Monínec – brigáda předposlední

FormatFactoryIMG_1280

Slibuju, že už s těma votravnýma brigádama přestanu.. fakt.. Jen co se to na Monínci otevře. Do tý doby ale, ještě párkrát hodit lopatou, uhrabat hrabičkama, ušlapat doapd a tak.

Inu více unitř..Uplynul další víkend, kdy jsme si s Vlkem vpálili naší každotýdení dávku a to i přes to, že na obloze se to chvílema barvilo z deep blue do ocelový šedi. Jako párkrát nás voda zastihla, ale z kopce se neprchá když příroda jen zavlažuje. Prchali jsem většinou až příroda zavelela, že se má jít spát. V sobotu nám byl opět pomoct Tomáš z Miličína, alespoň na pár hodin a v neděli to bylo už jen na nás. Ale co, děláme si to pro sebe, že jo, takže až někdo přijde, že tamhle je to blbě a tohle že mohlo bejt líp.. my máme argument. Muhahahaaa..

Každopádně o víkendu se nám podařilo doťuknout vysokou lávku a sjezd z ní, kterej rozhodně nebude zadarmo. Jako je to prudký jako svině a po pár metrech na zemi to pokračuje takovym divnym áčkem, kde bude zakousnuto víc převodníků v horní hraně než v zubařově prstu dětskej tesáků..

Vlčák byl navíc na Monínu i ve středu udělat pěkný nájezd na velmi úzkou lávku – resp bude to prostě jen přejezd po stromě, s mírně zkoseným vrškem, kterej bude končit dropíkem a pokračovat.. no.. však uvidíte! Prostě, máte se na novým trailu na co těšit..

Tak a kdyby někdo chtěl a měl tu možnost tak o víkendu tam budem znovu v sobotu a nejspíš i v neděli a budou se šejpovat velký lavice! Takže hrábě lopaty a dobrý voko sebou a v sobotu na desítku na Monínu!

Díky.

-a-

Komentář: