Jsem na tripu !

1909.jpgTak jsme si na tom ulítnul i já. Na tripech. Takže shrnutí je tady. Co se bude dít teď až tu nebudu, najdete inside…

BYZNYS :  Tákže, nejdřív obecný věci. Otevřeno bude. Bude tu prodavačka Míša, kterou všichni znáte. Takže se vám všeho dostane mírou vrchovatou. Má procenta z tržby, tak jí udělejte kšeft, ať má granty. Po-pá 12 – 17:30 a v sobotu 10 – 12. Je tu milion novejch věcí, tak prostě takhle. 

MAGAZÍN : Tak Mag pojede stále dál, neboť mám články a videa do zásoby. Takže se nebojte, že se budete nudit. Nebudete. Vyjde galerie od Robyna Trnky, dále vídeo Retrospective od Andyho ze zimy, paparazzi fotky jak byl Emtý v Brně, super článek o focená v Řecku s Robynem a další fotogalerie. A pak už se bude chýlit konec týdne, a my vám nasolíme trip. V pondělí. Ha.

TRIP : Kde jsme a kde budeme, mužete sledovat na tomhle článku a itinerář ještě jednou zde :

1908.jpg

720 roadtrip vol 2. – Morava – 4 – 12 srpen 2007


Sobota 4 . srpen, kolem oběda, Čerčany

Tak v sobotu během dne, se sejdeme v Čerčanech…V Čerčanech přespíme na louce a ráno, až se vychrápeme, tak to zabalíme a pojedem dál – směrem Třebíč, a Náměšť nad Oslavou.

Neděle 5.srpna kolem poledního – Třebíč.

v Třebíči dirty. Odpoledne to nasměřujeme dál, a to do Náměště nad Oslavou. Zde FR poježdění. Nevečír odfrčíme směrek k Flatovi, do Brna, kterej nás ubytuje.

Pondělí, 6. srpna, celý den – BRNO – zamilec.

Po přespání u Flata se přesuneme do Zamilce. Brno Zamilec zná snad každej..V podvečer vyrazíme do Olomóca, kde na nás bude čekat Matušík. Tam přespíme.

Úterý, 7. srpna, celý den – U Filipa Matuše.

Takže, úterý bude ve znamení absolutně nových lokací a s tím spojených nových zážitků. A večer se přesuneme kousíček dá, na Dolní moravu, Králíky.

Středa, 8. srpna, celý den – Dolní Morava

Jelikož je tu 4xska, NSX lávky, trailsy, ale hlavně vlek, bude to myslím opravdu ono. Celý den to tu polítáme, a v podvečer odfrčímě směrem Turnov- Struhy, Vesecko. Přespíme.

Čtvrtek 9.srpna, celej den – Vesecko.

Tak a to skoro nejlepší teď a tady. Tratička se skokama, sem tam lávka, super lesní step up a přescesťáky, dirty. Zde si opět zajezdí naprosto každý, neboť možností je tu fakt dost.
A večer, vykoupeme se zase v řece na jezu, a pak se přesuneme asi 20km dál, směrem na Ještěd. Ubytujeme se na spodní stanici lanovky, kde je to ok, pokalíme v hospodě kde dělaj fakt kundy, a přespíme.

Pátek, 10 srpna, Liberec.

Je zde lanovka. Je zde asi 7 trailů . Každej trail skoro jinej, zatáčky klopenky, kořeny, skoky, fakt super. Až budeme mít ježdění z kopce dost, přesuneme se o kus vedle, na DIRTY.
A večer, večer se přesuneme na poslední lokaci, a to do Všenor, kde bude velká FR párty kde se všichni hrozně zežereme a takový obvyklý zábavy na konci tripu.

Sobota, 11. srpna, den – Karlík.

Tak a osobním Frantovo trailem a lokací s největším trensem a super FR tratí zakončíme tenhle trip. Zde polítáme, odpoledne se sejdeme zase ve Všenorech, kde se nabaštíme, uděláme lekej dirtovej závod o best trick tripu na spodním dirtu, a celou akci tím zakončíme… a to je vše !

————————————————————————————————–

Kdyby jste se na něco potřebovali zeptat, tak mi zavolejte na tel 777 266 305.

Upozorňuji, že na SMSky neodpovídám !!!

————————————————————————————————– 

Tak se tu mějte, a za 10 dní nashledanou…

Čárys, 720 motocross. 

5 komentářů pod “Jsem na tripu !”

 1. Schwara

  Jedna informace mi chybí, myslim ze to bude zajimat vic lidi. Pojedem po dalnicich? Asi jo,co.

 2. coolo

  LSD jede:D

 3. Turkey

  mno jo kua.. dálniční známka, dik :D

 4. kubajsz-Jakub Skala

  jeee to je chudy tenhle roadtrip vol 2 ja zandavam vic namne nemate sracky!!

 5. Switch_Brno

  brno dneska hell……

Komentář: