Category Archives: Leogang

dirt, DH, ale hlavně pure FR. To musíte dát. Lze spojit se Slabachem…

leogang – 720 roadtrip 2011

Tak Frencie skončila v reportu předcházejícím, a nyní vám tu nasolím co se dělo dále. Vevnitř je pokračování našeho monstrozního tripu přejezdem do Rakouska – leogangem a více akcemi…

Posted in BIKEPARKS, Leogang, reporty, tratě | 19 Comments

Hangmann trail, Leogang – info

V minulosti zde už vyšel report z letošního Leogangu. Bylo to z otvíračky a lanovka jezdila pouze spodní polovinu kopce. Nikdy mě vršek nebavil a absence sjízdnosti vrchní poloviny kopce mi vůbec nevadila, nicméně letos proběhla velká evoluce a Hangmann … Continue reading

Posted in BIKEPARKS, Leogang, reporty, tratě | 4 Comments

leogang 2011

Trochu zpětně přinášíme infos od Ovara, protože nemáme co vydávat, že jo, takže nějaká ta fotka a infos o Leogangu inside – THX 2 Ovarovitch !

Posted in BIKEPARKS, Leogang, reporty, tratě | 6 Comments

720 roadtrip2010 – část 6. RAKOUSKO – LEOGANG, SAALBACH

Takže jsme dali FRancii definitivně vale. Dr.Zack odjeldomů, ale ny jsme měli před sebou ještětejden kvalitního ježdění. Vzali jsem to teda na rakousko a bikeparky v něm. Saalbach a Leogang, očima rosse, je tu !

Posted in BIKEPARKS, Leogang, reporty, tratě | 19 Comments

Horsefeathers trip vol.2 do Říše

I když to letos vypadalo, že už to prostě neklapne, na poslední chvíli se nám podařilo dát do kupy druhej Horsefeathers trip. Tentokrát bylo na plánu Rakousko….

Posted in Leogang, reporty, tratě | 15 Comments

Leo gang a Salbach – tip na výlet

Márty mi poslal recenzi na dva bike parky v říši – Leogang a Salbach a super fotky. Je to Supermárty, což už ale víte. Čtěte a čumte. 

Posted in Leogang, reporty, tratě | 22 Comments