Dubné NEWS

DSC00233.jpg

Tak jako každý víkend, když není nějaká DH akce, jsme vyrazili na jih ke Schwarovi do Dubného. Vzali jsme si sice kola, ale hlavní proč jsme tam jeli, bylo STAVĚT. Schwara už na konci léta vykostil dopad na nový Gap, tož jsme v neděli nakopli Hjundaj a vodfrčli s Dušanem směrem k němu.

Z Doudleb přilít Kojc v nový káře, a neskutečný hlášky, celej den, už moc dlouho mě nebolelo břicho vod smíchu, fakt moc na mě. Hned předvedl J.Janda V – style, prej to piluje na léto….

DSC00232.jpg

V lomu Schwara vytyčil novej gap s dropovou příchutí, což znamená víc dolů než do dálky. Je to tak asi 5,5 hloubky na 2- 3 metry dálky, je to dost, hlavně když se blížíš k hraně. Vyřezali jsme rozjezd, udělali odvodňovací kanálky, a je to ready.

Rotation-of-DSC001701.jpg
Další už minule avozivanej drop je asi o 30 metrů vedle. Z něj jde trošku strach, no posuďte sami.

DSC00243.jpg

To ale proč jsme dooprevdy dorazili, byl odraz novýho Gapu. Tak se dojelo pro palety, odervali jsme notně nacucaný macky do Vráže, a šli na to. Gap se myslím vyvedl, je tak 3 na vejšku a 5-6 dálka, bude nádhernej, na dopadu je sice strom, ale až dál, to bys neměl trefit.

DSC00237.jpg

Tady jeden boční pohled, na konci lávky bude eště malinká kopnička, abys mohl víc blbnout a míň ťahat. Ještě pobít zbytek prkýnkama a je to. Když nebude padat každý den další bílý zlo, tak myslím že příští tejden je to vše ready for test ride. Viděl bych to na sobotu, co vy na to?

DSC00235.jpg

A pak jsme to vysmátý zabalili. Škoda že nás nebylo víc, vodsejpalo by to rychlejc, a taky jste přisli o strašlivý hlášky. Víte například že existuje “stromovej zajíc” ? A že je nebezpečnej? Už jste viděli jízdu ne pile? Jan Tleskač by se divil….
DSC00233.jpg

Tak zatím. Čárys

22 komentářů pod “Dubné NEWS”

 1. Radek Broz

  Parchanti, takovy leto! Koukejte si ke me prijet pro nejakej snih! :D

 2. Čárys

  Muhahahááá. V lomu si uplně cítil, jak sálá teplo ze skal. FOKOF WINTER !

 3. matto

  velmi pekne to tam mate

 4. Frenk

  No mazec !!!já v neděli s kamošm makal taky v lese u Žab ,je to tam dobry ,řezali jsme o 106 fakt mocně je tam dřeva na Lávky 3 prdele ……No a zajímaví bylo že pod sněhem jsme našli drobet skládku -zrezlí plechovky ,nějáký ten záchod , kočárek,ampulky!? ,plechoví tácky Budvar atd. Kdyby jste se ozvali tak už jste to tam mohli mít hotový ! PIC

 5. shimano

  Moooc pěkný, ale asi nad moje síly..:-/ Je tam taky něco dětskýho tak do tří metrů hlojbky?:-)

 6. Schwara

  Diky moc kluci za pomocnou ruku, akce to byla takova nejista, neb sem jeste den predtim trpel strevni chripkou ctvrtyho stupne. Takze Frenkie, priste to dorazime. Shimano, jsou tam i maly veci ze starejch casu:)

 7. Schwara

  Radek B.: To vis, jizni svah, jinde 20cm:)

 8. Frenk

  OK. každej si tam najde svoje !!!

 9. iBE

  Zupa panove, uz se tesim az vyrazim k Vam na testik ;-)

 10. KUbajsz

  Kucí, neblbněte, kdo na to pak má koukat ;) šílenost, kua, proč tu nemáme taky lom :( jedinej lom co tu je, jsou díry od prasat v lese :(

 11. ddd - andy

  Hmmm ou jeees! Tesba velka! :-)

 12. Hamz_Zlin_Kaiserslautern

  no pekne pekne az dorazim v lete do cech respektive do rodneho budejckeho kraje tak navstivim

 13. Ajdam2

  Zdar chalini…Moc pěkný Hácéčka..Chtěl sem se zeptat,esli někdo nevíte,jak je na to Kaplický DHčko,jestli se to dá…Dík za odpověď…Možno i na mail..Zatim Bike Power..:-))

 14. Ajdam2

  ajdam2@centrum.cz

 15. Čárys

  Ahoj, No Kaplicky DHcko je naprosto v pohode i na HT, myslim ze neco okoli 13/13 zdvihy by tam byly uplne nejlip. Sject pomalu se to da i na krosovce, no problema.

 16. Ajdam2

  Čárys:Sem to blbe napsal…Myslim,esli je tam jeste snih,jestli by se to tam dalo v sobotu pojezdit….:-)

 17. Čárys

  je tam metr.

 18. carlos

  tak snad o vikendu vyjde pocasi a uvidime se

 19. Čárys

  No nesmi chcat. Do dubneho se chysta i Andy a Petr Heiniku, ale vsichni si bude volat v sobotu rano, jako to vypada. Ne ze budes Schwaro chrapat ! :)

 20. jose

  drogy moooc

 21. Čárys

  tak zitra, v 9:30, volejte mi, kdyz nebude chcat, jedem. V 12h od 720, v Dubnem kolem 13h,návrat kolem 18-19h, cisty trenky sebou !

 22. Frenk

  Nikam neodjíždejte!!!Přijdte večer do Dubnyho na disko :)Taky bych si chtěl zajezdit ale nemam kolo :( zrovna když se udělá nějáký normal počasí ….

Komentář: