Author Archives: tomaass

Tomaass: Marosana

Hele tak jsme zase ukončili tu sjezďákovou sezónu na Marosaně. Já jsem samozřejmě nemohl chybět, kór když to bylo zase v Úpě, takže i klasickej Kaunertal opening šel stranou.

Posted in reporty | 8 Comments

Tomaass: Last 3DHCup

O víkendu jsme se po dvanácti letech naposledy sklouzli na třidéháčku. Z žádnýho jinýho seriálu akcí jsem vám tu nenapsal víc reportů, tak to jdu i naposled napsat.

Posted in reporty | 2 Comments

Tomaass: Video.mp4

Pár tejdnů jsem se učil na státnice, na kole jsem teda byl každej den, ale měl jsem stejně těžkou hlavu, až mě to vůbec nelítalo. Za to teď to lítá. Z kola na pivo a z piva na koupačku a … Continue reading

Posted in reporty, video | 4 Comments

Božíděcka 2015: Březen – příchod jara

Z každýho měsíce se snažím letos dát dohromady jedno video. Po lednu a únoru teda přišel březen. Tenhle měsíc jsem vytáhnul kamerku z batůžku dvakrát. Poprvé když jsme se vydali na laviňák ke Krakonošovi. Dál pak doma, když konečně slezl … Continue reading

Posted in reporty, video | 3 Comments

Tomaass: Venčení psa

Dny jsou dlouhý, noci krátký, není čas přátelé. Musíme to chytnout za koule. Ale nezpomněl jsem na vás a je tu kratičký video z obyčejnýho odpoledne a venčení psa. Jo už jsem dávám i videa z venčení psa :-D.

Posted in reporty, video | 1 Comment

ALLEYCAT vol.1 Turnov

Móda předělanejch starejch silniček nás v Turnově dostala už dávno. Partička okolo Michala Dudy do pevnýho převodu bez brzd šlape už delší dobu, objížděj různý závody, co se okolo toho dějou a konečně se rozhodli, že i nějakej uspořádají.

Posted in Nezařazeno, reporty | 2 Comments

Tomaass: Čarodejnice na Rychlebách

O Čarodejnicích jsme vyrazili s turnovskou partou a pražskou náplavou na Rychleby. Bylo to dokonalý, prostě jsme se tři dny honili hlavně s Luďanem a Tondou po tom jednom krásným kopci. Rád bych vám o tom napsal víc, ale venku … Continue reading

Posted in reporty, video | 3 Comments

Milhaus: Spaní na Koziči

Naše biková bandička se v Turnově pěkně rozrůstá. Obsahuje i celkem početnou holčičí skupinu, která na předminulej víkend dala dohromady nápad, že dáme kolo a přespíme venku.

Posted in reporty, Turnov, video | 4 Comments

Božíděcka: Rip the Kripp preview

Minule jsem vám psal o tom, jak jsme bombili poslední rakouskej prašan. Dneska přidávám malou video ukázku, co mi vytvořil Google+, když jsem nasdílel naše videa z Contour klukům.

Posted in reporty, video | 4 Comments

Tomaass: Výlet se strejdama

Chceš potěšit strýčka? Tak mu ubal špíčka. Doma řízně tetičku, sežere ji kund*čku.

Posted in reporty | 2 Comments

Tomaass: Video únor – konec zimy

Ofiko nám zima skončila minulý týden. Jak jsme konec zimy prožívali my, se můžete podívat na videu. V únoru jsem s sebou vzal kameru ven dvakrát. Jednou když jsme byli okouknout tu Lavinu lavin. Podruhý když jsme byli zapíjet trail … Continue reading

Posted in reporty, video | 3 Comments

Tomaass: Co novýho na severu

Tak mě napadlo, že zkusím vám tento týden zkusím napsat, co je u nás novýho. Jestli mě teda něco napadne, protože na severu je hodina o dost delší, než třeba v místě vzniku toho textu, v Praze.

Posted in reporty | 2 Comments

Tomaass: První jarní trail

Dny se prodlužujou a člověka to nutí bejt buď venku a nebo něco popracovat, aby měl peníze na hračky a výlety. Rozstříhal jsem si video z posledních X víkendů, ale víte jak je to těžký? Vždyť jsme pořád venku a … Continue reading

Posted in reporty, video | 5 Comments

Tomaass: Laviňák

Camel okolo Vánoc vyrazil z Dublinu na trip za sněhem po Evropě a zastavil se i u nás doma v Turnově. Sedíme si takhle na pívku a povídá mi: “Rada staších rozhodla. Dostal ses do užšího výběru”. Ptám se: “Do … Continue reading

Posted in reporty | 6 Comments

Tomaass: Postoupil jsem do nový enduro galaxie

Asi po sedmi letech jsem si koupil fungl nový kolo z krabice. Tak o čem jiným bych vám psal. Podělím se o svoje první dojmy, to je jasný.

Posted in reporty | 12 Comments

Video: Magič a jeho ČZ objeli ČR

O mým kámošovi Magičovi a jeho cestě na motorce do Mongolska jsem tu už dřív něco vydal. Dalším z Magičových mnoha projektů se loni stala cesta kolem ČR na českým stroji ČZ 175/470 sport z roku 1963(také vlastním jeden tento … Continue reading

Posted in reporty, video | 2 Comments

Tomaass: Throwback thursday on friday

Jsem jeden čtvrtek vynechal a už tu se mnou normálně přestali kluci počítat. Každopádně na dnešek nebyl žádný článek naplánován, tak jsem se toho ujal.

Posted in reporty, video | 2 Comments

Tomaass: Klasickej lednovej víkend

Hele tak jak jsem psal minule, udělal jsem si jeden víkend volnej a vzal s sebou i kameru. Tak jsem dneska narychlo střihnul, jak vypadá takovej jeden obyčenej lednovej víkend bez povinností.

Posted in reporty, video | 6 Comments

Tomaass: První snowboarding

Jak jsem si minule přál, tak to vyšlo. Po zranění, operaci, psaní diplomky a všeho možnýho jsem se konečně letos taky dostal na prkno. A rovnou i po dvou letech na sněžnice v Krkonoších, protože letos tam prostě vůbec nespadlo.

Posted in reporty | 1 Comment

Tomaass: Video z výpravy za východem slunce

Už je to pár tejdnů. vlastně dokonce minulej rok, co jsme podnikli výpravu za sluncem, protože tady dole slunce prostě nevycházelo. Report tu vyšel, tak jsem dneska ještě narychlo upekl video. Ke snídani ideální.

Posted in reporty, video | 2 Comments

Tomaass: Rock 2014

Tak se nám ten letošní rok chýlí ke konci a možná by si zasloužilo ho nějak shrnout. Je mi jasný, že kdo mě sleduje na všech těch faceboocích, instagramech, google+, aktuálně neběžících božíchděckách a ještě k tomu každej čtvrtek čte … Continue reading

Posted in reporty, video | 4 Comments

Tomaass: Jak jsem vám chtěl sestříhat video aneb Dandův edit 2014

Hele měl jsem to fakt dobře vymyšlený. 23:00 skončím s programováním. Dojdu do auta pro kamerku. Střihnu video z toho, jak jsme byli na východu slunce, o čemž jsem psal minule.

Posted in reporty, video | 2 Comments

Tomaass: Výprava za sluncem

Tak po tom emo článku minulej víkend musím napsat něco pozitivnějšího že jo. Jako každej rok v tomhle období je na většině území Český republiky, a o to víc v Praze, zataženo a tma. A i na těch, co už … Continue reading

Posted in reporty | 4 Comments

Tomaass: Co teď?

Tak jsem si právě otevřel editor na 720, protože je zítra středa a měl bych si teda připravit nějakej zajímavej report, o to víc že naposled jsem tu vydával samý videa a to vás teda, dle 0 komentářů vůbec nezaujalo.

Posted in reporty | 10 Comments

Tomaass: Edity přicházej

Miinulej tejden jsem článek nezvládnul, protože jsem si nechal přefiknout rameno a nějak jsem to podcenil s tím jak budu fungovat. Nakonec z toho je pár novejch součástek z titanu a svět začíná bejt růžovej až teď.

Posted in reporty, video | Leave a comment