3DH cup Monínec 2011

dsc_7735.jpgTak už to máme za sebou. Již asi čtvrtý a poslední závod seriálu 3DH Cupu, Mezák, Rokytka, Jedlová a tentokrát se to jelo tady u Nás na jihu, na kopci, který již patří do podvědomí všech závodů chtivých šílenců, na kopci zvaném Monínec.

Nevím čím to je, snad tím že organizátoři přesunuli datum, z nepochopitelných důvodů, o týden do předu, nebo snad tím, že místní trať je proslulá kamenitými dojebávacími úseky, nebo snad zavíračkou na špičáku, nebo dualkem v Praglu, a nebo špatným počasím, že nás přijelo tak málo. Kdo ví?

Každopádně i já jsem hooodně dlouho přemýšlel kam jet, ale nakonec TÝM rozhodnul, a tak jedem Moninec.

Přijíždím na parking v pátek kolem 16h (měl jsem ještě něco rozdělaného) a ono tu stojí asi osm aut, no nic alespoň se nebudou tvořit fronty na lano. Převlékám se do svého nového pěkného pyžama, od moto rossové značky BOLDER, se kterou sem rozjel mou první spolupráci. A hurá na lano.

Potkáváme spoustu známích gezichtů, a tak párty může začít, ale o tom až později.

Snažím se udržet v závěsu klukům, leč mi pořád ujížděj, tak nevím kde je chyba. Načítáme stopy, od Kouleho, (2:22…) a kroutím hlavou, jak někdo takhle může jezdit. Jo hold když to ten nahoře rozdával, tak já už byl dávno pryč. :)

dsc_7259.jpg

Každopádně lítáme jak šílenci až do zavíračky lanovky, pak děláme takovou tu závoďáckou údržbu na kolech, na nových stojanech z lidlu za 700,- (je úplně super) pak žrádlo a hurá do hospody. Kde už sedí všichni mlaďoši a lejou jedno za druhým, a když už neví co, tak hecujou kdo dá, a teď se držte: trocha piva, sojovka, pepř, sůl, tekuté mýdlo, a ani netuším co ještě… no prostě hnus velebnosti. Ale asi mu to šmakuje a ráno je úplně ready, nechápu.

Každopádně trať byla fajnová, počasí nám přálo a tak se to mohlo spustit naplno.
Začíná závodní den a tak se přepínáme do RACE modu a nezajímá Tě nic jiného.

dsc_7735.jpg

Držíme to při tréninkách až kam, až jdu pod boudou přes klacky po hlavě do křoví, modlím se, aby tam nebyl nějakej velkej šutr, uf, žiju.

Měřený trénink, pohoda, jen Lukan to rozsekává v oblaku prachu v prvním lesíku a padá na svoje zahojený zápěstí, co měl zlomený z IXS na Špičáku, a to ho vyřazuje ze hry. No snad to nebylo moc vážný a to kolo neprodá, jak sliboval.

Ok, měřák dobrý, dvě závoďácký jízdy ve full speedu, klasicky.

 dsc_7479.jpg

Vyhlášení vítězů, klasicky.
A pak se to rozjelo k domovům a ty zdatnějsí jeli ještě na kalbu na Špičák, ale o tom třeba jinde.

Tak aloha zase třeba na Moninci. Jezdíme do 16.10 !!!

Ross

výborný fotky jsou od Kena, ostatně celou galerii zčekujte na Rajčeti..

DSC_7249.jpg DSC_7259.jpg DSC_7308.jpg
DSC_7316.jpg DSC_7377.jpg DSC_7390.jpg
DSC_7432.jpg DSC_7435.jpg DSC_7475.jpg
DSC_7479.jpg DSC_7481.jpg DSC_7493.jpg
DSC_7554.jpg DSC_7555.jpg DSC_7571.jpg
DSC_7590.jpg DSC_7598.jpg DSC_7735.jpg
DSC_7779.jpg DSC_7818.jpg DSC_7934.jpg
DSC_7994.jpg    

10 komentářů pod “3DH cup Monínec 2011”

 1. Čárys

  Fakt bych neměl tolik hulit. Článek jsem nastavil, připravil, ale čas byl až 13h…sorry za zdržení, a tady je to.

  Čárys.

  PS: 4: Ken : velice povedené, dobrá práce.
  4: ross : sluší ti to ! A 16 flek – jdeš nahoru bro !

 2. nenislov

  Si děláte srandu,že tomuhle říkate report opožděně a ješte tam bylo zmíněný skoro hovno no hoši jako kdyby to někdo zbouchal na hajzlu při sra.ní….

 3. Baluu

  Neasi,stojan vlastnim též a pár kol už sem s nim už oservisoval,jediná moje mrcha v tom sedí na houno

 4. Bogus

  já tam koupil tu velkou pumpu za 169 a mladý coolmaxový gatě, za ty prachy, paráda…co řikal kámoš, tak tam měli teď naložený hdinky s vejškoměrem, kompasem a teploměrem…ale ty sem prosral

 5. Ross

  nenislov: dekuji, a priste pises report ty ok…. za ty prachy

 6. miki

  Lidl je super, mám od nich taky velkou pumpu za 169 a drží už třetim (!) rokem a to s ní foukám pořád:) Pro stojan si jdu!

 7. Bogus

  stojan mě nasral, musel sem koupit v červnu za normál prachy, vědět, že bude, tak počkám… joa ty fofrovky a windostopperový gatě taky šly, akorát sem nesehnal na mě :-/

 8. HANY

  nenislov:

  TY SE JDI VYSRAT….BLBE!

 9. Íček

  Hehe “mlaďoši” s pivem + ingredience, kdo mě zná ví :) Taková předzvěst Marosany (psí žřádlo už vyšlo z módy) A Čárys, doufám, že už konečně dorazíš…

 10. Čárys

  4: Icek : ty čoveče, váhám dost… Na závodění ale nějak nejsem připraven, tak ti nevím..

Komentář: