Podzimních 1:30

motorbike

Je podzim. Listí dole. Na zemi všude louže, bahno a blankytně modrou vystřídalo na nebi zkyslý mlíko. Tak tohle a ještě vúně benzinu uvnitř..

Tak mě přistěl mail od Jandyho, že prej kamera střih atd on a bratránek za klackama.. a nejvíc ze všeho se mě líbí ten song!

 

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it’s missing. Get Flash Player from Adobe. This error may appear if the URL path to the embedded object is broken or you have connectivity issue to the embedded object. Powered BY XVE Various Embed.

18 komentářů pod “Podzimních 1:30”

 1. Čárys

  To zase bude komentářů, Jandy, jak děláte bordel v lese – jsi připraven a psychicky zocelen ?
  Jak bratr kdysi poznamenal : “my jen kypříme…”

  Jsem zvědav, jak dlouho bude trvat, než tě někdo sejme.
  Já to nebudu – já děkuju za vzpomínky na mladší léta – krááása !

 2. lutte

  Bohužel u nás je to malej plácek na tyhle sporty – člověk se nevyhne konfliktům. Je třeba vzájemná tolerance a ohleduplnost, kterou bohužel řada lidí co jezdí na motorkách nemá a kazí jméno těm, kteří jsou v pohodě a rozumný. Za mě fajn video, musí to bejt sranda :)

 3. Breat

  Já tomuhle nehovim… :( Za mě palec dolu.

 4. jandy

  čárys: ano ano, říkal jsem, že se to komentům nevyhne…takže jsme připraveni :)

 5. coolo

  to je jiný enduro:D víc kypření všem

 6. Domíšek

  Parchanti zk***ení!!!! Takhle ničit naše čisté a panenské lesy!! Co si počnou pánové v zeleném když jim plašíte zvířátka!? O čem se potom budou hádat v hospodě nad panákama borovičky?!

  Video hezký, nebydlet v paneláku tak taky jezdím…Mladá v ložnici DéHáčko snese,ale enduro byse tahalo do patra těžko :-(

 7. Medvěd

  Jo kápli ste na to. lidi co si dovolej vzít do lesa motorku mne serou! nejvíc na světě mne serou! Kravál a bordel. Až to budeš mít na elektriku a tichý, tak bys mi možná ukecal. .. takhle ani náhodou .. palec dolu totál!

 8. Jr.

  A mě se to hrozně líbí…podle mě mnohem zábavnější, než se točit po jedný trati pořád dokola :). Jenže nejsem konfliktní typ a stačily mi už pohledy lidí, když jsem občas protáhnul po lese fichtla. Já bych na to neměl morál po téhle stránce…

 9. Tomix

  Se mi líbí jak je ten Váš web rúznorodý, vždycky když kouknu tak je na co…!jezdím taky a na všem co se dá, proti ježdění v lese nic nemám, pokud někoho nepřejedem, spíš u nás jsou všichni proti všem, jo žijem tam, kde žijem, musíme respektovat ňáké pravidla, i když je náš stát celkem freeride, ale kupodivu třeba v BC se dá drtit i v lese a nikdo s tím nemá problém, prostě jeden kopec tam jezděte, jinde ne a to tam mají méně dotčenou přírodu než u nás

 10. gazman

  Jezdil jsem na motorce asi 25 let. Krosku jsem měl asi 4 roky, prodal jsem to, po nějakém čase mi začlo vadit jaký to dělá v lese bordel. Že je jandymu a čáryfukovi jasné že se to tu neobejde bez negativních komentů není žádná jasnožřivost z jejich strany, ježdění na motorce v lese je sobecký a krátkozraký přístup k přírodě a ten u normálních lidí, kteří si váží lesa a přírody vůbec, negace prostě vyvolává. Na druhou stranu chápu kluky co todle provozují, je to super zábava, pojezd jak cyp. Jak s tím začneš, tak to chceš furt a na důsledky sereš, nebo si to nějak omluvíš, třeba jako že jen kypříme a podobné ironické výpotky. Prostě si tě to veme a hlava jde stranou, podobně jako třeba fet. Za mě palec, ani nevím kam, do řiti třeba, nebo do krku, do oka, do kundy? :-)
  Kypřete dál, ať je na světě hezky.

 11. Franta N.

  Pokud je to v rozumný míře, ne každej den 10 hodin, tak věřte že ta motorka zvířátkum vadí míň než pes, kterýho venku nechá proběhnout každej druhej milovník přírody… Protože ta motorka je pro ně cizí předmět, kterej pokud je neohrožuje, tak je vcelku nezajímá… Ale psa maj uloženýho jako predátora, toho se bojej… Ale těžko to budeš vysvětlovat někomu kdo lovískuje svýho čtyřnohýho šmudlíka, kterej si jen tak hraje a neublížil by… Za to ty hnusný smradlavý motorky, který jsou stejně jen zábava zbohatlíků.. No zastřelit na místě…

 12. Domíšek

  A když tady někdo nakousnul téma elektro tak jeden projekt který vzniká po večerech v garáži ze skoro studentskýho platu https://www.facebook.com/pages/Electric-motocross-Electric-freeride/101321213385293?fref=ts a ano omlouvám se je to fejsíček :)

 13. drzhor

  divoký prase udělá větší bordel…

 14. Čárys

  To vyjde myslím na stejno – však jsou to taky pěkně divoký pekelně rozjetý svině a po vyjížďce vypadaj jako prasata !

 15. drzhor

  jes, problem solved! :D

 16. David

  Nádhera ! cuká mi zápěstí…. jak že se jmenuje ten song…. HAMMER?
  :)

 17. Čárys

  Okej !
  http://www.youtube.com/watch?v=mwRSmappjA8&feature=youtu.be
  Ach ach…

 18. kuba

  hezky dobre! :-) nejhorší jsou myslivci, člověk se projede, já to chápu, trošku se to poplaší, za chvilku si ta srnka stejně nic nepamatuje a oni ještě pičujou, asi je to plašení horší než když je na honu pobijou nebo co:-/
  Myslím že ostatní lidi dělaj lesu víc problémů než když se v nich někdo profrčí na endurku…

Komentář: