Co dělal 720 team v červnu ?

libko.jpgTak klucínám poslali zase shrnutí, toho co dělal v měsíci červnu. Rakvili se, jezdili, zevlili, bojovali proti chroustům a tak podobně… no víc vevnitř…

Např Tomaass. Ten kluk je sen každého sponzora, milý, tichý, hodný…skoro už jako
Mamlas Totemek ! A co dělal tenhle měsíc se dočtete vevnitř…

Jo takže kde jsme minule skončili? Vodmaturoval jsem.

 2008_0530_101225.JPG

Řeknu vám, že nejhorší na maturitě jsou ty párty, ale o osobáku v tulamore dew, poblitejch taxících a jinejch pohádkách až jindy. Mám psát o kole. Na tom jsem teda jezdil, nějak jsem to tenhle měsíc střídal, pevný, full, pevný, full. A bylo to fajn, až na to vedro, to mě ničí, takže mi jsou ty prázdniny vlastně k prdu, protože ležím přes den stejně doma.

 2567574904_5a5438f288_o.jpg

Po lehký pauze minulej měsíc jsem se snažil dát tak nějak dohromady, ale pokud každej řeší, že chce vyhrát kozzy a ladí trix, my jsme si skákali v poklidu a večer to chodili s verčou a milhausem probrat na zahrádku do hospody. Pak taky byly nějaký ty závody, pomohli jsme pořádat slopestyle na 24hours , to už jste četli a dál, pro mě první, závod 3DH cupu v Jablonci.

 43726.jpg

Tam jsem se těšil, protože trať jsme dělali my a závod jsem tu už dva roky nejel. Proč? Protože mi tohle místo přináší smůlu a od závodu v Jablonci to zase tak je. Ten kdo jednou vytvořil moji postavu, než mě poslali na tenhle svět, byl zamindrákovanej idiot, kterej si ujížděl na lehkejch drogách, ale aspoň se nenudím (tvůrci příběhu maňase tomka evidentně frčeli na kokainu). Takže s rozbitou zadní stavbou a milionem dalších pitomostí nakonec 17. místo daleko za Cheníčkem.

(ale zase jsi jel pro diváky, bro! ) 

44161full.jpg

Pak mě ještě napadá, že jsem se vydal do Prahy pro rukavice (děkuju engramu za slevu, jsem spokojen) a protáhlo se to na dva dny s výletem do Budějovic a všude možně po Praze. A ještě jsme si s Tomkem koupili helmy a zase jsem dostal slevu, takže další poděkování do 901bikes, až seženu nálepku, tak si ji tam dám.

Dál si Maverick začal hrát na našem písku, krade nám bábovičky a dostane brzo asi lopatičkou nebo kbelíčkem. No my si jdem s Milhausem hledat novou holku, ale laťka je vysoko, takže tohle už asi nevyjde. Jestli se to zase otočí, mě se začne dařit a opravím kolo, uvidíme se na kozzách, užívejte léta, pa tomaass.

 libko.jpg

2008_0530_101225.JPG 2008_0530_101241.JPG 2567574904_5a5438f288_o.jpg
42874.jpg 43067.jpg 43726.jpg
43758.jpg 43884.full.jpg 44161.full.jpg
44198.jpg IGP0119.jpg IGP0295.jpg
IMG_2340a.jpg IMG_3319a.jpg libko.jpg
P1010989.JPG    

A co třeba takovej Pól bulva ?

Mno, takže tentokráte budu asi docela stručnej a slohy přenechám jiným.
Jistě se najdou tací, kteří budou mít o mnoho víc co říct.(nebo už si se slohama skončil tomaassi?? :-) Co, co jsem dělal v červnu už začalo v květnu tím, že jsem začal sklízet (…no to bohužel ne, takže jen sekat) přesmetrovou trávu tady u nás na skočkách. Byl jsem tam 2x a celkem asi 4,5 hoďky.

 pritom.JPG

No takže o pár dní později jsem se šel proskočit, to bylo ještě dobrý, a pak asi o 2 dny déle znova, a to dopadlo víte jak. A pokud ne, tak já vám to zopakuju – nalomil jsem si pravou kličku. (a to zrovna když už jsem chtěl odjet, samozřejmě) Takže jsem místo na kole odjel autem, a do nemocnice. Doktor říkal ruku v klidu, 3 tejdny bez sportu a větší zátěže a že by to mělo býti brzy v cajku. No, jenže asi po tejdnu jsme byli se psem u potoka, a on chtěl abych se koupal s ním, jenže já ne, tak sem se tou rukou musel chytit mostu když mě tam chtěl vzít s sebou. Takže mi v tom tak nějak louplo a přišla bolest. Na čtvrt hodiny. No a druhá situace – včera na nás (mě a mou přítelkyni) zaútočil chroust. Já vim že nic nedělá, ale stejně jsem mu jí chtěl plácnout, jenže jsem si neuvědomil že mám ještě bebí, takže jsem udělal švih…. a ta bolest co přišla mě srazila do kolen…. a pak to bolelo ještě asi hodinu. No a proč tohle vlastně píšu??

To já nevim, asi proto abyste věděli, že jestli se objevim na kozzách s kolem, tak to bude malej zázrak.

No a jinak jsem taky dodělal zkoušky(ty ke kterým mě pustili – pač z matiky nemám zápich, takže příští rok opakuju celou) a posledního května oslavil v rodinném kruhu svoje jednadvacátý narozeniny.
Jo a abych nezapoměl, koupil jsem si taky novou helmici. A to až z améru.

Sice to trvalo přes 3 tejdny než se mi dostala do ruky, ale mám jí.

complete-720rider.JPG

No a nakone jsme minulej pátek zajeli na mácháč na bandzone fest. Byla to pátek-a-sobotní akce úplně zadáčo a hrálo tam asi 50 kapel. My jsme tam byli teda jen na pátek, ale stačilo to, pač tam hráli např. hazydecay, 4thface, x-core, hc3, houba atd. atd. Takže nakonec vcelku dobrá náhražka za Jablonec když je člověk neschopnej jízdy na kole.

Takže to je asi vše. No ta to, že sem prakticky nic nedělal je to koukám docela dlouhej blábol. Takže se raději loučím a pá pá pápalálá………bu……..

complete 720rider.JPG new helma.JPG new helma1.JPG
p°ed.JPG p°ed1.JPG p°ed2.JPG
p°i tom.JPG p°i tom1.JPG p°i tom2.JPG
po.JPG po1.JPG po2.JPG
po3.JPG po4.JPG  

A teď Frajt. Skejtbordink, pyčo. 

Tak minulej měsíc sem to jaksi zapomel napsat a tak všechno no, ale tak byli sme v Sedlčanech na závodech tam to bylo strašne zkorumpovaný takže sem se umistil až v zadu na 11 místě….no vostuda.

r0015121.JPG

Pak sme byli pojezdit jen tak ruzne po dalších městech dycky vo vejkendu. A i se naučili ňáky ty nový triky. Byli i problémy ve škole přece jen konec roku…ale tak 3 z chovaní naštěstí nebyla a policajti nakonec neřešili ty mí kraviny takže super, ale v příštim měsíci to vidim spíiš na ňákou tu placenou práci, protože nejsou penízky tak se musí aspoň trochu dělat…. 

r0015110.JPG

peace and love in the world….

(hoši, skejt je jinde…pozn.čárys.) 

r0015123.JPG

a teď třeba takovej Mahony. 

Mahony s náma byl fotit na 3dhčkách. Vyznamenal se galerií z Meziboří, která byla i tady – suúper fotky jako vždy. to samé z Jablonce, kde fotit nebylo vůbec lehký, skrz tu tmu tam a prach..ale to důležitý vyfotil :)

 img_4854.jpg

Díky za fotky, bro !  

a teď Jandy. 

Červen
Červen se nesl ve znamení pomaturitního zevlování. K lyžím opět daleko, ale přeci jen sem se snažil pro ně něco udělat. Začal sem trochu upravovat a svařovat překážky na zimu, kterých by mohlo být ve finále dost, ale zatím je nemáme kam dát a hlavně, kde by byl jistej sníh. Jako první sem rozřezal moje zetko, který mi loni docela odrovnalo stehno, aspoň, že ne něco jinýho. Chtěl bych ho udělat mírnější.

p1015250.JPG

Pak sme s Fandou po roce začali natírat naše štelovací bedny. Budou mít modrou barvu a už to snad bude trochu vypadat a hlavně vydržej dýl.

A jako poslední tvorba k lepším zimním radovánkám bylo stvoření menší bedny. Bedna má asi 4metry, 60cm na výšku a je 30cm široká. De o to, aby si mohli zajezdit všichni a nebylo všechno veliký. Teda v první řadě abych moh zkoušet pořadný točky na rail a různě si to dávat na dopady skoků atd.

dsc04148.JPG

Chtěl bych ještě svařit 6m jednotrubkovej speedrail a máme v jednání nějaky oblouky, takže duhu a třeba céčko a pak něco jako ypsilonsko, uvidíme.
A poslední co sem stihnul v červnu byl výlet s kamarádama na rafty, jel sem řeku vůbec poprvý a docela pohoda, mohla by teda téct rychlejc, trochu akčnější, ale i tak pohoda.
Promiňte horší kvalitu fotek, většina je focela mobilem.

02062008(002).jpg 02062008(003).jpg 22062008.jpg
DSC00384.JPG DSC04020.JPG DSC04111.JPG
DSC04148.JPG DSCF5939.jpg P1015250.JPG

 

No a brácha.

Brácha si koupil novou motorku, jak jsme ostatně už psali v článku TADY. 

 dsc01431.JPG

Odjel exhibici v Německu pro továrnu BMW, dostal lukrativní zakázky na další představení, a je to největší cirkusák, a sezónu má rozjetou. teď na nový motorce mu to jde zase o mnoho líp, kolečka točí jak na bruslích a tak jen tak dál, bratře.  

A co zbytek ? Ten o sobě nedla vědět. to zohledníme v procentech, hoši… byznys je byznys…

Tak zase za měsíc ! 

 

20 komentářů pod “Co dělal 720 team v červnu ?”

 1. Jr.

  bulva:proč tenhle fox až z améru?u tld bych to chápal..ale u toho foxe…vyplatí se to vůbec?

 2. Jr.

  “Dál si Maverick začal hrát na našem písku, krade nám bábovičky a dostane brzo asi lopatičkou nebo kbelíčkem” já chci vidět boj…dal bych vám bambitky,postavil zády k sobě a vyslal na 5 kroků…muaha

 3. Schwed

  Bulva ma docela peknou sbirku plechovek…

 4. Djurda

  A Klauzik nedela nic?

 5. Manas

  2 Djurda: Klauzik sedlaci na rodinnym poli :-)

 6. Djurda

  2 Manas: A to uz druhej mesic… :) Ale report ve stylu: “Prodam kravku a na jare uz nezaseju” bych si taky rad precet :-)

 7. Jr.

  djurda: :D:D nejvíc…staví vily

 8. Pól Bulva

  Jr.: No to je trošku složitější. Tak jak to dopadlo to vyšlo levnějc asi o 800,- káčé. Kdyby to ovšem vyšlo tak jak jsem původně plánoval, bylo by to levnější asi o 1300,- což by nebylo špatný, no ale nakonec i těch osumset je dobrejch. Takže jednoduše řečeno, vyšla mě na 3000,- a kdyby mi tam nedali parchanti celnický clo, tak by byla za 2500,-…….howgh

 9. Djurda

  Dj Pól Bulva: A to sis nechal posilat normalne postou nebo prez nejakou dodavkovou sluzbu?

 10. Jr.

  pol bulva:to je voe prave chyba..budto kupuj prez ebay, nebo si to osefuj nejak jinak…ze vsech statu kery nejsou v evropsky unii ti nasadej clo…dyz to beres prez ebay, tak je to snad brany jako bazarova vec a nic ti nato nedaj…pro priste si das pozor :)

 11. Sul

  Jr. taky bych dělal chyby který by mě ušetřili osm kilek. clo z kokotích amerických státu není pravidlem…

 12. Pól Bulva

  Jr.: no ono je to s tim clem u mě trochu složitější, já jsem to platil z kámošovy karty a nechal jsem to poslat k němu, jenže oni ho maj na celnici už zaregistrovanýho protože už si toho objednával docela dost a tak tam to clo prostě přihodili. A kdybych si to nechal poslat k sobě tak mi ho tam bejvali nedali, takže jsem se poučil spíš z tohodle mno… A s tim ebayem, nejsem si jistej, ale myslim že to je tak, že to záleží na těch co ti to posílaj. Clo ti tam nedaji, když ti to pošlou jako dárek, a nezáleží na tim jestli je to íbej nebo bíbej nebo líbej nebo cokoli jinýho… ale říkám, jen si to myslim

  Djurda: přijde ti to normál poštou

 13. Slim

  Jr: ne tak docela musi to bejt poslany jako gift nebo to musi mit hodnotu tusim do 10000 jinak se na to vztahuje platnej celni cenik podle taricu. Ale tak jak si obednal TLDcko a zadny clo nebylo. Hlavne kdyz prohlasis ze to mas pro svou potrebu tak ti clo nedaj. Nebo existuje i jiny reseni jak sem dostat i drahy veci aniz by se platilo clo a nemusi to bejt jako gift poslany, ale to je tajnej zpusob, kterej mi prozradil znamej pac si obednava komponenty do auta z japonska a ty prave moc levny nejsou.

 14. ondra

  ja věci s ameru posilam přes us post,jako gift,pojistim na 80 dolaru a je to v pohodě….přišel mi balík v hodnotě 20 tisic a nikdo nic neřekl a nic sem neplatil….takže gift,dohodnout se s obchodníkem(za par dolaru rád uděla) připsat blahopřejny dopis a je to pohodička :)

 15. Jr.

  Slim,Ondra:a věc z anglie?konkrétně kolo v hodnotě 50 litru??gift? :) napis reseni…hodilo by se mi vedet…diky

 16. Hajes

  je jedno jestli objednas z eBay nebo od jinud. Cokoliv mimo Evropskou Onanii je danitelne a clotelne :-) je jedno jestli pouzite nebo nove. Ale ceska posta a celnici se tim zatim moc nezaobiraji…takze zatim objednavejte, dokud to jde, a mente casto adresy. nesnazte se tyhle figle delat ve Velke Britanii, tady uz to bohuzel neplati….

 17. ondra

  jr. z anglie nevím necham si posilat jen s usa nevím jak to funguje v anglii

 18. -=mouras=-

  4 čárys: dobře vy! a co report 720 team a ženský?? by mohla bejt taky prdel

 19. Slim

  Jr.: Anglie je v ramci evrospky unie cili na to se clo nevztahuje

 20. Pól Bulva

  tak zázrak se bohužel nekoná, na kozzy snad vyrážíme ráno, ale já bohužel jen jako divák……ach jo, pitomá klička……

Komentář: