Kuba Říha – autum edit

jakubriha

Tak se po kratší odmlce zase ukazujeme s něčím na co si můžete skoro i šáhnout. Jedná se o edit Jakuba Říhy, asi nejúspěšnějšího jihočeského závoďáka v tuto dobu…vše je vevnitř !

S Kubou jsme byli od začátku domluveni na natáčení do našeho projektu, ale čekali jsme až nebude tolik v závodním pressu, bohužel si ale v půlce dobře rozjeté sezóny poranil kotník, který stále dolečuje. Přesto si našel čas a chuť vrhnout se s námi na třídenní akci plnou tlačení, ježdění a nulového odpočinku.

foto mesha -MTBS

Prvotní pro nás bylo natočit bikrosku v Protivíně, kde Kuba ukázal, že to prostě má v paži. Odpoledne proběhnul přesun do Písku do parku na nějaké ty dirty, pumptrack a hurá do lesů nad Pískem, kde Kuba trénuje. Večír se probral plán na další dny, naše představy a názory. Domluvili jsme také vytvoření tohoto editu, s tím že ty největší bomby si ale necháme do JČR.

Druhý den byl sraz ve Strakonicích, odkud jsme vyráželi do Strunkovic, podle čeho už asi mnozí pochopili, že jsme jeli do Korejtka. Tratička v klidu sjízdná, rychlá, takže nebylo co řešit. Odpoledne ještě přesun na Zloshor, kde nás celkem dostala krajina a brutální koryto ke konci. Počasí nám pořát přálo, oba dva dny, ale co naplat, když jihočeský lesy sou prostě tmavý a neprostupný.

Třetí den už byl hodně v rámci zaznamenání Kubovo tréninku a tak jsme ráno dali jen takovou rychlou, kratší dh tratičku u Strakonic, vrátili se na Zloshor ještě něco málo dotočit, v plánu byla lanovka, bohužel to ale nedopadlo a světlo bylo proti nám, ale to se prostě stává. Pak jsme jeli do Písku natočit sprinty a večerní silnici, která naopak dopadla hodně nad očekávání.

Takže doufáme, že se edit bude líbit (pro maximální kvalitu, doporučuju stáhnout originální soubor, rozdíl je to značný) a můžete věřit, že v samotném filmu bude mít Kuba ještě větší pecky, díky za Váš čas.

Mad moss films

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

6 komentářů pod “Kuba Říha – autum edit”

 1. Čárys

  Dle mě na tom ten kluk už někdy seděl, teda…
  A písek vypadá velice dobře ! Koukám na to občas ze stěny, a je to tam fakt macatý. Příští uterý večer tam k vám Kubo zavítám.
  Nedáme kávu ?
  Pivko ? Stěnku ?

  Jsem druhej den objednanej na magnetickou rezonanci do píseckýho špitálu, (už mi zase stávkuje bády, hehe) tak bych se před tím mohl krásně upravit.

 2. Dudák

  parádní video , super záběry a to i z vodárny =)

 3. ferda

  tvl, tohle je proste radost pohledet, dobre to mas v pazi

 4. Jakub Říha

  To Čárys: Ty jo to je hodně zajímavá nabídka jenže mě od pondělí začíná vysoká škola a budu trávit čas v Plzni takže bohu žel nebudu v Písku :/ Sakrááá

 5. Čárys

  Sakráááá !
  Asi zavolám Tátovi, hehe : )

  Well, vysokoškoláku, študuj, študuj.

 6. Motlik

  superioozní videjko… dost dobráá prácička .. :O)

Komentář: