Monínec 720 bikepark opening – zítra

formatfactoryimg_1331

Tak a je to tu. O víkendu se nejen rozjede lano na Monínci, ale taky se ofiko otevře 720 bikepark i s novým trailem. Tak nějaký poslední info a foto, co tam na vás čeká, najdete uvnitř..

První ale o to rozhodující info je, že letos se otvírá o měsíc později než v letech předchozích. Po pár sezonách je totiž nutný udělat na každý lanovce revizi lana, sedaček, zaměření sloupů apod., aby se zjistilo, že je všechno OK a servisní firmě se mohl dát tučný honorář. To, že se otvírá o měsíc později hrálo ale do karet nám s Vlkem. Hm – teď už to můžu říct narovinu, ale kdyby to mělo být o měsíc dříve, tak rozhodně není žádnej novej lávkovej trail a o úrovni klopenek v horní části na sjezdovce by se taky dalo polemizovat. Prostě za ty dva měsíce co se bikepark letos dával zase do kupy, tak jsme si to vpálili s Vlkem vlastně sami a já měl z těch termínů fakt vítr. Ve dvou to totiž moc neubývá. Občas alespoň přijel Tomáš z Miličína a pak sem tam člověk. Hmmm.. tohle není žádnej pláč, ani plácání po zádech (my totiž víme, že jsme dobrý – Muhahahaaaaa ;) ) spíš velký oddychnutí, že se to i letos fakt povedlo a na otvíračku je vše podstatný hotový.

A teď to hlavní. To, jak se to povedlo si můžete vyzkoušet už zítra na vlastní gumy!

V 10hod se rozjede lano a tím se spustí letošní biková sezona. Permice si můžete kupovat na kase v restauraci M2 a stejně tak i tenhle barák bude připravenej na vaší polední pauzičku. Beery, smažák a jiný pochutiny drancující vnitřek vašich cév budou prostě k dispozici.

A ještě jedno info dopředu. Na letošek se snad konečně povedlo sehnat člověka, co by se měl v průběhu sezony starat o trať a po víkendovým ježdění pohodit pár lopat do případnejch rolet, takže na příští víkend, kdy se tu pojede Cech downhill tour by mělo být vše opět v kondici.

Tak zítra tam!

Těšíme se.

-Andy a VLCaK-

720 bikepark diggers

9 komentářů pod “Monínec 720 bikepark opening – zítra”

 1. Šárka

  Když počasí dovolí, dáme neděli ;)))) A už se těšíme…

 2. CERW

  B.O.Ž.Í. Lávka vypadá peckově. Plánuje se nějaký přírůstek lávek? Dneska už to nikdo nestaví, takže díky moc hoši a jak píše Šárka, když bude v neděli hezky, budu tam :)

 3. Petr D.

  Teda brácha….sis zase máknul !
  Seš dobrej !! Někdy ti to už taky musíme přijet okouknout ;-)

 4. Sláva

  Vypadá to luxusně a už se těšim až se tam dostanu. Nejvíc se asi těšim, až si rozbiju hubu na té kládě :-D Jen mě mrzí, že sem se leots dostal jen na jednu brigádku. Zvládnout to víckrát, tak to ježdění bude ještě příjemnější-> zaslouženější :-)
  Smekám a dávám palec hore.

 5. Andy

  A my tu prave s Vlkem na parkingu opet sami dva.. tak snad se zitra na lanovce nebudemem bat.. :D

 6. MIchal Kosík

  božííííííííí hoši opět mákli

 7. Maaca

  héééj, no pěkný to máte, láfka fakt vypadá luxusně, už se těšim až mi ohne kotouč nebo přehazovačku, jupííí, :) NS lives! a ano, myslim že je to správně ovčáckej plán, viz výše, sobota PB DT po asi 5ti měsících příprav, uff, neděle snad nezaprší a potkáme se na monínu :)

 8. Šárka

  Dík, je to parádní! Můj jízdní styl je teda příšernej, ale bavilo mě to moc. Nového lávkového trailu jsem si všimla až skoro poslední jízdu na lanovce, že tam v lese něco je :-) Ale to stejně není nic pro mě.

 9. Andy

  Kempung dalsi noc a svete duv se – nejsme zu s Vlkem sami. Dalsich 5 aut dorazilo.. :) Tak snad to pocasi na zitra keca.. :)

Komentář: