720roadtrip Vol.2 – final solution !

2104thumbnail1.jpg Hoj, došlo ke změně v Roadtripu takže fofál finál verze jen tady ! Nechám to tu viset zcela nahoře, až do tripu… Klik na FR akci !

Takže lidičky, už je to tady. po dlouhém bádání a laborování, jsem
vymyslel a nyní vám předkládám roadtrip po ČR vol. 2…

Heja, lidi, trocha historie pro ty co trpěj zapomětlivostí. Loni, v červenci, jsme uspořádali první oficoální trip po českejch freeridovejch lokacích. Jeli jsme Shibák, Trutnov, Špindl, Chomutov, Plzeň, Dubné, a bylo toho fest a bylo to hodně gut.

Protože jsme vynechali úplně Moravu, a já jsem jí slíbil, tak letos tedy kolečko přes Moravu. Trip vol 2 je tady !

Ha, a takže jakej je plán ? Bude to oět punk. Verte si dodávky, auta, stany, vařiče, spacáky, toaleťák, šprcky. Budem mimo civilizaci, v prasečí tlupě, vše je možné. Kudy jsem trip naplánoval, najdete zde dole. Plán zde.

720 roadtrip vol 2. – Morava – 4 – 12 srpen 2007

Sobota 4 . srpen, kolem oběda, Čerčany

Tak v sobotu během dne, se sejdeme v Čerčanech. Tuhle lokaci zná snad každej, jezdíme sem dost často. Menší i větší skoky, wollride, gapy, step upy, klopenky, dirtový skoky a i zasíláky – zde se luksusně rozjedem. Mapa a články a fotogalerie

1779.jpg

V Čerčanech přespíme, nějak mezi skokama, a na louce a tak podobně. ráno, až se vychrápeme, tak to zabalíme a pojedem dál – směrem Třebíč, a Náměšť nad Oslavou.

Neděle 5.srpna kolem poledního – Třebíč.

v Třebíči jsem zatím nikdy nebyl, ale vím že jsou tam docela slušný dirty. A protože je to cestou na Moravu, nevidím důvod, proč se tam nezastavit na našem tripu. Dlouho tam ale nebudeme, odpálíme to pak dál. Link na stránky třebíčský krů. A mapa.

2467.jpg

Odpoledne to nasměřujeme dál, a to do Náměště nad Oslavou, k Tygrovi a spol. Zde velký množství poletů, gapíků i gapů, a hodně tratiček, wollridy, prostě takový FR poježdění, aby jsme pořád jen neskákali. Link na web je tady. Článek o našem vejletu tam je tady. Ale mnohem víc fotek najdete třeba tady.

7192.jpg

U trati je hnedka přehrada, kde se dá koupat, tak si tam nějak omyjeme navečír svá mužná těla, nakopneme dodge a odfrčíme směrek k Flatovi, do Brna, kterej nás ubytuje. Zlato.

Pondělí, 6. srpna, celý den – BRNO – zamilec.

po přespání u Flata se přesuneme do Zamilce. Brno Zamilec zná snad každej, a kdo ne, ať zčekuje třeba tenhle link. V Zamilci velký množství skoků, trailsu, ale i tratiček s klopenkama, a i hodně rozšukanejch DH trailů. Myslím že si tady přijde každý na své.

8169.jpg

V odpoledních hodinách se přesuneme někam na koupačku, zrelaxujeme, a v podvečer vyrazíme do Olomóca, kde na nás bude čekat Matušík. Tam složíme hlavu, a přespíme do rána.

Úterý, 7. srpna, celý den – U Filipa Matuše.

Takže, úterý bude ve znamení absolutně nových lokací a s tím spojených nových zážitků v rodném městě Filipamat.uše. V plánu je Cihelna, dirtová záležitost, později Mega dirty v lese co staví Dostys, (tam se někdo tutově zabije), a přesun na Hraničky, což je lesní záležitost s lávkama a skokama, a tak. Vše v doprovodu MMMMM (Mocné Moravské Mediální Mrdky Matušíka). Oficiální stánky Bikeparku hraničky jsou tady

3347.jpg

Cestou z Hraniček je to již co by kamenem dohodil na dolní Moravu. Takže se tam večer přesuneme. Pokalíme, přespíme…

Středa, 8. srpna, celý den – Dolní Morava

Ha, tak Dolní Morava je o super poježdění s vlekem, takže si vaše unavené nožičky odpočinou od neustálého tlačení a šlapání. Jelikož je tu 4xska, NSX lávky, trailsy, ale hlavně vlek, bude to myslím opravdu ono. Link na stránky zde.

4285.jpg

Celý den to tu polítáme, a v podvečer odfrčímě směrem Turnov- Struhy, Vesecko

Tohle je změna oproti původní verzi tripu. 

Je to asi 150km, což je nejdelší přesun během dne v tomhle tripu, ale
myslím že je to pořád hovno proti loňskejm 250km během dne. Vynechávám
tímto Pardubice, neboť jsme vymysleli lepší lokaci – na pátek. No nic,
ale je středa večer, a my mažem do Turnova, kde máme zamluvenej plac na
spaní, vykoupeme se v luksusní řece a Milhaus a spol nás dozajista
pobaví alkoholovejma kreacema.

Čtvrtek 9.srpna, celej den – Vesecko

Tak a to skoro nejlepší teď a tady. Vesecko je lokace, kde vládnou božíděcka, a je tam fakt mnoho všeho. Byli jsme tam s MT nějak před měsícem, a musím říct, SUPER. Tratička se skokama, sem tam lávka, super lesní step up a přescesťáky, dirty. Zde si opět zajezdí naprosto každý, neboť možností je tu fakt dost.

5246.jpg

 A večer, vykoupeme se zase v řece na jezu, a pak se přesuneme asi 20km dál, směrem na Ještěd. Ubytujeme se na spodní stanici lanovky, kde je to ok, pokalíme v hospodě kde dělaj fakt kundy, a přespíme. 

 Pátek, 10 srpna, Liberec.

 Tak tahle lokace vyhrála oproti Pardubicím, a to protohle : Je zde lanovka. Je zde asi 7 trailů . Kink tady. Každej trail skoro jinej, zatáčky klopenky, kořeny, skoky, fakt super. I lávky. Až budeme mít ježdění z kopce a skákání a lítání dost, přesuneme se o kus vedle, na DIRTY. To bude teprve něco. Stránky areálu tady.
Dle mě je tohle na celej den a super.  

10141.jpg

A večer, večer se přesuneme na poslední lokaci, a to do Všenor, do Karlíka. V pátek večer dorazíme do Všenor, kde bude velká FR párty, kdo bude mít ještě sílu, polítá na dirtech ve, pak se všichni hrozně zežereme a takový obvyklý zábavy na konci tripu. A už jen sobota, a poslední lokace.

Sobota, 11. srpna, den – Karlík.

Tak a osobním Frantovo trailem a lokací s největším trensem a super FR tratí zakončíme tenhle trip. Zde polítáme, odpoledne se sejdeme zase ve Všenorech, kde se nabaštíme, uděláme lekej dirtovej závod o best trick tripu na spodním dirtu, a celou akci tím zakončíme…

6218.jpg

A teď nějaký další informace.

- Každej den vyhlásím Best action of the day – creš, trik, největší prasečinu, a tak podobně, a to bude po zásluze odměněné tričkem Horsefeathers. Takže si hrozně nakládejte, ať jste pak večer fešáci v novým hadříku.

- Dirtový exhibiční závod (v sobotu odpoledne ve Všenorech) na konci tripu se jede o ceny, mikinu, triko, a nějakou tu drobnost, taky od HF a 720, a účast je otevřená, formou JAMU, tak hodinku, a pak se s MTým poradíme komu to předáme. Žádnej stres, jen pohoda. Spíš to bude taková rozlučka s tripem, uroníme slzu a tak.
- Celej trip si jedeme na vlastní nebezpečí, kdo si naloží, ležet ho tam nenecháme, ale taky po mě nechtějte žádný odškodnění nebo tak. Prostě všichni na vlastní triko.

- Celková délka tripu je menší, ač jedeme Moravu. Pro příklad, pokud budeme počítat čerčany jaok výchozí bod, dostaneme se na konci tripu na sumu 650km, což je podle mě pohoda, proti loňskejm 1100km. Snad to naše vylítaný káry vydrží…

- I když s tím nebyly loni žádný problémy, připomínám že odpadky si sebou z každý lokace odvážíme, a nebudem tam dělat bordel, ok? Takže plastový pytle sebou.

- Z celý akce vám slibuju exklusivní report, každej den vyjde co jsme kde dělali, hodně fotek od Flata a dalších personek, El kloko prý bude točit a i něco sestřihá, taky snad Míla bude točit a já vám pak sestříhám zase video. Takže o všem se dočtete tady.

- No a to je asi tak vše. Snad se budete dobře bavit, a pojede vás co nejvíc. O tom co se dělo loni, se mužete dočíst třeba tady. Fotogalerie tady. A vídeo tady. Ceny nám dalo HF, a 720, a dobrý počasí nadělí bůh.

Víc freeridu všem !

11641.jpg

52 komentářů pod “720roadtrip Vol.2 – final solution !”

 1. hýbňoš

  tak ten konec s tim bohem je na mě moc

 2. brody

  jůůůů, turnov bude plnej modelek.. tentokrát to určitě vyjde takže tam snad budu. a fotek bude kotel!

 3. Flat

  jo a u me se musite chovat slusne, kazdej kytku pro mati, pozdravit, pukrle, a hlavne v noci nedelat bordel, jasny?! tzn. zadny podlejvani tenisek na rozzhavenym grilu

 4. bikervlasta

  milhaus asi vyhraješ tričko za největší prasečinu ve vesecku…pokud nám předvedeš jak se umíš zničit a poblejt…motocross fšem :)

 5. tomaass

  no tak to musíme poladit, ať je tenhle rok čim jet

 6. tomaass

  btw na tuhle sobotu jsem sehnapár tater do toho tripu to snad doděláme, takže budou new dirty..

 7. milhaus

  no né, budete i u nas, tak to musim naténovat nějakou novou prasečinu :D

 8. The Skreth

  no to mě hodně merzí, že tu nebudu..

 9. Tiborski

  Pánové,

  tak prej jste všude byli… A tady taky??

  http://www.mountainbikeparkwagrain.com/

  Otevřeno loni, potuněno letos. V provozu od 16.06. To stojí za report ne?

 10. Petr Heinik

  Jaky tenisky? Jakej gril?

 11. LESH

  Heinik: check http://720.cz/wp-content/4510.jpg doteď když grilujeme, tak má maso takovou zvláštní chuť ;)

 12. Čárys

  4: LESH : kterýho chudáka tam podlejvaj ?

 13. plamen

  to neni možný myslel sem si že ty bikeři sou slušný kluci ,ale ten grill mě přesvědčil o opaku.ste prasata a zřejmě se vám to líbí

 14. Barell

  MYslim že Drla (pokud pojede) je horkej adept na best action of the day…….KAZDEJ DEN :D

 15. eMTy

  těšim se! bikes, friends, parties, bitches…

 16. LESH

  Čárys: tak to netušim. já tam nebyl, ty jo… ;)

 17. Flat

  drla(pokud pojede), nic vyvadet nebude, pac DH only, uz je dospelej a rozumnej…prej teda.. :D

 18. nemam zidle.(

  nemam zidle.(

 19. jackaz**

  Olomouc: :D prej cihelna dirtová záležitost haha… ja tam pro vás postavím takový MX šílenosti že se z toho pose..te.. jinak se tam nezabte:D, dorazte cely a biku zdar !

 20. kotleta

  v cercanech a ve vsenorech vas zkontroluju vy tripari :-)

 21. Tom

  Paráda, ve Všenorech se zničíme, těším se na vás :-)

 22. Čárys

  Začínám se těch všenor bát. Mimochodem, 4 all : Lehká změna 9 a 10 srpna – čtěte článek, vypadly Pardubice, a přibyl Liberec. Motocross všem.

 23. hýbňoš

  pulpi bude plakat

 24. Čárys

  4: hýbnoš : To zcela určitě :) Plánovaná návštěva u něj na krámě mě dlouho držela u myšlenky Pardubice nerušit… Leč vyhrál biking před SHOW.

 25. karloss

  těšim se moc…ale nechci vidět ten bordel v autě po tejdnu :))

 26. el kloko

  karloss: tak to si asi najdu někoho s velkým autem! Chcete mě někdo? Umim vařit a jsem vlídná a mazlivá fenečka:–)

 27. flathead

  ja mam porad hlad a mista v aute dost :)))

 28. Čárys

  4: El Kloko : Dyť všechno jídlo dělá Karloss ! :)

 29. Čárys

  4: All : bikepark Hraničky, to je úterý v našem tripu – maj svý stránky. klikněte tady : http://bikeparkhranicky.sweb.cz/

 30. El Kloko

  Čárys: hm, to je fakt… tak to sem absolutně bezcenná. On je Kája totiž rozená kuchařka.

 31. Lukas-au

  jezis…. co se asi skryva za “mazlivou feneckou” 8-)

 32. tomaass

  já chci jet taky :-(

 33. el kloko

  tomaass: my tě vemem, na střechu :-)

 34. Tůra

  Tak snad prijedu taky,aspon k nam do Cercan,jestli me pustej s ty debilni lecebny,je tu nuda jak svine :-((((

 35. Čárys

  4: Tura : to je des, s tebou. Lecebna v lete… Drž se chlape.

 36. tomaass

  mam to, pojedu za váma na silničce, mám favorita..

 37. Čárys

  Super. Hele začíná to vypadat na hroznej geng. Doufám že nakonec všichni vyměknou a nepojedou :)

 38. DD

  vcera jsem byl v Zamu, vemte si kostata, nikdo tam nejezdi a je tam podzim, vse zapadany listim a bordelem…

 39. Čárys

  4: DD : není problém, to poladíme…

 40. DD

  v ty tlupe se to asi vyjezdi a vyválí za chvilku :-)

 41. Tůra

  Čárys:diky moc, uvidime se u nas, dostal jsem propustku :-)

 42. MD

  ten zááám potvrzuju, včera sem se tam na hodinku svez a přesně jak psal DD všude listí a sem tam hovna od koní- a ty kloužou :) :)

 43. Čárys

  4: DD, MD : Holt Zamilec evidentně jede! Myslím že není problém…

 44. Hárwy

  Čerčany se těší….

 45. SPYKE

  To Čárys: bych se zřejmě někde přidal cca v pondělí :-D Vzal bych to rovnou ze Sázava Festu…
  To El Kloko: já tě klíďo vezmu – mě se kuchařka a mazlivá fenečka bude hodit! :-)

 46. Čárys

  4: Spyke : super, přidej se… Médiím se nebráníme :)

 47. Čárys

  4: All : Vytiskl jsem vám itineráře, aby jste věděli, kam se pojede, a co bude. Rozdám v čerčanech. Je mi jasný, že se tomu nevyvaruju, ale prosím omezte dotazy na mou osobu na minimum. Vše co je tady, víte, to samé vím i já. Odjezd vždycky vyhlásíme, nebojte, budete mít dost času se sbalit…

  Ještě upozornění : Telefony v autě nebudu zvedat. Neboť mám již 8 bodů, a jeden z mých přestupků byl telefonování za jízdy. Takže si nehodlám nechat vzít papíry. Pročež nečekejte, že vás budu cestou po telefonu navigovat… VEZMĚTE SI MAPY.

  Tak a to je asi vše. Přeji si hlavně pevné nervy, abych měl i po týdnu stále ještě sílu odpovídat na dotazy typu : "kde se mám vysrat, kde se mužu najíst, kde si máme rozdělat stany, kam máme dát odpadky, kam pojedem zítra, a tak podobně…"

  Teším se na vás !

 48. obřik,Turkey

  jedem..jupí

 49. CERW

  2čárys: nechci otravovat ale ten odkaz na mapu u čerčan mi nejde mohl by si mi dát nějakej link na mapy páč nevim kde to tam je..DÍKY
  jo a jedu s adikem ten se přidá v třebíči

 50. Čárys

  Přijedeš do Čerčan. Čerčany. Přes koleje do kopce. Nahoře T křižovaka. Levá, pak rovně, asi 500metru. Tesně před dalšíma kolejema, v zatáččce, doprava na prasnou cestu- drž se vlevo, a nemužes to minout, pořád do kopce. A jsi tam.

 51. kubajs

  kdyby vas to nebavilo v zamilcu ,stavte se do bástru:o)

 52. Čárys

  Možná přijedeme. Ale jde o to, aby si zajezdili všichni – a to v Bástru nehrozí. Takže uvidíme, ale spíš asi ne… Díky za nabídku.

Komentář: