Otvíračka 720 bikepark Monínec – už zítra!

Monin brigada final-5

Je to tady!

Kolikátá?

Sedmá, osmá, devátá sezona kdy pro vás ladíme těch pár metrů převýšení na pomezí středních a jižních Čech a snažíme se namačkat na tenhle plácek co nejvíc zábavy. Tak pár fotek a vět, ještě těsně před otvíračkou 720 bikeparku na Monínci, najdete uvnitř..

Srpen 2009 byl ten rok a měsíc, kdy Čárys poprvé pustil do světa info o tom, že rozjel jednání s Moníncem, že by tu ve Středozemi mohl být pro bikery kopec s lanovkou. Na podzim se pak udělal první průsek pralesem a pak se už rok od roku ladilo a šejpovalo. Hotovo asi nebude nikdy, protože skoky je třeba předělávat a ani lávky tu nejsou tu na věky věků. Proto na vás třeba už zítra čeká nejedna nová dřevěná stavba.

Nově je taky opět poladěná horní část po sjezdovce, která se musí před každou zimní sezonou zase zahrnou a tak na jaře vždycky čekáme až roztajou ledy a můžem na to pod naším dohledem pustit bagr.

Pro letošní rok padla celá starost s přípravou bikeparku na Vlka a ten se zhosti celý akce na jedničku. Nejen že měl na staorst, tak jako každou sezonu, práci se dřevem, ale vzal na svý bedra i všechno to telefonování, dohadování bagru, hlíny a lidí. A tak jako každou sezonu zlatá práce se dřevem oproti práci s lidma. V sobotu ráno totiž pak stojíte na louce a čekáte na brigádníky a kromě dvou vyjímek nepřijde nikdo kdo nasliboval přijít. Tímto patří teda velkej dík nejen jemu, ale i dvěma klukům z Miličína, Tomášovi a Štěpánovi, který Vlkovi pomohli a přišli nejen pokaždý když slíbili, ale navíc makali jak šrouby.

Zítra teda první lano v roce 2018 a teď pár nudnejch informací.

Lano jede:

středa: 15:00 – 19:00

sobota, neděle, svátky: 10:00 – 12:30 a 13:00 – 17:00 (o prázdninách do 18:00)

Permice: celodenní 370,- ale komplet více info najdete přímo na stránkách Monínce

No a co víc?

Nevím, víc už nic?

Snad jen přijet a jezdit!

Tak see you zítra na laně.

-a-

Komentář: