Chození po laně v 15m

dsc09275.jpgTak jsem v sobotu vyrazil s lezci a lezbami na další zábavu která neodpouští – na chození po laně vysoko nad zemí… 

Vyrazili jsme na Choustník.  Zde se našly dvě vysoký místa a začalo se laborovat, co a jak a jak to bude nejklíp a jak tu odělat bezpečný, ale zase aby to nebylo zadarmo. Nakonec se našly dvě věže.

No Slaboši jakožto nejzkušenější chodci to vymysleli,  s pomocí Honzíka natáhli a vymysleli jak se zajistit. Prej nad lanem je to o hovně, takže pod lano, a hurá na to. Tady se ukázal kámen úrazu, protože nastoupit z věže kdy první krok na srovnání už děláš nad hloubkou jak prase, s jištěním spodem který ti zajistí minimálně 2m průlet + průvěs a rozmáznutí o stěnu – to se nikomu moc nechtělo. 

dsc09264.jpg

Když bylo vše nataženo, Teta do toho vlezla, a když byla v půlce, tak jí do toho Honzík skočil, jen tak bez jištění, doručkoval k ní a houpal se – prej jestli to nepraskne, hehe. On je šílenec !

dsc09268.jpg

A jako největší šílenec  se taky ujal, že nám to zaskočí. 'Tak ušel asi 4 kroky, a už bylo vidět, že jde, tak to skočil směrem do větví stromu,prolámal se dolů, a že to dá znova. Vyletl nahoru, a ušel 3 kroky, a skočil tam znova, ty vole, to ho votočilo vzůru nohama, chvíli ho to klepalo, až sem myslel žeho to vyklepe ze sedáku, no paráda…

 dsc09275.jpg

Přechod věží tedy v sobotu úspěšný nebyl. Ale my se vrátíme, muhahaháááá !

 dsc09273.jpg

Foto já.

DSC09260.JPG DSC09261.JPG DSC09263.JPG
DSC09264.jpg DSC09265.JPG DSC09267.jpg
DSC09268.jpg DSC09269.JPG DSC09271.jpg
DSC09273.jpg DSC09274.jpg DSC09275.jpg

14 komentářů pod “Chození po laně v 15m”

 1. coolo

  silenci..toto by mi strach nedovolil

 2. Afro

  dobry ale tohle je lepsi: http://youtube.com/watch?v=Qvu1KkabOxs

 3. flat

  i-d-i-o-t-i!!!

 4. ctverec

  docela se ani nedivím že už nežije

 5. Čárys

  4: afro : to ale není u nás, a nejsme to my, a taky už to viděl snad každý… Pryč s tím.

 6. mouras

  pardon pardon, ale tohle je napro100 v pohode zalezitost, chuze po lane neni silenost, jisteni mate, vyska je to mala(min.psycho) dobré mit ze dvorku natrenovanej balance. Tak pro info: lepsi jsou popruhy(pasky) takove ty co unesou i nakladak, po tech se chodi normalne bezne…a jde to lepe. i 200metru nad zemi, to uz je vodvar. v pulce se ti rozklepou kolena, cely se to rozkejve a proste dete. Ale cemu ja rikam masakr nejvic co se vysek tyce – byl ten report toho silence jaxi dava skoky z mostu a pouze na dynamice, jeste k tomu jen na jednom lane, zadna rezerva. prd a bum, tomu rikam odvaha pustit to z mostu s nekolika salty. jinak čárys – zmnena je zivot. dobre zpestreni webu.

 7. mouras

  osman byl vinornej silenec, ale nechapu ze s jeho zkusenostma mohl vedome nechat celej ten lanovej system v povetrnostnich podminkach asi rok, a pak do toho znova skocit. Ale takovej adrenalin zazit musi bejt nadhera.

 8. Čárys

  4: mouras : ty asi myslíš tohle : ten šílenec je ANDY. http://720.cz/?p=5810

 9. Sian

  Osman si moc prodlouzil lano,mam pocit a sel na placku.Lanovej system v povetrnostnich podminkach Yosemit,by mel snad vydrzet i delsi dobu… A jsem myslel ze houpacka by mela bejt vzdy na dynamickym rope? Ale radsi zdvojit.

 10. Sarca Parca

  No vidíš, pěkný vylomeniny vyvádíte, Luboš Kalinů mi poradil, kam kouknot, tak tedy koukamám :-) takže 17.listopadu to chci vidět naživo. Zdarec Šárinec

 11. Čárys

  4: Šárinec : Co se stane 17 listopadu ? Nevím nic…

 12. Blacky

  já bych si na to vzal i prsák, ale jinak ok :)

 13. Sarca Parca

  ..lezeckej chlastanec a při té příležitosti by se Slabouši mohli vznést opět do výšin.

 14. Čárys

  AHA ! A jo… NO já jedu v tom termínu myslím na rande s Polisem :), nemůžu :( asi…

Komentář: