Sport life – kdy a kdo ?

dsc043541.jpgTak se zase přiblížila největší čtyřdenní chlastačka s bikovou tématikou – SPORT LIFE. Nesladíme nějak termíny, gengstři ?

Tak jsme sem napsal samostatnej článek, neboť ve fóru se nedá moc komunikovat… Takže já se letos jako každej rok od nepaměti chystám na Sport life. Můj plán je vyrazil v pátek, v 18h z Tábora, kolem 20:00 bejt v Brně, když teda nebude unfall, oder stau.

vezu sámošky, lidi, třeste se, chuligání přijedou… 

dsc043491.jpg

V Bo bych se rád ubytoval u Fletíka, kterýmu tímto moc děkuju, a vyrazil na párty s foťákem a zásobou drog a prachů. Zlatý kedry jsem naladil, liháčem vobtáhnul kéry, ženu nechal doma, a jsem připravenej a nebezpečnej.  Miki Móra mi dal košem, Dušanbe mi napsal do slova : "tak na to ti seru" takže to mělo znamenat asi že nejede, takže vyrázím já.

V pátek teda párty, v sobotu výstava. A teď přichází má otázka - jedete někdo v podobném termínu a se stejným plánem ?

Článek z loňska je tady : teda tady… 

A foto z loňska který vyhrálo…

dsc043721.jpg

30 komentářů pod “Sport life – kdy a kdo ?”

 1. ddd - andy

  Ja bych jel!

 2. flatíno

  http://720.cz/wp-content/medvedi_resize14.jpg to uz se nekona?!:))

 3. milhaus

  jo, v sobotu tam budem,možná už v pátek, to se uvidí :)

 4. ddd - andy

  flat: Haha! :-/

 5. eMtý

  přijedu v sobotu ráno, na výstavě budu v sobotu přes den, odjedu v sobotu večer a doufám, že nikoho z vás nepotkam:-)

 6. pitris

  no vidim ze asi kazdej dava prednost sobote tak jako ja :-P

 7. Radek / etbikez.com

  Přijedu v sobotu někdy odpoledne (roadtrip nejzajímavějšíma českejma dopravníma tepnama začíná v 800 v KV, což je celkem štreka), budu do neděle. Mám foťák, mám kameramana;-), nikdo se přede mnou neschováte, eMTýho speciálně budu stopovat a čekat na jeho chybnej krok…

 8. KUbajsz

  Od soboty do neděle … see ya v engram stánku ;)

 9. tomaass

  mam uplne stejnej plan jako ty, zajimave, akorat vyrazim z jinyho mesta

 10. Čárys

  4: Smígl : Tak přijedeme s Andym jeho bílou dodávkou, takže plán je stejnej, kolem 20:30 u vás. Andy to prej dá kdyžtak v autě, že prej no problema, takže doma se ptát nemusíš…kdyby měl bejt problém.

  PS: Já na kola vůbec nejdu, jdem s Matušákem na karavaning…a čluny…max navštívím petra H abych viděl jeho výraz. Mám na něj připravenejch 10 nejčastějších dotazů, a budu zkoumat jeho výraz…. Muhahahááá

 11. Jurgen

  dufam že tu bude vela vela fotiek :)

 12. Čárys

  4: Jrugen : no ode mě asi ano, udělaám nějakou galerii, ale takovou, aby to bylo zajímavý. Na plošnej průřez nabídkou sportlife si budeš muset kouknout jinam. Prostě klasickej styl 720

 13. eMTy

  jurgen: vela fotiek bude. ale holčiček a žen, samolepek na místech, který bys nečekal, přiblblejch výrazů a těch nej momentů z partytime…prostě to co stojí za shlédnutí:-)

 14. KUbajsz

  ty woe, jurgen mi ted připomněl každoroční Sport Life demenci, která pak probíhá na dolekopu … Díky tomu vlastně vznikla betonářská noc že?

 15. Čárys

  4: Kubajsz: Jakou demenci ? Myslíš focení novejch kol a nekonečný sázení jedniček každý dirtový plečce, co tam vyblejskli malý klucí na krabičku od mejdla?

 16. KUbajsz

  čárys: jj, asi tak … a už to začíná i na mtbs :D http://www.dolekop.com/bazar/72118-kolo-bergamont-evolve-team-dh

 17. milhaus

  KUbajsz: no jo, malem sem na to zapoměl :D

 18. alen

  hi čárys tak to se možná potkáme

 19. Switch_Brno

  já budu na sport-lifu oba dva dny, třeba taky někoho potkám :-D

 20. KUbajsz

  kua, ted koukám, že sem tam dal špatnej link, sorráč všem,chtěl sem nalinkovat tohle http://www.mtbs.cz/obrazek.html?obrazek=Vagner4Ever08bike_blesk.jpg

 21. vita_dbs

  ten 4ever nevypadá věru zle….

 22. flatíno

  boze, Petan B. je fakt idiot, dnes sem ho cirou nahodou slysel mluvit a mel sem dost, vsechno vi, vsechno zna…. JINAK ADIK NO FOOT CAN CAN NA OBE STRANY DO POHODY! ..dobre on!

 23. černoch

  to KUbajsz: todle BYLO uz na Eurobike – ve stanku UMF v jinych barvach… p. Vagner tam ma hezkou vidli, takovou nakombinovanou :)

 24. ueeeeee

  XC

 25. DD

  CX

 26. coolo

  XXX

 27. ctverec

  kua, nevíte někdo kolik je vstupné pro studenty?

 28. flatíno

  ctverec: di branou c. 4(vjezd pro auta) a tvar se, ze ti tam vsechno parti – z 90% projdes jak nic zadaco.. jinak to stoji asi 6 petek

 29. Čárys

  4: Kubajsz : To je opravdová zbraň.

 30. Čárys

  4: Flatíno : On mi volal nějak minulej tejden, že to naladil. Je to profesor, co dodat. JHsem rád že se blejsknul s novým trikem ! Respeckt klauzi.

  PS: Psal mi, že mu to trvalo dlouho, než se to naučil. Prej 20 minut. Je to alarmující kokot.

Komentář: