A po klasickém reportu musí následovat co? No přeci nálož fotek z mýho foťáku. Pokud byste samozřejmě někdo věděl o nějaký další fotogalerii, fotkách z vyhlášení, nebo videu, nebojte se přidávat linky do komentářů!
Hejy, tak jak jsem avizoval, tenhle vejkend jsem vyrazil s MT a Klauzíkem na trip do lokací, kam jezděj lítat pražský pepíci. A že to byl rádnej MX po oba dva dny, se dočtete pod více… Nu, vyrazil jsem v … Continue reading →