Chainless race a Whip contest 2021 – info

chainless-whip-2019-72

A je to tu zase. Na jaře mrkneš a než řekneš šestisedačka, je tu konec sezóny. Tedy alespoň konec tý bikeparkový a stím je u nás už tradičně spojená zásadní akce.

MONÍNECKÝ CHAINLESS a WHIPCONTEST!

Tak pro víc info klik dovnitř.

Tak asi to nejpodstatnější hned na začátek a to je datum: 2.10.2021 sobota – příští víkend, to je ten datum, kdy se zase spustí nelítostný boj s časomírou s krutou realitou pohonu pouze vlastní gravitací.

A tady už nejaký ten timing: spodní restaurace M2 bude v sobotu otevřená už od rána od 8mi do 10hod hodin a tam si vás pěkně zapíšeme, dáme čísla a vy budete moct od 9hod vyrazit potrénovat na trať, která bude už vymlíkovaná. Klasicky se ale jede Freeride line – prostě les, dřevěný klopky a skoky.

Kategorie budou tři: Kluci, holky a mlaďasové

Kouty repre-3

START:

Bude od 11hod. Nevíme sice kolik vás bude, ale je to taková, za ty léta, osvědčená klasika, kdy se startuje po minutě a tak zvládnem dvě kola Chainlessu, přičemž to lepší se počítá!

Druhý kolo pojede hned po dojezdu kola prvního a časově bude záležet na tom, kolik vás přijede.

 

CÍL:

Dole.

Na výjezdu na parking když, budete přejíždět ten betonovej rantl – tak jen aby někdo nešlapal až k vleku..

Bikepark Moninec otviracka 2020-30

WHIP CONTEST:

Tak 20min po dojezdu druhýho kola – kolem půl třetí.. ve tři.. prostě jak to vyjde.

Kdo to zlomí vyhrál, ale jiank klasicky na prvních dvou lavicích dole a na jedný lavici whip na jednu stranu, na druhý whip na druhou.

img_2117

VYHLÁŠENÍ:

Překvapivě hned jak dojedem Whip contest, tak na terase restauračky M2. Cena pro vás máme, opět od všeuměla VLKa a Monínec taky dotlačil, permice, uybtka, wellnesy a tak..

No a to je tak nějak vše k základním informacím a jak jsem psal už v úvodu – mrkněte tady na článek v průběhu následujících dnů, kdy budeme případně informovat o jakýchkoliv změnách.

Díky a těšíme se na vás!
-Andy- a VLCaK

13 komentářů pod “Chainless race a Whip contest 2021 – info”

 1. Čáry

  A kua. V sobotu odpoledne letím na Maltu s klienta a, kurva kurva kdy já už konečně dorazím, to netuším. Díky moc, že to pořád děláte, o bikepark se staráte, respekt a obdiv a prostě DĚKUJI.

 2. Vlčák

  Lanovka v sobotu jede už v 8:30hod.
  Permice 1 denní – 450kč ; 2 denní (so+ne) – 600kč.

 3. drzhor

  hele bude tam někdo už v pátek? vypadá to že dorazíme

  dr

 4. Vlčák

  Já budu v pátek připravovat trať a zůstávám tam. Jinak teď jsem zjistil, že restaurace M2 bude v pátek otevřena cca do 22hod. (pokud budou lidi)

 5. drzhor

  díky kolem osmičky v pátek dorazí Demo a Zich a asi i já :D když bude občerstvení :D

 6. Šárka

  Vlčák: Vypadá to, že zítra to zvládnu zapíchnout a mohla bych přijet na Monínec ti pomoct. Nevím přesně kdy tam můžu dorazit, ale ráda bych to stihla kolem 5. Budu ti k něčemu? :-)

 7. human

  Je super, že jste před lety postavili super bikepark a držíte ho při životě, ale zeptám se na plány do budoucna s Moníncem ? Jsou nějaké ? Za ty léta už bikeparková konkurence značně povyrostla a Monínec je furt to stejné. Myslím, že je to dost znát i na návštěvnosti. Mě osobně to tam baví max pár hodin za rok. I na malém kopci se dá postavit plno zábavy viz třeba Peklák, Kopřivná, Geisskopf a určitě další. Je nějaká šance ? Přeci jen je to z Prahy kousek a je to škoda. Děkuji za odpověď

 8. Vlčák

  Šárka: díky za ochotu pomoci. Jdem to připravovat odpoledne a doufám, že v 17 už bude hotovo.

  Human: 1. POZEMKY (areál nemá svoje pozemky a není jednoduché se s majiteli domluvit)
  2. PENÍZE (z mého pohledu má areál stále prioritní zimní sezónu a do léta moc investovat nechce)
  3. LIDI (kdo by nový trail postavil). Jsme rádi že stihneme připravit stávající traily před sezónou. Do konce března se lyžuje a v květnu chtějí otvírat letní sezónu. Připravujeme traily jen o víkendech.

  Všechny tři body jsou propojené. Za pronájem pozemků zaplatíš, za výstavbu trailu zaplatíš, za lidi zaplatíš, za údržbu zaplatíš = asi na to není.
  Ale až budu mít sezení s vedením zjistím jejich vizi do budoucna.

 9. Šárka

  Tak večer na pivču :-)

 10. -Andy-

  Sakra – tohle je největší diskuze tady ze několik posledních let!!! :)

  Tak zítra na registraci, see ya!

 11. Jano

  Bylo to super, diky!

 12. Honza Bagril

  Na brigádu bych rád přišel… a myslim že kdyby to bylo jako na špičáku, že za den kopání den permice, tak by dovalilo vic lidi.

 13. Vlčák

  Honza Bagril: den kopání = celodenní permice. To funguje standardně

Komentář: