Czech downtown serie finále – PRŮLET Praha

IMG_5655

Inu tak co, byl jsem v Ústí, byl jsem v Příbrami, vysekal se v Rakovníku a chyběl v Dačicích. V sobotu v Praze ale chybět a snad ani válet sudy nebudu.

A víc info o sobotním odpoledni slovem organizátora je uvnitř..

PRULET je zcela nový projekt, díky zvolené lokalitě, s opravdu velkým potenciálem. Přirozené návštěvní místo nejen Pražanů, ale i turistů, to jsou Riegrovy sady. Celý závod jsme umístili právě tam! V sobotu 22. září od 12:00 čeká na jezdce 700 metrů velmi rychlé tratě, 10 dřevěných překážek a tvrdý asfaltový povrch, který chybu neodpouští.
Do závodu se kvalifikuje prvních 50 jezdců žebříčku CZECH DOWNTOWN SERIES 2018 a dalších 10 střelců dostane od pořadatelů divokou kartu. Protože chceme podpořit i mladou krev, nominuje se na vrchol sezony i 10 nejrychlejších juniorů letošní downtownové sezony. Nabušené startovní pole doplní i několik odvážných žen v čele s mistryní světa ve 4X Romanou Labounkovou. Každý z riderů předvede impozantní průlet tratí v centru Prahy.
Aby toho nebylo snad málo, po finále downtownu v Riegrových sadech na hlavním skoku předvede své umění česká freestylová špička MTB scény. Libo backflip, frontflip, protažené triky? To a mnohem víc zažijí diváci pod taktovkou ambasadora akce Teodora Kováče. Kamerový přenos závodu na LED obrazovky, davy diváků, nejlepší jezdci a výživná afterparty. Zkrátka parádní adrenalinová show hodná naší metropole.