Sobotní martirium na Monínci – ruce, nohy, berem vše!

FormatFactoryIMG_1217

 

Tak víkend přichází a uvnitř nejen info o další brigádě, ale i něco málo z toho, co jsme za minulý víkend stihli. Tkaže kdo neví co v sobotu, tak v deset na Monínu..

Konečně nám přijel bagr. A bagr znamená klopenky. A tak jsme se do toho pustili se vš vervou a já si zas vymýšlel jak by se ta horní louka mohla zbrázdit. Bohužel nám totiž stále nevychází domluva s okolníma majitelema ohledně možnosti pustit bikepark na vedlejší louku, kde by mohly být klopky natrvalo.

Takhle to je zatím každý rok stejný a to, na jaře postavit na zimu zahrnout, aby si pak o vršek klopky neškrtla v zimě rolba a nerozatahala hlínu po sněhu. Do země bohužel klopky moc zakopat nejdou, protže je všude skála a tak každý jaro bojujem s počasím a snažíme se zakrojit klopky co možná nejlíp.

V lese zatím Vlčák začal pobíjet lávkovej trail a co jsme si tam pro vás vymysleli nebude úplně zadarmo. Prostě zpátky k úzkejm lávkám, zpátky k tomu, že na kole musíš umět taky trochu udržet balanc v malý rychlosti a že tohle posouvá tvoje skils v úplně jiným levelu.

Ale protože nám v neděli přijeli pomoct jen dva klucí z Miličína, za což si odvezly další dvě permice každej, máme stále volný místa i na tuhle sobotu, kdy budem pokračovat nejen v plácání báboviček na louce, ale i ve stavbě lávkovýho trailu

Takže kdo může a chce – sobota, 10hod sraz u přemostění a po trati nahoru.

Díky a see ya na kopci ;)

 

-a-

Komentář: