Archiv autora: Michal Kosik

ÚJEZD NAD LESY 2017 MTB HANDBIKE / HANDICUP

Michal už nějkej ten pátek maká hrubě na fyzičce. A jak to potom vypadá když se postaví na start? Handbike offroad race a loktovačky při předjíždění. Video inside a článek bude následovat..

Rubriky: reporty, video | 2 komentáře

Jak si kr*pl na svěťáček vyrazil

Přistála mi ve FB událost. Prej JBC 4X REVELATIONS 2016 wau další velká akce po XCčkách na Moravě. Klikám link na vído z loňska, abych si jako připomněl ty pekla co tam kucí dělaj. OK. přišel nápad.

Rubriky: reporty | 6 komentáře

Čínský Déháčko dvašestnáct.

Čekal jsem, až to nebude tak úplně čerstvé, ale když jsem viděl, kolik se toho objevilo ohledně letošního chinese DHáčka nechtěl jsem nakonec ani nic psát. Když jsem si konečně stříhnul video a znovu si přehrál tenhle supr čupr závod … Celý příspěvek

Rubriky: reporty, video | 9 komentáře

Výstup na Poledník – video

Klucí nejen že cestou nahrou na kopec měli plný ruce svejch kol, ale ještě i dost sil na to, aby natočili i nějký hýbací obrázky. Výjezd na Poledník v podání Michal Kosíka a Tomáše.

Rubriky: reporty, video | 3 komentáře

Výstup na Poledník (1315m.n.m)

Vydal jsem se společně s kamarádem Tomášem na 1315m.n.m. vysokou horu s rozhlednou zvanou Poledník. Cíl cesty je jasný. Přespat na vrcholu a vidět východ slunce nad Šumavou. Pozn. Andy: Že pohoda? Ale jen do chvíle, než tohle všechno máš … Celý příspěvek

Rubriky: reporty | 4 komentáře