…

  :)

 12. vita_dbs

  dobře ty Čarys…konkurente :-)

 13. Manas

  Ty mas dedo AIDSIKJU? To sou mi veci … ja skoro zapomnel ze uz nemas dial-up :-)

 14. hybnos

  jé manas ty ještě jezdíš na kole?

 15. Manas

  A hele, Hybnos :-)
  Jezdim ale flakam to jak se da .. to jo :-/

 16. Radek / etbikez.com

  Manas uz jen chrti kolem Phy :D

 17. ddd - andy

  Manas nechrti, Manas je pod pantoflem! ;-)

 18. Frenk

  Fakt super !!!At žije 720boss…..

 19. Čárys

  nu, Frenku, když se vyšvihneš… mám tě v merku, zandavej ty zvíře !

 20. maso

  martin je bůh

 21. pepik

  jestě by se mělo vědět že Vojta chodí nahánět coury do Apola a je ten nejhustci go go go dancer

 22. Frenk

  Těšim se na další sezonu ,budu makat .Bude to žrádlo ,,Nesmím zklamat :) Pic

 23. Čárys

  4: Pepík : Joto je fakt, ale to je obecně známé. Vojtu si snad jinde než u tyče neumím představit, nebo eště jak někde v koutě střílí buchtu, hehe

 24. cruzo

  Ten kluk je prostě boží….díky mu

 25. Hubajz

  To je hezký, díky!

 26. MisHa

  kua čárys to má dobře pochytaný…..dobrej přístup!!!!!!!

Komentář: