Archiv rubriky: Leogang

dirt, DH, ale hlavně pure FR. To musíte dát. Lze spojit se Slabachem…

leogang – 720 roadtrip 2011

Tak Frencie skončila v reportu předcházejícím, a nyní vám tu nasolím co se dělo dále. Vevnitř je pokračování našeho monstrozního tripu přejezdem do Rakouska – leogangem a více akcemi…

Rubriky: BIKEPARKS, Leogang, reporty, tratě | 19 komentáře

Hangmann trail, Leogang – info

V minulosti zde už vyšel report z letošního Leogangu. Bylo to z otvíračky a lanovka jezdila pouze spodní polovinu kopce. Nikdy mě vršek nebavil a absence sjízdnosti vrchní poloviny kopce mi vůbec nevadila, nicméně letos proběhla velká evoluce a Hangmann … Celý příspěvek

Rubriky: BIKEPARKS, Leogang, reporty, tratě | 4 komentáře

leogang 2011

Trochu zpětně přinášíme infos od Ovara, protože nemáme co vydávat, že jo, takže nějaká ta fotka a infos o Leogangu inside – THX 2 Ovarovitch !

Rubriky: BIKEPARKS, Leogang, reporty, tratě | 6 komentáře

720 roadtrip2010 – část 6. RAKOUSKO – LEOGANG, SAALBACH

Takže jsme dali FRancii definitivně vale. Dr.Zack odjeldomů, ale ny jsme měli před sebou ještětejden kvalitního ježdění. Vzali jsem to teda na rakousko a bikeparky v něm. Saalbach a Leogang, očima rosse, je tu !

Rubriky: BIKEPARKS, Leogang, reporty, tratě | 19 komentáře

Horsefeathers trip vol.2 do Říše

I když to letos vypadalo, že už to prostě neklapne, na poslední chvíli se nám podařilo dát do kupy druhej Horsefeathers trip. Tentokrát bylo na plánu Rakousko….

Rubriky: Leogang, reporty, tratě | 15 komentáře

Leo gang a Salbach – tip na výlet

Márty mi poslal recenzi na dva bike parky v říši – Leogang a Salbach a super fotky. Je to Supermárty, což už ale víte. Čtěte a čumte. 

Rubriky: Leogang, reporty, tratě | 22 komentáře