10 let stříhání videí

kamera.gifAhoj lidi, tak jak dlouho už stříhám ty videa…je to deset let jsem zjistil. Deset let kdy jsem si poprvý vzal do ruky kameru, koupil první komp a začal makat na prvním z našich projektů, kterej se tenkrát jmenoval..
MEgaprdy.
Možná pamatujete, možná ne.

Možná by si tohle téma zasloužilo mohem větší článek, a možná ho i napíšu. Ale to není to, co jsem chtěl dnešní páteční předvíkendovou douškou sdělit.

Zamejšlel jsem se nad tím, kdo dneska co tvoří. Kolik projektů vzniklo, kolik jich bylo úspěšnejch a kdo vlastně po těch letech stále nějak vytrval a něco dělá. Zamejšlel jsem se nad tím, co je lepší, zda kvantita, věc jako dělám já, což je celoroční dokument způsobu života jednoho člověka a jeho šílenejch přátel, nebo jeden velkej projekt, na kterým se maká prostě moc a kterej porodí super celovečerní film aka Marosana NemrDej vol III.

Hm, a víte co ? Nevymyslel jsem nic.

Ale máme ten web. Ty naše webovky, kde asi hlavně chci mapovat možnosti, informovat o věcech, spojovat lidi a ukazovat, především UKAZOVAT, že když je nadšení pro věc a neovládne tě lenost, tak že to jde. Dyť je to jen chvilinka.

Snad někdo občas ocení tu záplavu rychlokvašek, který na vás denodenně chrlím. Myslím že jo. A snažím, se, opravdu se snažím i když s tím chvátám, aby to aspon trochu, mělo PŘÍBĚH. Já rád ve videích příběh. I v článkách. Dyť celej ten život je pak takovej velkej příběh…

A co dodat nakonec ? Já osobně chci poděkovat všem videotočičům, fotografům, a publogátorům, co cokoliv tvoří s vizí, že to nezištně rozšíří mezi lid. Že se podělí.

A chci se podělit i já.
Večer na jihu s Cruzem.
Obyčejný večer.

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

18 komentářů pod “10 let stříhání videí”

 1. psm

  Koukám, že máš novou káru :-)
  Před deseti lety, to byla ještě DA-LI-DA, ne?
  Jinak samozřejmě dík za každodenní porci zábavy.

 2. coolo

  Martine: To co delas…dobre delas …a nas to bavi…takze jen tak dal….a hlavne aby …. :D

 3. Los tomanos

  Myslím si, že jsi nám hlavně chtěl ukázat dvě věci. Za prvé, terásku u domu a za druhé. Že i když tílka vyšla z módy, dají se vozit na tričkách… prostě jsi naše nejen módní GURU :)

  Ano, některé to baví a musím přiznat že pár videí mám i stažených v kompu a sem tam (max jednou za deset let) na ně kouknu…

 4. coolo

  jo vlastne teraska…doufam ze se z ni da pozorovat slunce zapad.)

 5. Sarin

  No cojece mne to prislo jako hodnoceni zivota pred smrti, neake docela smutne a seriozni pojednani.

 6. Čárys

  4: Psm : Ale depak, mám starou káru !!! Tohle je 3O (!) let starej mercedes benz, 19O D, v naftě a čtyřkvalt. Jezdí za 5 litrů bionafty, startuje v -25C, a nemá ani rezíček. Už jsem ho měl kdysi, ale teď stál několik let v garáži, tak jsme s Tatím obnovili jeho slávu…

  A já ho beru občas vyvenčit.

  Co jsme se s ním jen s Hubajzem najezdili. 5O tisíc za sezonu nebyl problém, a NIKDY nás NIKDE nenechal.
  Miluju tu káru.

  A je retro, jako já a samozřejmě otec..

  –––––––––

  4: coolo : díky….a ad západ slunce – jak jsi to uhádl ? Na vidku to není vidět…to poznáš z videa světové strany ? Nechápu…respect…

  –––––––––
  4: Losos : Který třeba ? Já osobně trpím úchylkou na Egypt 2O12. To si občas, když prsí, rád vpálím…Pěkně na zádrž dechu… :)

  –––––––––
  4: Sarin : Ne, jen občas přemejšlím, a občas se podělim. Jen jsem poděkoval, umřít se nechystám…

 7. Maaca

  Hele strejdo,
  ty si rád šimráš análek na dirtu rychloupínákem od vyndaný sedlovky? :D Je moc dlouhá? :)
  jinak pěkný vidko, rád vidim že Cruzo ještě lítá, a jak on se vlastně má? Karatestár? :)

 8. Čárys

  4: Maaca : Jsem si zapoměl krátkou sedlovku doma, to mě přece nemohlo zastavit, heeh :)
  Sem čekal, kdy si toho někdo všimne :)

  Ad Cruzo – kamaráde, po tom, co siv votevřel nohu oběma kostma ven, po tom, co to vypadalo, že už skoro nebude ani chodit, tak rok po té skáče z místa beka, vodjíždí děsný polety a je to kompletně pekelně rozjetá svině, jako byl dycky.

  :)

  Ještě že tu jezdí von, jinak bych tu byl uplně sám : (

 9. celkis

  Čárys : zapřáhni maringorku a doraz ,vyčlenim ti místečko na pozemku :), bydlet chvíly k nám na sever tady je dost lidí se kterejma mužeš jezdit, lízt po skalách atd. :)) Je to tady klidné místo hodné relaxace Coolo může potvrdit. :))

 10. Čárys

  Čoveče, Maringotka už by to asi nezvládla :)
  Jinak sever…kolem Liberce…DC…krásnej kraj, o tom žádná…

 11. perry

  Dobře to děláš, čoveče, dobře. A jak řikáš, já se na takový video rád kouknu ne kvůli tomu, že se tam někdo houpe na hromádkách hlíny, ale protože to má ten příběh. Třeba vobyčejnej krátkej příběh jednoho večera, ale má.

 12. TomTom

  Áaa, w201 190D, to je pro mě srdcovka,nádhernej kárson, jen kdyby šly sklopit ty zadní sedadla….

 13. david

  kolik má ten cikánskej povoz nalítáno?

 14. Sarin

  Ja jsem hlavne v prdeli kdy to vsechno stihas :). Vono editace fotke je vo hubu editace videa je masakr. Keep going.

 15. Čárys

  4: david : čoveče, je jen lehce zajetej, poctivejch 370 000 km. Máme ho v podstatě od revoluce, koupili jsme ho od strýčka ze západního německa, hned jak padl komanč…a my jsme se mohli po 2O ti letech potkat. Láska na první pohled.

  Brumlá, nežere olej, točí se do bezvědomí ochotně, a komprese jak u novýho VW.

  4: Sarin : Mě tohl etřeba trvalo 3O minutek…je to hned.

 16. rajtyš

  starej mergl a nátělník, to je ta správná kombinace!

 17. Čárys

  Přesně !

  PS : Dej si do vyhledávače : “wife beater ” Muhahaááá

 18. lutte

  baboon: tady se daj skouknout http://vimeo.com/search?q=megaprdy

Komentář: