Po práci legraci..

DSC_0816~1

..jsme si užili. To je tak, když se dostanete domu z práce dřív, třeba kolem šestý a venku je ještě světlo a zrovna nechčije, vy nemusíte s košem a do večeře daleko. No na nějakou velevyjíždku to není, ale poskákat si lokální spot, na to by čas byl. Tak trochu toho času po práci tady..

Jak říkám, moc toho času po práci, člověk zmýtaný velkoměstským životem nemá. A ještě ke všemu, když představa příchodu domů a zaboření zohybaných zad, pod náporem mainstreamu, kterej na něj město deno-denně chrlí, do pohodlnýho gauče a vyzevlákování toho beztak promrhanýho dne, kterýmu do doby než zhasnou zbývá jen pár desítek minut, je tak lákavá. (uff doufám, že to dávalo smysl) Těžko se pak odolává. Inu, ne! Je potřeba si říct, čapnout kolo a vyrazit i přes tu děsnou kouli na noze, které permanentně svazuje slovo jdu do spojení mohl bych. A tak si bojuju. Sám. A jsem rád, že pořád ještě vyhrávám. A tak vám po přesmyčkovém začátku nasolím pár fotek z pojezdu po práci za barákem v korýtku. Proč? Protože jsme byli venku a bylo fain. Moc slov k tomu dál netřeba, jen že jsme sešli s Lososem, Katarinou Marschem a dalšíma a prolítali si tak ten konec dne pár metrů za barákem, dali jsme vzniknout nové početně-dirtové hře a jeli zas dom. Možná bych ale aspon tohle mohl trochu rozvinout.

Početně dirtová hra na deset.

Vyberete si dirt a dle velikosti se hraje na pět, nebo deset prstů. Malej dirt – pět prstů, velkej deset. Doba strávená ve vzduchu pak samozřejmě hraje ve váš prospěch. Váš kamarád si stoupne bokem od dirtu, tak abyste ho, až poletíte, měli v zorném poli pouze v případě, že otočíte hlavu apon o 90°. No a můžeme začít.

Vy se rozjedete, odpal se blíží, kamarád vyčkává. Sotva však ale opouštíte hranu odpalu kamarád už na vás ukazuje na každý ruce různej počet prstů a vaším úkolem není nic jednoduššího než prsty na obou rukách nejen zaregistrovat, ale sečíst dohromady a než dopadnete musíte hlavně zařvat výsledek!

Pozor na chytáky – početní úlohy samozřejmě lze kombinovat i s výukou sexuální nauky, kde jsou povoleny i tyto výrazy:

Odpovědi si pak doladíte v průběhu letu a před dopadem můžete v klidu střílet výsledky, jako: “Pětkát Spocker..” apod. Odpoledne je postřeh a rychlost v počtech vaše a učitelský sbor nebude po prázdninách věřit s jakou vervou a odhodlaností po nich budete pálit nejrůznější odpovědi.

Tak hybaj sčítat na svůj lokální dirt!

 

-a-

..a jak to po pracovní odpoledne viděl Losos:

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

9 komentářů pod “Po práci legraci..”

 1. Andy

  ..a moc děkujeme za video Losi! :)

 2. cerw

  Dejte někdy vědět na takovýhle akce.. Jel bych hned :)

 3. LosTomanos

  Andy: není za co :) A koukám že se to po našem odjezdu trochu zvrhlo :D

 4. LosTomanos

  All: doporučuji všem HD verzi přímo na vimeu :)

 5. Čárys

  Bombice !!!
  4 :cerw : Musíš číst každej denne 720, tady se to informacema jen hemží…
  :)

  4: Andy: Super, díks !
  Jen je třeba vydat jeden den clanek, druhej video, třetí fotogalerii…jinak zase dostanes pojeb, že nevydavas every day za ty prachy… : )

 6. Pomeranč

  Hra libová, určitě někdy zahrajem. My sme hráli jenom házenou ve skoku. Vyskočíš, kamarád ti nadhodí míč, hráli sme s takovymtim jakobyfotbalovym hodně lehkej, a rukou nebo nohou ho zacílíš na terč (Basketovej koš). Taky doporučuju :).

 7. Maara z Klaanova

  Hezky pěkně, dobrá hra:) Vyzkoušíme. Myslim že na Crabapple hits bude čas i na nějakou tu slovní ulohu:D

 8. coolo

  Pekna hra…bude otestovano:))

  Taky jednu predhodim…na dopad ti kolega da prazdnou plechovku (plny je skoda), ty jakozto skokan nevis, kde ta plechovka je, ucelem je plechovku trefit, bud prednim, nebo zadnim kolem.

 9. thomasNF

  Jee Prokopak, ten mi fakt chybi!! Nedavno jsem na nej myslel pred spanim.. vsechno co potrebujes na jednom miste hned za barakem skalky, jumpiky, klopenky, koreny, sutry a pivkooo. Idealni na popracovni ride…

Komentář: