720 bikepark Monínec – OPENNING už tuto sobotu

moninec-logo

Tak v sobotu to vypukne a lano na Monínci letos poprvé na svejch sedačkách usadí i bikery.  V týdnu ještě probíhal poslední šejping a pár informací a fotek pro vaše naladění n aotvíračku už najedete uvnitř..

Minulý týden proběhl – a to doslova – na Monínci Predator race a i přes odklonění hlavních tras mimo čerstvě šejplej bikepark, proběhla mladá predátorská krev po spodních lavicích. Situace trochu nešťastná, ale alespoň to mlaďši trochu udupaly a klukům pak stačilo párkrát hodit loaptou a doladit lavice zpět do nový formy.

Na louce ale stěj chybělo ještě dodělat několik přejezdů a tek i tento týden se podařilo sehant našeho věrnýho motokrosaře Jirku aby protáhnul famili trail a pár dalších míst do naprostý spokojenosti rodinnejch gum. Za všechno plácání loatou, hrabání listí, opravu lávek i budování lávek novejch patří ale největší dík VLCaKovi a jeho pomocníkům: Tomášovi & Štěpánovi z Miličína a Filipovi & Michalovi z Dobříše a samozřejmě  Zdence.

Díky za tu práci!

Na sobotu je teda všechno ready a dokonce i počasí se objednávalo, tak uvidíme jestli nás někdo nepřeplatí, haha..

Celodenka je pak na letošek 420,- ale dají se i klasicky jízdy nebo jen pár hodin. Opening hours a vůbec víc detailních infu už na stránkách Monínce zde.

Takže kdo neví co s načatým víkendem, tak v sobotu hybaj na Monín.

Klopky, nový lávky i šejplý lavice už čekaj!

Za moníneckou digging crew -Andy-

2 komentářů pod “720 bikepark Monínec – OPENNING už tuto sobotu”

 1. VLCaK

  Jestě jednou všem brigádníkům velké díky za skvěle odvedenou práci: Zdeně, Miličín Crew – Tomáš a Štěpán, Dobříšská Crew – Štěpán, Filip, Michal, Michal.
  Permice na Vás čekají na pokladně a o odměny se hlašte u mě.

  Díky VLCaK

 2. Martin

  Díky všem !!!
  Tesim se jak hovado, sice jsem právě na lodi v chorvatsku, ale zítra rano skočím do auta a to by bylo, abych v patek večer neseděl v hospodě na Monínci !
  Srdíčko

Komentář: