Všenory na svátek

img_67861.jpgTak jsme byli ve Všenorech, já letos snad poprvý…nejel jsem ještě ani tu novou trať, a tak jsem se tam velice těšil… A jak bylo ?

Takže státní svátek, a Všenory jasnej plán. Jedu s Andym jeho dodávkou, pěkně ráno, na desítku tam sraz s panem Dobim a Štětkou.
Jenže nejsme jediní, kdo má stejnej plán a tak se tu nakonec scházíme ještě s partičkou z Kralup a Medvědem, je tu Koule, je tu Kůlo, je to plno dalších lidí.

No ale to předbíhám.

Dobi nás háže nahoru a my klušeme na start, ve velkém očekávání toho, co bude.

Ten kopec je snad nějakej menší, ani se nezadejcháme a jsme nahoře. Přichází kámen úrazu – není vidět trať, protože je tu všude tuna, ale tuna listí která pokrejvá vše od obzoru k obzoru, takže rezavo a 1Ocm hluboko VŠUDE.

Tak jedem starou a jsme z toho nějaký špatný. Skáčeme do dodávky a znova nahoru, tentokrát již s instrukcema od pana Dobiho. A to se vyplácí.

img_67761.jpg

Nonou trať již nacházíme hned a bez nějakýho většího respektu to tam spouštíme. A ? A je to super ! Skok váže klopenku, ta váže skok – sice to není velký a ani těchnicky těžký, ale má to tu plynulost, která mě baví asi víc než superpolety. Na konci listnatého lesíka před pláněma je uplně nový dřevěný-á "voloklopenka" která ale je tak slizká že na to mérdáme, a objíždíme jí z prava (přes pěknej polet) do nový pasáže v lese – ta je tu teď to nej co všenory nabízej.

Transfer na výletu z ní a už jsme zpět na trati. Dál už je to poměrně stejné, snad až na místo po silnici kde jsou opět staronový zatáčky – a stále fakt gut. Gap do zatáčky a poměrně velká lavice za tím, a už to mrskáš do cíle. Dokonce jde i cílovej dabl, i když to teda tahám co můžu, ale ostatní si tak nějak poletují – někde v mé technice dirtování bude velá chyba, hahaha…

já, vs koule :)

 _mg_2352.jpg

img_67861.jpg

Haha.

Okej. Takže takhle to dáváme asi 3 hodiny. Ani jsem nečekal ,že mě to bude tak bavit – a ono mě to fakt TAK baví. Dlouho jsem tu nebyl a nyní, když začátek tratě je už konečně taky zábavnej, je to fakt paráda. A s řibližující se 14 hodinou to balíme, neboť jedem ještě na Smíchov na lezení. Stejně to asi stačilo.

Takžwe shrnuto – Všenory stále žijou. Klucí tu udělali poměrně kus práce, na to že je to ilegál, tak klobouk dolů. Já si to užil a velice, a jestli bude zima bez sněhu, ještě sem zavítám.
Díky Andymu za foto, Dobimu za foto, a za vývoz.

Tak zejtra na Monínci !

Pááá.

čárys. 

_MG_2348.jpg _MG_2349.jpg _MG_2352.jpg
_MG_2355.jpg _MG_2356.jpg IMG_6771~1.jpg
IMG_6772~1.jpg IMG_6776~1.jpg IMG_6777~1.jpg
IMG_6778~1.jpg IMG_6785~1.jpg IMG_6786~1.jpg
IMG_6788~1.jpg IMG_6790~1.jpg IMG_6793~1.jpg

6 komentářů pod “Všenory na svátek”

 1. Baba-Ji

  docela sranda OLD vs. NEW Monster :)

 2. Čárys

  Starej je stále pěknej…
  Novej ale líp chodí…

  Ehm, poslední foto – Medvěd, tos zle ohranil, co ? :)

 3. Medvěd

  Mno asi jo.. :) nak sem byl linej poradne zaslapat po klopence… je tam plosinka tak se to muze :)

 4. ti ELK

  Cau, nevite co to ma typson v klopence na prvni fotce za kostkovanou kosilu?:-) Díkec

 5. coolo

  4ti ELK: to je flanelka tusim…ta kosile:D

 6. Čárys

  4: ti Elk : To je od Horsefeathers – mam na krámě, mohu poslat.

Komentář: