Sobotní zábava

2048.jpgHa, jak jsme naplánovali, tak jsme udělali, a za letního počasí na výlet vyrazili. V sobotu směrem čerčany, a Praha, a teda, byl to motocross…

Vyrazil jsem s Dušánkem, protože ten už dlouho nikde nebyl, a tak bylo třeba ho vytáhnout od starý a provětrat ho. Do Červan dorážíme v 10h, a chvilenku po nás Petr, Andy, Filip. A Tůra. Čerčany jsou beze změn, snad jen, že to tu jede jak na betóně,  páč je to strašně suchý.

3820.jpg

Lítáme si tu zvesela, a asi po hodince se začínéme lehce nudit. Filip vzdává ježdění, bolí ho totiž noha, páč ho srazilo na XC auto – kolikrát vám mám řikat že Xc je nebezpečném sport -  a bere foťák, a my vymejšlíme zábavu.

31111.jpg

Zábava v Čerčanech spočívá v klasickém systému vyřazováka. Nahoře vymyslíš lajnu. Např. Drop, z něj zatočit nemožnou zatáčkou na velkej zasílák vlevo, z něj na velkej dirt, z velkýho dirtu na odraz gapu, leč z toho to strhnout do wollridu přes díru mezi. Máš jeden pokus. Hrajem na písmenka P.I.G. Nedáš, jsi P, atd…

3025.jpg

Hra má fakt velkej úspěch. Leč posléze dostávám první písmenko, když Petr vymyslí nejetelnou lajnu, končící wollridem, kterej musíš vyjet až nahodu a tam vyskočit. Háže držku dolů. A takhle vesele pokračuje celej sessions tam. Nakonec jsem aso po 6ti lajnách dostal PIG já, Druhej byl s PI Andy, a vyhrál s P Petr. Dostal mě na krovky wall a 180 na sjezďáku, to nešlo, Andy zase nedal Step up, a Pet skočil roletu z dropu, (strašná zatáčka) takže se mu odečetlo písmenko a po zásluze vyhrááálll !
Kravina což? Ale moc funny. Např Dušánek.

3528.jpg

No jedeme dál. Zrovinka když odjíždíme, přijíždí Petr Pilát. Byl trénovat kousek za Čerčanama, tak se dáváme do řeči, byl teď u Pastrany na tejden na ježdění, prej je to hukot. Pastrana soutěživej, nechce prohrát v ničem, ani v posilce nesmí zvednout mín než ostatní, na dirtech no comment, prej ale v hrozné pohodě, za barákem vlastní les a v něm tuna věcí, motocross…To by bylo na dlouho. Pilník je v hrozný pohodě, víc klidnýho 15-ti letýho kluka jsem asi ještě neviděl. Dobře ty.

2833.jpg

No, my jedeme dál. Andy nás vede směrem Černošice, kde má nějakou tratičku Franta, a taky skoky. Se těším. Pet jede sekat trávu, se vyzná…hehe..
Černošice gute, velice namotaná trať největšího BMX profilu, pořád to mačkáš k zemi a potahuješ doublíky, samá votáčka a dirtík, je to moblesní. Nahoře na kopci jsou skoky, Dušánek to votvírá vostrám poletem, není to málo, nakonec to naskákáváme jen my dva, Andy měkne – hanba ! Hehe. Bavíme se tu celkem dlouho. Filip už skoro nechodí…

A jedem na poslední spot, za MTým, Czertem, Komem. Zde kluci neskutečně budují, a hroznou ameriku, fakt Utah, hlavně tím povrchem. Je tu vedro jak v létě, práší se, a já čumím na novej zasílák. Je fakt dost, a má odraz do zatáčky. Teda před odrazem je zatáčka, a je to tak 7m. Nicméně je hrozně příjemně pozvolnej, což mám rád, a tak jdu na to. Paráda !

22114.jpg

Jsou tu ale i další lajny. Technická line, která mi naopak nejde vůbecm hehe, a pak jedna line končící dvěma kvótrama, který jsou fakt boží. Beru si foťák, a dělám Komemu, Czertovi, a MTýmu fotky, Mtý pořád prudí, že jsem fotograf na hovno, leč když to srovnám s tím co vyfotil on, tak jsem Robyn Trnka. Muhahahááá.

1683.jpg

No a my jsme už celkem znavený, páč je 17h, a taky chceme jet grilovat – tak na to mérdáme. Večer u Andyho, Grill, čubky, drogy, grogy, a chlast. Kalsický večer v milé společnosti ukončil tenhle výživnej den !
Víc klidu všem.

Fotky – Hmusný Manas Tomek, hezký já.  Jo a něco mezi – Filip Hehehehehbla bla bla, bubu.

12144.jpg

11191.jpg

9127.jpg

10122.jpg

8145.jpg

13136.jpg

14122.jpg

15109.jpg

 1761.jpg

1858.jpg

1956.jpg

2048.jpg

21119.jpg

2394.jpg

3428.jpg

3624.jpg

3724.jpg

3918.jpg

4012.jpg

41104.jpg

4251.jpg

4318.jpg

2443.jpg

2538.jpg

2637.jpg

2733.jpg

2928.jpg

3329.jpg

3293.jpg

20 komentářů pod “Sobotní zábava”

 1. sandman

  parádes. lokalitu asi prozradit nechcete. chápu. stay on

 2. Pospi

  Zlóóó!!!! To počasí myslim …. ne vás hehe…. už abych s váma taky vyrazil.

 3. Miloush

  To bude asi ten lom jak o něm psali posledně…
  Jestli jo,tak tam je vedro hrozný,jednou nám tam jeden chlapík říkal že je nebezpečný se tam zdržovat dýl v létě,pač z toho lomu jdou prej náký výpary či co…nevím co tam těžili:)
  Jako vždy pěknej report…díky

 4. Čárys

  Díky za díky… No už teď tam bylo celkem peklo, ale myslím že v létě to bude teprve ono. Buď tě švihne z toho vedra, nebo z těch velkejch skoků…

  :)

 5. Kome

  Vedro tam je desny ,zvlast ,kdyz se celej den ohanis lopatou a vozis kolecka ,ale stoji to za to!!

 6. Páník

  no pekne, kucí

 7. ddd - andy

  Po dlouhý době super poježdění! :-)

 8. Medvěd

  no pekný.. jo.. kdyz budete nekdy chtít, tak vam v cernosicich odtajnim i nekolik dalsich tajnejch trailů.. ktery stojej za.. to co ste jeli je fajnovost.. ale ty dalsi jsou pekelnost.. technika, prudky kopce, koryta a tak..

 9. Čárys

  Och, tak to zní dobře !

 10. Czert

  jj kolečko, lopata, krásná těla co víc si přát!

 11. thomas

  joo cernosice a okolí:) to je celý jeden velkej franta trail..

 12. Tůra

  moc pekny pojezdeni v sobotu:-)

 13. Tůra

  jo a carys nemate nejaky my foto pls?bych se chtel podivat na ty vytuhlaky…

 14. tomaass

  Czert : ukážeš mi někdy jak to děláš s tim jazykem???

 15. eM Tý

  cheníčku, asi takhle: kapesní příručku “Začínáme s digitálním fotoaparátem” máš zmáklou dokonale! bohužel jen první díl, s podtitulem krajinky a portréty! musíš si přečíst i další díl s názvem “Fotíme pohyb”…prej Robin! až si to Robin přečte, tak tě prokleje!

 16. Medvěd

  no tak jestli se to zamlouvá.. tak se nekdy az se az se sem budes chystat, ozvi treba mailem a neco vymyslime. .mail predpokladam ty tady z toho vyčteš.

 17. Kubaa

  kurwa čerte, ten jazyk je hnus….. :-)

 18. Čárys

  4: MT : to jsi ještě neviděl nedělní Vápenku. Budeš slintat… i když, nevím nevím, když takhle prudíš, jsem pořád na vážkách….muhahaháááá
  4: Medvěd : Hm, pracuješ v pátek ? :)

  4: tura: nemám skoro nic, co by stálo za řeč. bohužel… 

 19. Tůra

  Carys:nevadi,diky :)

 20. alik.benik

  ste fakt dobry!!!!!!!!!!!=)

Komentář: