Tak dneska sem strávil ráno a dopoledne v Planý, neb mi bylo sděleno panem starostou Plané, že můžem odpálit výstavbu dirtů. Toho se chopil mr. Drtina, dofčel s Caterpilarem 4×4 turbo v plný palbě (radlice, lžíce, otáčecí sedačka, hydr.zvedací nohy) … Continue reading →