Wursteland Gayklop trip

2646.jpgHuh, tak hned jak Maňas udělal státnice, vyrazil na rande se mnou do země všech neřestí, do Německa. A co se dělo, a co jsem vyfotili ? Klik a blik.

Tak my vyrazili z Tábora s Dušánkem, což je velká změna, neboť já většinou jezdím všude sám, neboť nemám žádné kamarády. Dušánek zasekl práci (dobře ty) a po dvou hodinkách střelby jsme kolem 21h drazili do Geiskopu. Vezli jsme kolo ještě Peatovi, neboť old skul krew Dydy a Indy plus žena vyrazili malým autem taky. Nu, aspoň budem mluvit česky !

Mouchy žerou jak svině, tak to nějak zapícháváme celkem brzy. Jsme hrozně unavený, a tak ani nečekáme na Maňase, doráží asi v 1h v noci) kterej z Prahy jede sám – Klauz se musí učit matiku – ňák si to blbě spočítal, a nevypadá to dobře.  Hehe. No nic, dobrou noc.

2490.jpg

Ráno je krásně. Nikam nechvátáme, probouzíme se celkem pozdě, snídáme, kecáme, MT vypráví jak si dovolil oponovat u zkoušek profesorovi, hehe, respekta, a jdem zakoupit premici, celodeňku za 24 JURO a frčáb nahoru. MT tu ještě nikdy nebyl, tak kouká jak z jara. 

Jedem hned na DH. Zde je od loňska novej vršek, ktereje je super jezdivej a hravej, samej skok, tak to během jedný jízdy naskákáváme skoro vše, já přemýšlím zda si vzít celochránítka, ale když je tak krásně teplo, tak ne. (Mě totiž tuhle povídal Petr Heiníků, jo, že prej kolo je fakt bezpečný. Že prej při zachování určitejch pravidel prostě nemužeš jít na držku. Takže vozit chrániče je zbytečný, muhahahááá ) 

5263.jpg

eMTý je především nadšenej ze spodních fouk-rozsek, a tak si to ladíme. Vždycky vršek sjezd, nebo lávky, a spodek na 4X. Jdeme i na ty nový lávky a skoky jak jsou tam v lese. S celou partou – Dydym, Indym, Peatem. My to tak nějak dáváme, ale na klukách je vidět, že na tom nestojí každej den – chybí jistota. Nicméně jsou do všeho a to se cení. Kde se asi blbne nejvíc, jsou ty 4 trailsy v lese. Zde vražedná komba. (ztuhláky a koně – především Dušánek..) 

2489.jpg

Dáváme ten gap (easy) s mini lávkou na rozjezdu (děs), a zase spodek fourkrosky…. Dole je novejch 5 dirtovejch lavic v řadě za sebou, ale nějak nemaj vyšší dopady, a je to takový zvláštní – asi začínám bejt rozmazlenej frocek. A takhle celej den. Nikdo se neválí, a to je co říct, páč např na 4xskách jezdíme už fakt na hraně – klouže to jak prase. Jo, mám příběh. Dušánek na DH – takovej gap, tak 2 na 4m, jede, koukám na něj, krmí to zadním tak o půl kola. Mám záchvat. Rozjíždí se Peat. V domění, že to není gap, ale že se to dá sjet, je kratší o celé kolo. Muhahahaáá, největší mrdka na placku, jakou jsme letos viděli ! Dobře ty…

14142.jpg

Pauza na pití, a berem foťák – aby jsme vás měli čím nakrmit. Nejdřív jdeme na DH. Vše ladíme na prvn, max druhej pokus, páč jsme líní. Dušánek si jen jezdí, foťák do ruky nevezme, je to vo-pičák. Hamba. Za trest ti sem nedám ani jednu fotku. Jo a udělej si už konečně řidičák. A bez keců.

Dáváme nějaký skoky, zatáčky, a pak jeden luksusní MX v prachu.

13160.jpg

A jedm na ty velký lávky. Tady Maňas neskutečnej woll, nemá náskok, ani sjezd, bych se zabil. Lávka, vysoká lávka, trailsy, a je to pro dnešek vše. Uf.

7206.jpg

Dole ještě kecáme, a nějak se tak zrelaxováváme, a pomalu se chystáme přesunout do Rudy. Klucí tu ještě zůstávaj, páč si to tu chtěj dát ještě v sobotu. My ale chceme bejt na votvíračku nováho bikeparku v centru dění a rozdávat samolepky HF (cteš to Havroši ?) a tak se s nima loučíme a suneme se nach Ruda. Ale o tom až příště.

Co dodat závěrem? Gaiskopf je dle mého nejlepší a nejnašlapanější bikepark v blízkém okolí. Mnoho věcí, příjemná vzdálenost, no stress tratě, prostě mnoho bodů pro Schnitzely ! Jeďte hned zítra. Pa.

Foto : Gays 

105.jpg

1115.jpg

3368.jpg

4303.jpg

6234.jpg

8182.jpg

 9158.jpg

 15126.jpg

 
1116.jpg

 12172.jpg

16112.jpg

1874.jpg

1799.jpg

1972.jpg

 2061.jpg

21130.jpg

2547.jpg

23109.jpg

17 komentářů pod “Wursteland Gayklop trip”

 1. DD

  kdo to je ten carys a mt??

 2. eMTy

  DD:asi nějaký skejťáci, když jezdí za skejtovou firmu, nééé?!

 3. Tiborski

  já tušil, že bude noční report 8-) gOOd

 4. Luba

  emty ma FOXku, slysel sem ze z RB centra slohly nekajy veci, ale fox vidla mezi nima nebyla.. divny? :-) co je to ta skejtova firma? to me nco spolecnyho s krasobruslenim?

 5. mouras

  ty vole takovejch mrte fotek, to žeru, brekeke..chci napsat ze mx v prachu, ta zatacka je bozská..du cist dál, opet se bavim ze na drzku padam

 6. mouras

  MT: ty si hovadak, ten wallride, nechapu, bych se svlik z kuze, uznávám tě ! ináč gayškopek je spravne naslaplej, ctyr kros je rychlej a klouze, freeride s lavkama u me nema chybu a na DéHáčku se furt neco děje…poznamka: dirty nemaj hranku a jsou kratke, takovy muj nazor! jinak prďáky dvojaky!! na tom plechovym vodrazu sem malem stratil ruce a z ty vejsky sem poslal bobek.

 7. xCiNx

  dneska bude krasny den ! probudim se , super report u snidane + bajecne fotky .. mnam !

 8. milhaus

  pěkný čtení, taky u toho snidám:), ale venku prší :(

 9. Manas

  Kua, priste si fakt vezmu volno. Sem moh krasne jet .. takova krasna vyjizdka .. beeee :-(

 10. eMTy

  LUBA: eMTý nemá FOXKU! má RST space jump, nafouklý jak prase…:-)

 11. obřik

  eMTy: to je to kolo na DH?

 12. Mára

  cau mohl by jsem si vas odkaz dat na moje stranky
  ???

 13. Barell

  2 Mára: Pokud čárysovi nabídneš adekvátní plnění, tak proč ne? Z něčeho žít přece musí….

 14. Čárys

  4: Mára . to je jasný. díky…

 15. mara

  JJ já dík ja je zatim delam ale do tejdne by meli byz komplet snad http://www.reetime.hustej.net Zatim mejte se

 16. kewin

  huáááá masakrrrrrr:o)

 17. mara

  sry je to …………………

  http://www.freetime.hustej.net

Komentář: